Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

ДЕРЕВООБРОБКА 2022: Деревообробне обладнання, деревообробний інструмент

Дата проведения: 7 - 10 июня 2022
Место проведения: Львов, Арена Львів (вул. Стрийська, 199)
ДЕРЕВООБРОБКА 2022: Деревообробне обладнання, деревообробний інструмент ДЕРЕВООБРОБКА 2022: Деревообробне обладнання, деревообробний інструмент ДЕРЕВООБРОБКА 2022: Деревообробне обладнання, деревообробний інструмент

Міжнародна виставка «Деревообробка 2022» відбудеться 7-10 червня у місті Львові.
 

Цьогорічна експозиція представить обладнання для обробки і переробки деревини; дереворізальний інструмент; устаткування та матеріали для виробництва меблів; техніку та послуги для лісового господарства; обладнання для переробки відходів деревообробки, лакофарбової продукції і засобів захисту деревини; інше обладнання, яке включає програмне забезпечення , інжиніринг, системи автоматизації, лінії автоматизацій;  готові вироби з дерева, лісоматеріалів та ін.
 

Деревообробка – це той захід, де в одному місці можна побачити і випробувати новинки для деревообробної, меблевої та лісової галузі. Виставка є зручною комунікаційною платформою для пошуку нових клієнтів, партнерів та невичерпним  джерелом сучасних технологій і новітніх рішень. Тож, запрошуємо на Деревообробку, як на відправну точку з якої новації галузі починають подорож до споживача.

 

Организатор: Гал-Експо, ПрАТ
Написать письмо
Телефон: +380 (32) 294 9112, +380 (67) 675 7371
Контактное лицо: директор выставки Антонив Леся Мироновна
Сайт: www.galexpo.com.ua