Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів "ПРИМУС: HoReCa 2017"

11.04.2017

Спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів "ПРИМУС: HoReCa 2017" Спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів "ПРИМУС: HoReCa 2017" Спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів "ПРИМУС: HoReCa 2017"

12 Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів «ПРИМУС: HoReCa 2017»

3 – 5 жовтня 2017 року

МВЦ, Київ, Україна

 

Індустрія гостинності є одним з найперспективніших і таким, що успішно розвивається, бізнесом в Україні. Ця виставка надає підприємцям можливість збільшувати доходи та шукати інструменти й ефективні шляхи для досягнення бажаного фінансового результату. Щороку, відвідуючи виставку «ПРИМУС: HoReCa», спеціалісти отримують чудову можливість дізнатися про новинки та сконцентруватися на нових сегментах ринку.

 

Організатор заходу, Корпорація Primus Exhibitions Group, намагається зробити все для того, щоб атмосфера виставки «ПРИМУС: HoReCa» надавала фахівцям галузі перспективні контакти, можливість заявити про себе, представити свою продукцію, наочно ознайомитися з пропозицією конкурентів, власноруч отримати відгуки про діяльність своєї компанії, укласти вигідні контракти та збільшити продажі.

 

Тематичні напрямки виставки:

 • «МЕБЛІ, ДЕКОР, ДИЗАЙН»: меблі для готелів, ресторанів, барів, кафе та клубів; килими та килимові покриття; декор інтер’єру; дизайн студії.
 • «ТЕКСТИЛЬ»: постільна білизна та приладдя; комплекти для лазні; штори, гардини, жалюзі; столовий текстиль для ресторанів, кафе; уніформа для персоналу.
 • «ОБЛАДНАННЯ та СЕРВІС»: кухонне обладнання та реманент; обладнання для пекарень і мініцехів; обладнання для фастфудів; теплове та холодильне обладнання; кавомашини, автомати з напоями.
 • «ПОСУД і КУХОННЕ ПРИЛАДДЯ»: професійний кухонний посуд і реманент; столовий посуд і предмети сервірування; столове приладдя; професійні ножі; одноразовий посуд.
 • «КЛІНІНГ і ЗАСОБИ ГІГІЄНИ»: обладнання для хімчисток і пралень; акваочищення; професійне прибиральне обладнання та реманент; мініпарфумерія; пристрої та витратні матеріали санітарії.
 • «ФІТНЕС і SPA»: SPA-обладнання готелів; фітнес-обладнання, басейни; обладнання для саун; обладнання для спорту та розваг, більярду, боулінгу, тенісу, гольфу.
 • «АВТОМАТИЗАЦІЯ та ЗВ’ЯЗОК»: системи управління й автоматизації; системи безпеки та контролю; телекомунікаційні системи; охоронні та протипожежні системи.
 • «ВИСОКА ГАСТРОНОМІЯ»: ресторанні делікатеси; вина; кава, чай, напої; кондитерські вироби; добавки й інгредієнти; Українська та інтернаціональна кухня.

 

Складовими ділової програми виставки є: фудкорти та дегустації, майстер-класи, демонстрації новинок, «круглі столи», семінари, конференції, презентації, конкурси.

 

Профіль відвідувачів виставки: керуючі та спеціалісти підприємств готельного бізнесу, власники ресторанів, кафе, барів, бістро, постачальники ринку HoReCa, директори та  менеджери підприємств торгівлі та громадського харчування, власники підприємств сфери розваг і фітнесу, дистриб’ютори торгових марок сфери HoReCa, представники дизайнерських агенцій і студій, завідувачі лікувальних та оздоровчих закладів, керівники будинків відпочинку, туристичних і розважальних комплексів.

 

Інформаційними партнерами виставки є провідні галузеві ЗМІ, зокрема: «Отельер & Ресторатор», «Академия Гостеприимства», Drinks+, LASOON, «Твой Вендинг», HorecaHouse, FarExpo, «Пір Експо», Экспофорум, «Інформбізнес», «Пресс-Біржа», Exclusive Style, «Идеальный Дом», Posudka.ru, HouseholdExpo, Topbiz.com.ua, «Бізнес-Пропозиція», «Медіапрайсцентр», GiftsExpo, «Компас Україна», «Готельний та ресторанний бізнес», Horeca-Ukraine.Com та інші. Офіційну підтримку в проведенні виставки надають Міністерство промислової політики України, Торгово-промислова палата України та Канадсько-Українська торгова палата.

 

Керівник проекту

Галина Фічук

Тел.: +38 (044) 537 6 999

Факс: +38 (044) 537 6996

Моб.: +38 (067) 236 4917

E-mail: hf@primus.kiev.ua

www.theprimus.com

 

 
trademaster.ua 2018
СКОРО
11 - 13 сентября 2018, Киев
Выставка готовой продукции и ингредиентов для кондитерской промышленности «SWEETS Ukraine 2018 – выставка кондитерской промышленности»
25 - 27 сентября 2018, Киев
Единственное профессиональное мероприятие для участников рынка производства пива, пивных коктейлей, солодовых напитков «Индустрия пива, слабоалкогольных и безалкогольных напитков 2018»