Мебельное дело 2_19
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр 2018

Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр 2018

Дата проведения: 25 - 28 октября 2018
Место проведения: Львов, вул. Щирецька, 36, Південний EXPO
Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр 2018 Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр 2018 Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр 2018

Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр –меблева виставка України, яка відбудеться у вересні, відображає всі аспекти сучасного ринку. Це точний компас споживачів у світі надсучасних ідей, трендів, стартова платформа  як для українських, так і європейських брендів! Наша мета – відродити добру традицію меблевих виставок-форумів у Львові, зібрати учасників не тільки з України, а також із зарубіжжя, ознайомити учасників та відвідувачів з сучасними тенденціями, напрямками і новими учасниками меблевого ринку України.
Концепція меблевої виставки об’єднує в собі всі напрямки та стилі меблів та дизайну.
 

Кожен, хто відвідує її у Львові зможе дізнатися про сучасні технології, матеріали та комплектуючі, підібрати при необхідності всі складові майбутнього інтер’єру, витриманому в різному стилі. Унікальна, довгоочікувана подія, якою кожен з вас зможе скористатися! Меблева виставка сподобається всім відвідувачам, а постачальники та виробники меблів знайдуть тут для себе багато корисного і цікавого. На меті організаторів виставки є обмін досвідом та налагодження нових ділових стосунків на ділових зустрічах та семінарах. Чому саме Львів? Старовинне місто займає вигідне географічне розташування – близькість до кордону з ЄС (70 км) робить його цікавим як для наших виробників так і для закордонних партнерів.

Також актуальність виставки полягає в зростаючому попиті на меблі всього цінового сегменту. Одним із основних факторів, які впливають на ринок меблів, є зростаюча кількість житла на первинному ринку нерухомості. По прогнозах провідних експертів ринок меблів очікує стрімке зростання вже наступного року.
Беручи до уваги зміни на ринку меблевої галузі, перш за все споживчого попиту і структури самого ринку, ця виставка пропонує ще більше можливостей для мебельних компаній. Інноваційний вид експозиції, посилена програма по залученню професійного відвідувача і кінцевого споживача гарантують ефективність та продуктивність проведення такого заходу.

В рамках Львівського меблевого форуму будуть представлені нові колекції меблів від провідних українських виробників, а також фасади, комплектуючі та фурнітура.

На виставці будуть представлені:
– Виграшний формат, який об’єднує провідних гравців меблевого ринку. Відомі виробники використовують меблевий форум як основний інструмент для розвитку свого бізнесу в країні, для розширення ділових контактів, за допомогою виставки збільшується експорт продукції;
– Виставка Стиль Технології та Інтер’єр презентує унікальний спектр меблів і предметів інтер’єру для житлових і громадських приміщень. Вона дасть кожному ідеї, технології, дизайнерські рішення;
– Форум меблів відвідують фахівці і торгові представники з усіх регіонів нашої країни, які професійно займаються оснащенням і комплектацією об’єктів різних сфер діяльності, а також, можливо, представники ближнього та далекого зарубіжжя.

Відвідайте головну подію, яка відбудеться у вересні у Львові. Не пропустіть унікальну можливість,  меблевий форум Стиль Технології та Інтер’єр – це виставка, тематика якої повністю відповідає поняттю про дизайн сучасних меблів. Чекаємо вас!

Организатор: STILviv
Написать письмо
Телефон: +380 (67) 662 2128, +380 (67) 668 1808
Контактное лицо: Романюк Наталія Василівна
Сайт: stil.lviv.ua
 
LISDEREVMASH 2019 Все для произв-ва мебели Читать online Мебельное дело Читать online Мебельное дело Подписка 2019
СКОРО
8 - 11 сентября 2019,
Шанхайская международная выставка мебельного и деревообрабатывающего оборудования «Shanghai International Furniture Machinery & Woodworking Machinery Fair 2019»
24 - 27 сентября 2019, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине 14-я Международная выставка «LISDEREVMASH 2019: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»