Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

AGROComplex 2021: агропромислова виставка сільгосп техніки, обладнання та технологій для агробізнеса

AGROComplex 2021: агропромислова виставка сільгосп техніки, обладнання та технологій для агробізнеса

Дата проведения: 27 - 29 октября 2021
Место проведения: Киев, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15
AGROComplex 2021: агропромислова виставка сільгосп техніки, обладнання та технологій для агробізнеса AGROComplex 2021: агропромислова виставка сільгосп техніки, обладнання та технологій для агробізнеса AGROComplex 2021: агропромислова виставка сільгосп техніки, обладнання та технологій для агробізнеса

Міжнародна виставка інноваційної сільськогосподарської техніки та обладнання «АГРО Комплекс» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.
 

До початку міжнародного виставкового форуму «АгроКомплекс 2021» ще більше як півроку, а робота організаторів вже в розпалі!
 

З початком посівної кампанії дирекція «АгроКомплекс 2021»  запустила в рамках виставки унікальний восьмимісячний проект «Агрополігон».
 

Проект стартував в березні та має на меті:

-         по-перше, відслідкувати в реальних виробничих умовах ефективність вирощування різних гібридів кукурудзи та соняшнику;

-         по-друге, разом з фахівцями оцінити вплив окремих технологічних операцій, що значним чином впливають на собівартість продукції.
 

Як зазначають організатори, ідея створення проекту виникла з об’єктивних причин. Аналіз світової ринкової ситуації показує, що ціни на кукурудзу та соняшник останні роки помірно знижуються, в той час як ціни на матеріальні ресурси мають тенденцію до зростання. В таких умовах перед аграріями постає завдання впровадження технологій, які забезпечать максимальний економічний результат зі збереженням екологічного фонду.
 

Акцентуючи увагу на технологічних складових, що найбільше впливають на формування собівартості продукції, експерти виділяють й підбір ефективних гібридів для конкретних умов господарювання.
 

Сьогодні ринок пропонує виробнику великий вибір гібридів, що мають високий потенціал урожайності. Однак існує ризик, що цей потенціал може бути реалізований у виробничих умовах конкретного господарства без максимальної віддачі. В глобальному вимірі на кінцевий результат впливає рівень забезпечення господарства матеріально-технічними та фінансовими ресурсами. Однак в значній мірі результат залежить від абіотичних чинників, з одного боку, а з іншого - від дотримання технологічної дисципліни та фахового прийняття рішень в критичних ситуаціях.
 

Враховуючи те, що проект пілотний й реалізовується в Україні вперше, «Агрополігон 2019» вже отримав підтримку провідних насіннєвих та ресурсних компаній вітчизняного й міжнародного ринків. Серед партнерів, які надають посівний матеріал, відзначають ТОВ НВКФ «Селекта», ТОВ «Maїsadour Semences Ukraine», ТОВ АПК «МАЇС», ТОВ «Євраліс Семенс Україна», ТОВ «Рост Агро».  В загальній сукупності передбачено висів  65 гібридів кукурудзи та 10 гібридів соняшнику.
 

Виробничими базами, де фактично й відбувається все дійство, виступили Науковий парк Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива» (Миколаївська обл.) та ТОВ сгп ім. А. Г. Кравченка (Яготинський р-н, Київська обл.). Однією із «фішок» проекту є те, що землі господарств розміщені в степовій та лісостеповій зоні. На думку організаторів, це дасть змогу отримати більш широкий спектр факторів, вплив яких варто проаналізувати, зробити висновки і знайти ефективні рішення.

Организатор: Киевский международный контрактовый ярмарок
Написать письмо
Телефон: +380 (44) 461 9368, +380 (44) 490 6469
Контактное лицо: Директор виставки Висоцький Сергій Дмитрович
Сайт: www.agrocomplex.kiev.ua