Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

LISDEREVMASH 2022: виставка машин і обладнання для деревообробки, лісової і меблевої промисловості

Дата проведения: 27 - 29 сентября 2022
Место проведения: Киев, МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15
LISDEREVMASH 2022: виставка машин і обладнання для деревообробки, лісової і меблевої промисловості LISDEREVMASH 2022: виставка машин і обладнання для деревообробки, лісової і меблевої промисловості LISDEREVMASH 2022: виставка машин і обладнання для деревообробки, лісової і меблевої промисловості

З 27 по 29 вересня 2022 року в Києві пройде Міжнародна виставка технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH’ 2022.

 

Це провідна виставка в області технологій для обробки деревини на території України. Щорічно LISDEREVMASH збирає тисячі фахівців, зайнятих на деревообробних і меблевих підприємствах, в лісопромисловому комплексі, а також представників галузевих міністерств.

 

Тематичні напрямки LISDEREVMASH представлені в чотирьох основних експозиціях, які охоплюють всі ключові області індустрії:

- WoodMachinery (технології для лісового господарства, верстати, інструменти та обладнання для обробки деревини)

- FurniTech (обладнання, матеріали та комплектуючі для виробництва меблів)

- WoodProduct (пило- та лесоматеріли, погонажні і столярні вироби)

- WoodEnergy (технології утилізації деревних відходів, виробництво біопалива та опалювальні системи, що працюють на ньому)

 

На виставці представлена продукція провідних виробників з Німеччини, Австрії, Італії, Польщі, Іспанії, Франції, України та інших країн.

 

Статус LISDEREVMASH, як виставки міжнародного рівня, підтверджується наявністю сертифікації за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Крім того, підтримку заходу надають Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois, а також профільні асоціації Італії (ACIMALL) і Іспанії (AFEMMA).

Организатор: АККО Інтернешнл
Написать письмо
Телефон: +380 (44) 456 3804, +380 (44) 458 4621
Контактное лицо: Ольга Кулинич, директор виставки
Сайт: lisderevmash.ua