Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Запрошуємо на «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

10.10.2017

Запрошуємо на «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

Дирекція аграрних виставок «ІнтерАГРО», «Зернові технології», «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика» презентує новий виставковий проект «АгроКомплекс 2017»!
 

«АгроКомплекс» - міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу, яка проводиться раз у два роки, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО», та має на меті презентувати світові та вітчизняні технологічні й управлінські надбання для підвищення ефективності ведення сільського господарства на всіх рівнях.
 

Як виставковий проект «АгроКомплекс», окрім виставкової платформи та бізнес-форуму, вперше в Україні включає експериментальну частину, яка представлена організаторами в спецпроекті «Агрополігон 2017».
 

В період з березня до листопада організатори виставки, спільно з насіннєвими та ресурсними компаніями, в реальних умовах господарств степової та лісостепової зони тестують близько 70 гібридів кукурудзи та 40 гібридів соняшнику.
 

Від початку посівної кампанії до збору врожаю командою проекту відстежуються ключові технологічні операції, наслідки форс-мажорних ситуацій та ефективність прийнятих рішень фахівцями господарств.  Фінальні результати «Агрополігону» будуть висвітлені та обговорені в рамках Агротехнологічного форуму на практичних семінарах:

- «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017»;

- «Соняшник. Ефективні рішення. Тест 2017».
 

Також в рамках виставки відбудеться інтерактивна конференція «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів». Основна мета конференції -  допомогти малим та середнім фермерам підібрати дієві організаційні моделі співпраці та механізми залучення додаткових ресурсів.
 

Окрім спеціальних заходів від організаторів «АгроКомплексу», на всіх відвідувачів чекає «Академія агарного успіху 2017» - цикл конференцій та семінарів від ресурсних компаній, які представлять досягнення господарств після впровадження технологічних новинок та інноваційних рішень.
 

Оперативну інформацію про наповнення бізнес-програми, новини спец-проектів та партнерів виставки можна знайти на сайті http://www.agrocomplex.kiev.ua
 

 Більше 400 компаній з 20 країн світу вже прийняли рішення взяти участь в міжнародній виставці «АгроКомплекс 2017»! Долучайтеся і будьте в тренді розвитку агросектору!

 

Контакти організаторів:

+38 044 490 6469

agro@kmkya.kiev.ua

 
Проходящие сейчас в Украине выставки
21 - 23 февраля 2018, Киев
Крупнейший агропромышленный форум «Зерновые технологии 2018: выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве»
21 - 23 февраля 2018, Киев
Международная выставка современных технологий в животноводстве «Agro Animal Show 2018: выставка эффективного животноводства и птицеводства»
21 - 23 февраля 2018, Киев
Крупнейший выставочный проект современных аграрных технологий в овощеводстве, промышленном садоводстве и виноградарстве «Фрукты. Овощи. Логистика 2018»


СКОРО
28 февраля - 2 марта 2018, Львов
Єдина в західному регіоні спеціалізована виставка «АгроТехніка 2018: XI спеціалізована виставка с/г техніки і обладнання»
28 февраля - 2 марта 2018, Днепр
Аграрна виставка Дніпропетровщини «Агропром 2018 - Національна виставка агротехнологій»