Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Положення щодо проведення аукціонів з продажу необробленої деревини визнано незаконним

14.05.2018

Положення щодо проведення аукціонів з продажу необробленої деревини визнано незаконним

Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням від 1 березня 2018 року визнал незаконним та нечинним Наказ Державного агентства лісових ресурсів України від 19.02.2007 року №42 «Щодо вдосконалення механізмів продажу необробної деревини», яким було затверджено положення щодо проведення аукціонів з продажу необробленої деревини. Позивачем до суду виступило ТОВ «Волинь-Еко-Прод».
 

Якщо це рішення суду не буде оскаржено Міністерством аграрної політики і продовольства та Держлісагентством в апеляційній інстанції, то, на думку експертів, може виникнути правовий вакуум. Адже більше не буде ніякого документа, який би встановлював процедуру проведення аукціонів із закупівлі деревини.
 

Відсутність порядку закупівлі необробленої деревини на аукціонних торгах, як відзначають виробники пиломатеріалів та іншої продукції з дерева, в тому числі меблів, може привести до перебоїв в поставках цієї продукції.
 

Джерело: Журнал "Мебельное дело" № 2/2018 (Травень)  mebelnoedelo.com.ua

 
Мебельное дело Подписка 2018 LISDEREVMASH 2018 IBYS
СКОРО
22 - 25 мая 2018, Львов
Основная отраслевая международная выставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2018: Деревообрабатывающее оборудование, дереворежущий инструмент»
25 - 28 сентября 2018, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине 14-я Международная выставка «LISDEREVMASH’ 2018: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»