Мебельное дело 2_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща

DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща

Дата проведения: 15 - 18 сентября 2020
Место проведения: Познань, Польща
DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща

Drema 2020 пройде у вересні в новій формі
 

Деревообробна і меблева промисловість постійно трансформується і стикається з серйозними викликами. За останні кілька років змінилися не тільки правила виробництва, а й очікування клієнтів щодо адаптації продукції до мінливого способу життя. Виставка DREMA, йдучи в ногу з часом, також змінюється! Функціонуючі досі незалежно, Міжнародна виставка компонентів для виробництва меблів FURNICA і Міжнародна виставка оббивних матеріалів і компонентів для виробництва м'яких меблів SOFAB з 2020 року стають невід'ємною частиною виставки DREMA, забезпечуючи учасникам представлення цілісного комплекса технологічних рішень для деревообробної та меблевої промисловості (від сировини, матеріалів і компонентів до технологічно просунутих машин і устаткування для виробництва меблів).
 

15-18 вересня 2020 року в Познані під одним всесвітньо визнаним брендом з новою назвою – «DREMA Міжнародна виставка машин, інструментів і компонентів для деревообробної та меблевої промисловості», ми будемо створювати майбутнє разом з лідерами ринку і відомими брендами.


 

Drema – світовий бренд
 

Міжнародна виставка машин, інструментів і компонентів для деревообробної та меблевої промисловості DREMA – це найбільш важлива галузева подія в Польщі і одночасно найбільший в Центральній і Східній Європі центр постачання для виробників меблів. Виставка DREMA, організатором якої є Група «MTP», є однією з провідних світових виставок, присвячених деревообробній промисловості. За останніми даними виставкової індустрії, виставка DREMA займає 5-е місце в рейтингу найбільших світових експозицій поруч з німецькою виставкою LIGNA, італійською XYLEXPO, американською IWF Atlanta і китайською WMF Shanghai. Престиж експозиції в Познані також підкреслює факт присутності DREMA в списку 15 світових виставок, присвячених деревообробній промисловості, які офіційно підтримує Європейська федерація виробників деревообробних верстатів EUMABOIS.


 

Що нового?
 

Виставка DREMA 2020 пропонує абсолютно нову якість заходу. В рамках комплексного виставкового простору, на додаток до широкої експозиції верстатів у дії та деревообробного обладнання, відвідувачів чекає велика порція знань. У програмі заходів будуть обговорені всі проблеми, з якими стикається деревообробна і меблева промисловість як в Польщі, так і за кордоном – підкреслює Анджей Полрольнічак, директор виставок DREMA і DremaSilesia.
 

Окремі демонстрації і презентації будуть проходити в зоні DREMA Design і Форум Трендів. Партнери заходу представлять новинки і тенденції в дизайні та проектуванні меблів (найновіші рішення в області компонентів, декорів, оббивних тканин і сировини), продемонструють цікавий польський дизайн, який стане натхненням для багатьох дизайнерів і архітекторів інтер'єру. У дискусійних клубах, розташованих в ключових точках виставкових павільйонів, будуть обговорюватися теми ергономіки і майбутнього виробництва меблів.
 

Не менш важливою темою є нові канали збуту меблів, а також виробів з дерева і деревних матеріалів, отже – логістика і транспорт. Саме транспорт і упаковка є важливими елементами ланцюжка постачання сировини і меблів, орієнтованих на міжнародну експансію. Вони також можуть стати істотним внеском в створення конкурентної переваги. Все частіше і частіше пропонуються послуги «white gloves delivery», які включають транспорт і комплексне обслуговування, зокрема, монтаж меблів і вивезення старого обладнання. Таким чином, елемент, який раніше сильно відбивав бажання у споживачів здійснювати покупку, стає ще однією областю надання клієнтської переваги. Під час виставки DREMA ми ознайомимося з процесом зберігання деревини, деревних матеріалів і меблів, а також спеціалізованим транспортом.


 

На шляху до промисловості 4.0
 

Інновації в деревообробній та меблевій промисловості надзвичайно важливі. Зростаючі витрати на оплату праці та зменшення кількості людей, що бажають працювати в галузі, роблять необхідною оптимізацію виробничих процесів і використання ресурсозберігаючих і енергозберігаючих технологій. Автоматизація виробничих ліній дозволяє позбавити людей від робіт, які виконуються у шкідливих умовах, при контакті з хімічними речовинами. У той же час, завдяки використанню роботів, процес виробництва прискорюється і стає більш ефективним. На виставці DREMA, завдяки функціонуванню фабрик наживо і присутності лідерів ринку, є можливість отримати досвід і побачити процес «Індустрія 4.0» своїми очима.
 

Екологічність є сильною тенденцією в галузі – експозиція учасників виставки в Познані буде присвячена екологічному дизайну і збалансованому виробництву, щоб мінімізувати негативний вплив деревообробної та меблевої промисловості на навколишнє середовище, а також поліпшити життєвий цикл продукції. Крім того, використання сучасних машин, устаткування і рішень підвищує ефективність і покращує управління матеріальними потоками, знижує частоту збоїв і допомагає знизити витрати на енергоносії, в основному, на електроенергію.


 

Чому варто?
 

«Великий виставковий простір, ряд спеціалізованих салонів, різноманітна програма конгресів, конференцій і демонстрацій, цікаві супутні заходи, діючі демонстраційні фабрики і верстати на стендах експонентів, онлайн-студія наживо, присутність відомих інтернет блогерів, зосереджених на роботі з деревом – все це дозволяє дізнатися про нові продукти і рішення з усіх ключових секторів деревообробної та меблевої промисловості», – переконує Анджей Полрольнічак.
 

Експозиція виставки DREMA 2020 включатиме тематичні салони: Дерев'яний будинок, Лісопильна промисловість, Зона знань, Ручний інструмент та електроінструменти, Drema Design і Форум трендів, Furnica – компоненти для виробництва меблів, клеї і лаки, деревообробні інструменти, деревообробні верстати, меблева промисловість, Sofab – виробництво м'яких меблів, складування і логістика. Пропозиції експонентів доповнять спеціальні виставкові зони: Drema Tools, Лаковий полігон, Drema дітям, Інноваційна кухня, Тапіцерня 4.0, Демонстрації вилкових навантажувачів. А про підвищення знань учасників виставки та про надання основної інформації з деревообробної та меблевої промисловості подбають дві міжнародні конференції: Конгрес деревообробної промисловості KOOPDREW і Загальнопольський меблевий конгрес Польські меблі – конкурентоспроможна Польща.


 

DREMA 2020
 

Польща сьогодні є міцною меблевою країною, а польські меблеві і деревообробні підприємства мають амбіції для подальшого зростання. Відвідавши виставку DREMA 2020 в Познані, компанії зможуть перейти на більш високий рівень технічного прогресу. Нова формула виставки підготовлена з думкою про нові виклики ринку. Перевагою вересневої зустрічі професіоналів є також просування деревини, дизайну і знань, сконцентрованих навколо галузі. Завдяки великій інформаційній та рекламній діяльності, співпраці з лідерами ринку і провідними журналами та інтернет-порталами, 15-18 вересня 2020 року на території Міжнародного Познанського Ярмарку очікується значне збільшення кількості відвідувачів з Польщі та з-за кордону, які будуть шукати найкращі рішення для деревообробної і меблевої промисловості, а також натхнення для своїх підприємств.


 

Безкоштовні квитки для професіоналів
 

Професіонали меблевої і деревообробної промисловості, які до початку виставки зареєструються на сайті www.mtp24.pl, мають право на безкоштовний електронний вхідний квиток на виставку. Варто зареєструватися онлайн, оскільки до вартості паперового квитка, що відвідувачі отримують в касі при вході на виставку, буде стягуватися плата в розмірі 10 PLN.

Більше інформації на www.drema.pl

 


Обслуговування відвідувачів:

Małgorzata Olbrychowska

Телефон: +48 61 869 29 82
malgorzata.olbrychowska@mtp.pl

 

 

Организатор: MTP
Написать письмо
Телефон: +380 (00) 000 0000
Контактное лицо: супроводжуючий відвідувачів Małgorzata Olbrychowska
Сайт: www.drema.pl
 
Спільнота Меблева справа у Вайбер Мебельное дело Подписка 2021 Все для произв-ва мебели Читать online Меблі України Читать online Мебельное дело Читать online
СКОРО
29 сентября - 1 октября 2020, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине Международная выставка «LISDEREVMASH 2020: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»
28 - 30 октября 2020, Киев
Международная выставка материалов для производства, декора и отделки мебели, фурнитуры, механизмов и комплектующих «МТКТ 2020: Мебельные Технологии, комплектующие, текстиль»