Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Готельний та ресторанний бізнес 2020

Готельний та ресторанний бізнес 2020

Дата проведения: 20 - 22 октября 2020
Место проведения: Львов, Львівський палац мистецтв, вул. Коперніка, 17
Готельний та ресторанний бізнес 2020 Готельний та ресторанний бізнес 2020 Готельний та ресторанний бізнес 2020

20-22 жовтня у Львівському палаці мистецтв відбудеться XIV спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

 

Як відновлювати свою діяльність після повного або часткового простою у зв’язку з карантинними обмеження? Як працювати в сучасних умовах обмежень? Чи є перспективи розвитку ресторанного та готельного бізнесу в Україні? Які інновації та новинки з’явилися в часи пандемії та чи потрібні вони мені? Що роблять мої конкуренти і як просувати бізнес з обмеженими ресурсами? Напевно ці та інші запитання щодня виникають у власників, менеджерів та осіб, які бажають розпочати бізнес у сфері HoReCa і ми знаємо, як допомогти знайти на них відповіді.
 

Запрошуємо відвідати спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» 20-22 жовтня у Львові, де в дружній атмосфері однодумців ви зможете отримати потрібну інформацію, подискутувати з колегами, дізнатися про тренди галузі.
 

Виставка об’єднає понад 100 експонентів зі всієї України, які презентують товари та послуги для готельного та ресторанного бізнесу, представлять новинки та запропонують вигідні пропозиції для відвідувачів. Також у конференц-залі будуть підняті актуальні питання індустрії гостинності.
 

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: власники, менеджери та ключові працівники готелів, оздоровчих та санаторно-курортних комплексів та інших закладів розміщення, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності.
 

Будемо раді бачити Вас на спеціалізованій виставці «Готельний та ресторанний бізнес»! Зі своєї сторони ми зробимо все залежне від нас, щоб забезпечити безпечні умови перебування учасників і відвідувачів в анонсованому місці проведення заходу.
 

Коли? 20-22 жовтня
 

Де? Львівський палац мистецтв
 

Вартість? Вхід на виставку безкоштовний за попередньої реєстрації на сайті
 

Дізнавайтеся новини на сайті http://www.galexpo.com.ua/hotel/ та facebook-сторінці

 

Организатор: Гал-Экспо, ЧАО
Написать письмо
Телефон: +380 (67) 673 3501, +380 (32) 297 0628
Контактное лицо: директор з виставкової діяльності Кравченко Олеся
Сайт: www.galexpo.com.ua