Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

У Києві відбудеться виставка LISDEREVMASH 2017

25.09.2017

У Києві відбудеться виставка  LISDEREVMASH 2017

З 26 по 29 вересня у Києві буде проходити найавторитетніша вітчизняна виставка деревообробної галузі – LISDEREVMASH 2017. На її майданчику буде представлено понад 150 компаній з 16 країн світу, які покажуть машини, обладнання та інструменти для лісової, деревообробної та меблевої промисловості. Цього року захід буде відзначено небувалою кількістю новинок – світових прем'єр обладнання і технологій, які привезуть до Києва слідом за головними виставками світу.
 

За багаторічною традицією в кінці вересня у Києві проходить Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH. Цього разу вона об'єднає більше 150 компаній і понад 280 брендів. При цьому близько 20% експозиції будуть складати учасники, які приїхали на виставку уперше. На додаток, LISDEREVMASH 2017 закріпить свій статус міжнародного заходу, адже представить у себе компанії з 16 країн світу, в тому числі Австрії, Білорусі, Німеччини, Данії, Італії, Латвії, Франції, Словенії, Туреччини та інших. Географія торгових марок, представлених на виставці, охопить близько 40 країн.
 

Звичним і обов'язковим атрибутом усіх виставок LISDEREVMASH є можливість бачити на його майданчику найбільші українські компанії та світові бренди. У 2017 році в їх числі будуть FOREZIENNE, ITA TOOLS, LEDINEK, LEITZ, LEUCO, NESTRO, POLYTECHNIK, SIA RMP, SERRA, WINTERSTEIGER, МАРКЕТЛІС, МВМ-КИЇВ, МОСТ-УКРАЇНА, МОТОР СІЧ, СТАНКОДНІПРО, РОЙЕК-ЛЬВІВ, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА , ХЕММЕЛЬ-УКРАЇНА і багато інших.
 

Головна концепція LISDEREVMASH, як виставкового заходу, полягає у можливості побачити на одному майданчику рішення для всіх завдань у процесі обробки деревини – починаючи від вирощування й заготівлі лісу, первинної та глибинної обробки дерева, до виробництва меблів й ефективної утилізації відходів. Всі ці категорії логічно вписані в чотири тематичні секції. У розділі WoodMachinery експонуються машини та інструменти для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виготовлення столярних виробів. В експозиції FurniTech демонструється обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. А напрямок WoodProduct представляє лісо- та пиломатеріали, погонажні і дерев'яні вироби. Відкритий майданчик виставки LISDEREVMASH служить місцем демонстрації великогабаритної техніки і спецмашин, пилорам, подрібнювачів. А експозиція WoodEnergy охоплює повний спектр технологій для подрібнення та утилізації деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, яке працює на твердому паливі.
 

З огляду на те, що LISDEREVMASH проходить всього через кілька місяців після найбільших виставок Європи, він стає майданчиком для прем'єр і дає можливість українським підприємцям знайомитися з новітніми технологіями у себе вдома.
 

Так, компанія «МАРКЕТЛІС» привозить в Україну революційне IT-рішення – хмарну цифрову платформу tapio від HOMAG. Вона об'єднує всі програмні продукти, що використовуються у деревообробній галузі і дозволяє, наприклад, відслідковувати актуальний статус виробничого процесу на верстаті і час його завершення, контролювати стан обладнання і ресурс інструменту. «МАРКЕТЛІС» також представить новий модельний ряд Venture 113/114/115 від НOMAG – верстати зі сталевою зварною станиною, які допускають універсальне використання для рішень у 3-4-5-осьовій обробках, мають швидку і точну систему синхронних приводів на лінійних напрямних та інноваційну систему управління powerTouch.
 

Незабаром після світової прем'єри, у Києві презентують і нову стрічкову пилу Vortex від Wood-Mizer з запатентованою геометрією зуба. У процесі роботи вона видаляє тирсу, залишаючи чистий зріз. Ще одна глобальна прем'єра бренду – лінійка верстатів на широку пилку TITAN, покликана збільшити вихід готової продукції при зменшенні енерговитрат. Як і попередні новинки, на стенді ексклюзивного представника бренду Wood-Mizer – компанії «MOST-Україна» – можна буде побачити і верстат WB2000 – версія ЄС. Він може працювати як окрема машина або бути частиною виробничої лінії і справляється з колодами вагою до 6 тон і довжиною до 12 метрів.
 

Глобальні інновації будуть доступні українцям і в категорії інструменту. Визнаний експерт у галузі виробництва твердих сплавів CERATIZIT у цьому році представив CeraShield – покриття для змінних твердосплавних ножів, що збільшує термін служби інструменту до 10 разів. Новинка буде доступна на стенді українського представника бренду – ФОП ОЛЕНА МУКІЄВСЬКА.
 

Новітні рішення концерну SCM Group представить компанія «ДОЛІНЬО». Це 5-осьовий обробний центр Morbidelli M100 – універсальна машина, здатна вирішити практично будь-які завдання у меблевому і столярному виробництвах. Morbidelli M100 є представником нового покоління обробних центрів від концерну SCM Group. Його модульна конструкція дозволяє обрати найбільш оптимальну конфігурацію: консольний або плаский робочі столи, 3х, 4х і 5-ти-осьові фрезерні групи, різноманітні свердлильні вузли та магазини зміни інструменту.
 

Новинку європейського ринку привезе також компанія BLUE-VENT із Данії. Високовакуумна система Octopus збирає пил безпосередньо від наждакових, шліфувальних і полірувальних машин і споживає на 30-50% менше енергії. Вона дозволяє встановити багато точок всмоктування і під'єднати до будь-якої з них машини.
 

І, звичайно, інтерес гостей приваблять новачки експозиції. Так, на виставці LISDEREVMASH, вперше буде представлена ​​компанія «КОНСТРАКШН МАШИНЕРІ» – ексклюзивний дилер техніки JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), Doppstadt (Німеччина) і Grove (США/Гермнаія).
 

Яскраві й енергійні всюдиходи BRP (Bombardier Recreational Products) також будуть показані на виставці вперше. Офіційні дилери марки – компанії «ЛОГОС СПОРТ ДНІПРО» і «СТОІК ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ» - презентують для комерційного і професійного використання у лісовій галузі квадроцикли та мотовсюдиходи Can-Am, трицикли Spyder, снігоходи Ski-Doo, гідроцікли Sea-Doo, оригінальну екіпіровку, аксесуари та запчастини.
 

Актуальні для лісової галузі продукти презентує також новачок виставки – компанія «ЛАТЧБАХЕР УКРАЇНА». Це спеціальні пластикові з'єднання для захисту від розколів дерева Signumat Split Stopper; бирка Arbo Tag для зростаючого дерева; планшетний комп'ютер Algiz 10X на базі чотирьох-ядерного процесора для польової роботи навіть в екстремальних умовах; кишеньковий персональний комп'ютер Nautiz X2 зі ступенем захисту IP65.
 

Ділова та шоу програма виставки у цьому році також не обійдеться без нових форматів. Зокрема, вперше з'явиться Експозиція столярної майстерності, де відвідувачі зможуть поспілкуватися з майстрами з різних регіонів України, попрацювати на розміщеному тут обладнанні, освоїти нову техніку або прийом. На додаток до практичних занять гості зможуть відвідати семінари з питань сушіння деревини, роботи столярного бізнесу, освоєння нових меблевих з'єднань.
 

У конференц-залах LISDEREVMASH 2017 також можна буде обговорити специфіку роботи ринку біопалива на конференції Пелетної Асоціації України, дізнатися про правила і переваги сертифікації за нормами FSC, а також вивідати секрети прибуткового бізнесу при роботі з верстатами з ЧПУ на семінарі компанії Frezy4pu.
 

Ті ж, хто втомиться від роботи, зможуть зробити перерву і знову стати свідками змагань силачів – на стенді «MOST-Україна» буде відбуватись показовий виступ атлетів Федерації Стронгмену України в рамках проекту «Сильний бізнес для сильних людей».
 

Поруч із розвагами будуть подарунки. Кожен виставковий день буде проводитися розіграш призів від Оргкомітету виставки та групи компаній «MOST-УКРАЇНА», «MOST-TOOLS», «MOST-МАЛИН» і «ТОРГОВИЙ ДІМ «MOST». Гості зможуть отримати комплект дискових пилок Freud, бензопилу STIHL MS230, революційні стрічкові пилки VORTEX або комплект багрів Wood-Mizer.
 

Розпочаті раніше традиції отримають своє продовження. Зокрема, в цьому році знову буде втілено проект дуального навчання – студенти київського НУБіП зможуть послухати лекції експертів Львівського Національного Лісотехнічного Університету. Більше того, в один із виставкових днів за підтримки організатора й окремих учасників виставки будуть організовані автобуси для учнів ще трьох профільних училищ.
 

Традицію завершувати виставку добрими справами LISDEREVMASH також не залишить – всі кошти, отримані від продажу вхідних квитків і каталогів, будуть спрямовані на покупку бензо- мототехніки, яка буде відправлена ​​військовим частинам у зону АТО.
 

Виставка LISDEREVMASH багато років служить головною діловою площадкою для пошуку постачальників і клієнтів, ознайомлення з новітніми розробками для фахівців лісового господарства, галузі деревообробки та виробництва меблів. Це єдина профільна виставка країни, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Вона проходить за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання Eumabois.