Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Готельний та ресторанний бізнес 2021

Готельний та ресторанний бізнес 2021

Дата проведения: 19 - 21 октября 2021
Место проведения: Львов, АРЕНА ЛЬВІВ, вул. Стрийська, 199
Готельний та ресторанний бізнес 2021 Готельний та ресторанний бізнес 2021 Готельний та ресторанний бізнес 2021

19-21 жовтня на «АРЕНІ ЛЬВІВ» відбудеться XV спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес»


Динамічний світ щоденно ставить нові виклики, тому, хоч і зі значними втратами, готельно-ресторанна сфера відновила свою діяльність та навчилася жити в сучасних умовах. Питання швидкої адаптації, пошуку нових рішень і втілення їх у життя залишатимуться актуальними.

 

До березня 2020 року спостерігався швидкий розвиток готельно-ресторанного бізнесу в Україні. У світі цей бізнес залишався однією з найприбутковіших складових туристичної галузі, водночас і найризикованішою. Тож пріоритетним залишається повне відновлення діяльності і досягнення принаймні докарантинних тенденцій розвитку галузі в нових реаліях. 
 

Запрошуємо відвідати спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» 19-21 жовтня у Львові в рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності! Ми збираємося в дружній атмосфері професіоналів готельного та ресторанного бізнесу для обговорення поточного стану галузі, аналізу помилок та перспектив. Разом дамо новий поштовх розвитку сфери готельно-ресторанного бізнесу!
 

Виставка об’єднає понад 100 експонентів зі всієї України, які презентують товари та послуги для готельного та ресторанного бізнесу, представлять новинки та запропонують вигідні пропозиції для відвідувачів.
 

У 2021 році особливу увагу в експозиції буде приділено IT-рішенням для удосконалення сервісу та автоматизації процесів готелів та ресторанів, адже все більше клієнтів бронюють житло, замовляють їжу, порівнюють пропозиції, читають відгуки, використовуючи свої гаджети і цей тренд і надалі залишатиметься одним з найактуальніших.
 

У рамках виставки вшосте відбудеться Спеціалізований «Форум для готелярів і рестораторів», який щорічно збирає власників і керівників закладів не лише Західної, а й усієї України для вирішення найактуальніших питань індустрії HoReCa і туризму.
 

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: власники, менеджери та ключові працівники готелів, оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, інших закладів розміщення та харчування, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності.
 

Будемо раді бачити Вас на спеціалізованій виставці «Готельний та ресторанний бізнес»!
 

Коли? 19-21 жовтня
 

Де? Нове місце проведення – АРЕНА ЛЬВІВ, вул. Стрийська, 199
 

Вартість? Вхід на виставку безкоштовний за попередньої реєстрації на сайті
 

Дізнавайтеся новини на сайті http://www.galexpo.com.ua/hotel/ та facebook-сторінці

 

 

Организатор: Гал-Експо, ПрАТ
Написать письмо
Телефон: +380 (67) 673 3501, +380 (32) 297 0628
Контактное лицо: директор з виставкової діяльності Кравченко Олеся
Сайт: www.galexpo.com.ua