Мебельное дело 1_19
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

DREMA 2018 - виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща

DREMA 2018 - виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща

Дата проведения: 11 - 14 сентября 2018
Место проведения: Познань, Польща
DREMA 2018 - виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща DREMA 2018 - виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща DREMA 2018 - виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща

Міжнародна виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості «DREMA», яка відбудеться в м. Познань з 11 по 14 вересня 2018 р., це найбільша торгова подія на цю тематику в Центральній і Східній Європі. Про її престиж свідчить той факт, що це єдина в Польщі і одна з небагатьох в світі галузевих подій, яка має підтримку Європейської федерації виробників деревообробних машин «EUMABOIS».

 

На виставці «DREMA» буде представлений широкий спектр машин та інструментів для деревообробної та меблевої галузі. Вона охоплює також широкий спектр рішень і передових технологій, якими цікавляться не тільки представники галузі, але і люди, пов'язані з веденням лісового господарства, виробники та дистриб'ютори хімічних речовин для деревини і меблевої промисловості.

 

Обслуговування відвідувачів:

Małgorzata Olbrychowska

Телефон: +48 61 869 29 82
malgorzata.olbrychowska@mtp.pl

 

 

Организатор: MTP
Написать письмо
Телефон: +380 (00) 000 0000
Контактное лицо: супроводжуючий відвідувачів Małgorzata Olbrychowska
Сайт: www.drema.pl