Мебельное дело 2_18
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Положення щодо проведення аукціонів з продажу необробленої деревини визнано незаконним

14.05.2018

Положення щодо проведення аукціонів з продажу необробленої деревини визнано незаконним

Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням від 1 березня 2018 року визнал незаконним та нечинним Наказ Державного агентства лісових ресурсів України від 19.02.2007 року №42 «Щодо вдосконалення механізмів продажу необробної деревини», яким було затверджено положення щодо проведення аукціонів з продажу необробленої деревини. Позивачем до суду виступило ТОВ «Волинь-Еко-Прод».
 

Якщо це рішення суду не буде оскаржено Міністерством аграрної політики і продовольства та Держлісагентством в апеляційній інстанції, то, на думку експертів, може виникнути правовий вакуум. Адже більше не буде ніякого документа, який би встановлював процедуру проведення аукціонів із закупівлі деревини.
 

Відсутність порядку закупівлі необробленої деревини на аукціонних торгах, як відзначають виробники пиломатеріалів та іншої продукції з дерева, в тому числі меблів, може привести до перебоїв в поставках цієї продукції.
 

Джерело: Журнал "Мебельное дело" № 2/2018 (Травень)  mebelnoedelo.com.ua

 
Drema\Furnica\SoFab 2018 LISDEREVMASH 2018
СКОРО
11 - 14 сентября 2018,
Найбільший у Центральній і Східній Європі ярмарок машин для меблевої і деревообробної промисловості «DREMA 2018 - виставка машин та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща»
11 - 14 сентября 2018,
Найбільший у Центральній і Східній Європі ярмарок комплектуючих для меблевої і деревообробної промисловості «FURNICA 2018 - виставка компонентів для виробництва меблів, Познань, Польща»