Мебельное дело 3_19_Передплата 2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Интердез,ООО

Компанія Інтердез є лідером в забезпеченні потреб користувачів найсучаснішими дезінфекційними засобами
 
Написать письмо
Телефон
+380 (44) 206 0150, +380 (44) 206 0152
 

Власне виробництво та співпраця з відомими європейськими і світовими виробниками дає можливість компанії «Інтердез» пропонувати користувачам найсучасніші дезінфекційні засоби, антисептики, мийні засоби і іншу продукцію, яка ефективно і надійно забезпечує профілактику інфекційних захворювань, пов’язаних з наданням медичної допомоги і оптимальну за комплексом показників «ефективність – безпечність – якість – ціна».  

 Асортимент продукції ТОВ «Інтердез» здатний забезпечити потреби будь-якого користувача і включає: широкий вибір дезінфекційних засобів на основі діючих речовин з різних хімічних груп або їх сінергічної комбінації, з різною препаративною формою (рідкі концентрати, гранули, таблетки та готові до застосування засоби), в різних формах упакування (т.ч. спрей, пляшки з дозатором або з помпою для дозування).  

Всі засоби є багатокомпонентними за складом і мають комплекс надзвичайно позитивних і важливих для споживача функціональних властивостей: ефективність (доведений за встановленими стандартами і перевірений на практиці широкий спектр антимікробної дії), безпечність для користувача, оточуючих (можливість обробки у присутності пацієнтів) і матеріалів об’єктів обробки, універсальність (поєднання дезінфікуючої, миючої і дезодоруючої дії, широкий спектр можливих об’єктів обробки, в т.ч. ендоскопи, наркозно-дихальна апаратура тощо), економічність.