Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Ukrainian Food Expo 2021: IV Міжнародна виставка продовольчої продукції

Ukrainian Food Expo 2021: IV Міжнародна виставка продовольчої продукції

Дата проведения: 3 - 4 июня 2021
Место проведения: Киев, Виставковий Центр "Київ Експо Плаза" (м. Київ, вул. Амстердамська, 1, Березівка)
Ukrainian Food Expo 2021: IV Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo 2021: IV Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo 2021: IV Міжнародна виставка продовольчої продукції

З 3 по 4 червня 2021 року відбудеться IV Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo у Виставковому Центрі “Київ Експо Плаза» (м. Київ, вул. Амстердамська, 1, Березівка).
 

Організатор виставки: U-Food Association
 

Ukrainian Food Expo — місце зустрічі всіх гравців продовольчого ринку та представників всієї ланки виробництва — від сировини до збуту.
 

Ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії; ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів та напоїв; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту.
 

Ukrainian Food Expo 2021 збере на одному майданчику 200+ експонентів, 5 000 бізнес-відвідувачів, серед яких іноземні закупівельники з понад 50 країн світу.
 

Насичена ділова програма підніме актуальні теми і охопить 7 продовольчих галузей.
 

Кожен учасник матиме змогу:

  • почути про досвід та специфіку експорту продукції до різних регіонів світу;
  • взяти участь у обговореннях основних питань галузі разом з найбільшими виробниками продуктів харчування Вашої категорії;
  • зустрітись за чашкою кави з іноземними покупцями з більш ніж 50 країн світу у комфортній зоні переговорів.
     

 Ukrainian Food Expo - лише якісна аудиторія, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери.

 

Организатор: U-Food Association
Написать письмо
Телефон: +380 (63) 464 4855
Контактное лицо: проєкт-менеджер
Сайт: https://ufexpo.org/