Мебельное дело 1_19
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

FURNICA 2018 - виставка компонентів для виробництва меблів, Познань, Польща

FURNICA 2018 - виставка компонентів для виробництва меблів, Познань, Польща

Дата проведения: 11 - 14 сентября 2018
Место проведения: Познань, Польща
FURNICA 2018 - виставка компонентів для виробництва меблів, Познань, Польща FURNICA 2018 - виставка компонентів для виробництва меблів, Познань, Польща FURNICA 2018 - виставка компонентів для виробництва меблів, Познань, Польща

Міжнародна виставка компонентів для виробництва меблів «FURNICA», яка відбудеться в м. Познань з 11 по 14 вересня 2018 р., це єдина такого роду в Польщі престижна зустріч з галузі компонентів для виробництва меблів.

 

У виставці візьмуть участь провідні виробники, постачальники і дистриб'ютори компонентів, матеріалів і аксесуарів, які дозволяють реалізувати навіть найбільш амбітні колекції меблів. Участь у виставці «FURNICA» - це можливість встановити нові і підтримувати існуючі контакти з професіоналами галузі, які активно шукають найкращі рішення на ринку.

 

Виставка «Furnica» - це можливість дізнатися про нові продукти на ринку. Під час цього заходу найбільш відомі бренди представлять новітні меблеві аксесуари, які вже були представлені на найважливіших виставках в світі.

 

Обслуговування відвідувачів

Кінга Добровольська-Бачкун
 

Телефон +48 61 869 26 97

kinga.dobrowolska-baczkun@mtp.pl


 

Организатор: MTP
Написать письмо
Телефон: +380 (00) 000 0000
Контактное лицо: Обслуговування відвідувачів Кінга Добровольська-Бачкун
Сайт: www.furnica.pl