Мебельное дело 4_18 Акция подписка 2019
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Київський Меблевий Саміт відбувся в травні у Київі в рамках ініціативи EU4Business

30.05.2018

Київський Меблевий Саміт відбувся в травні у Київі в рамках ініціативи EU4Business Київський Меблевий Саміт відбувся в травні у Київі в рамках ініціативи EU4Business

23 травня у Києві, у Конгресно-виставковому центрі «Парковий», відбувся Київський Меблевий Саміт. Захід пройшов в рамках ініціативи EU4Business, що впроваджується в Україні Європейським банком реконструкції та розвитку.
 

На Саміті була представлена «Дорожня карта розвитку українського меблевого сектору» – план дій з розвитку конкурентоспроможної та сталої меблевої галузі України. Розробку Дорожньої карти український офіс ЄБРР доручив Центру з індустріальних досліджень «C.S.I.L.», який проводив аналіз та формулював висновки із залученням та в активній співпраці з вітчизняними підприємствами і галузевими асоціаціями.
 

Для участі Київському Меблевому Саміті зареєструвалось 340 вітчизняних меблевих компаній, на заході були присутні біля 300 власників і топ-менеджерів підприємств з виробництва меблів, дверей. На саміт були запрошені міжнародні та українські фахівці меблевої галузі. Перед учасниками заходу виступили Ольга Iванченко, куратор меблевого сектору у групі з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР в Україні, Alesandra Tracogna з Центру індустріальних досліджень «C.S.I.L» Мілан, Італія, Raik Hebes, власник компанії Baltic Export Service з Німеччини, міжнародний бізнес консультант Андрiй Мельников та інші міжнародні та українські експерти у сфері меблевого бізнесу.
 

Журнал «Мебельное дело» планує опублікувати «Дорожню карту розвитку українського меблевого сектору» у серпневому номері журналу.

 

 
Проходящие сейчас в Украине выставки
17 - 20 октября 2018, Киев
Международная выставка материалов для производства, декора и отделки мебели, фурнитуры, механизмов и комплектующих «МТКТ 2018: Мебельные Технологии, комплектующие, текстиль»
17 - 20 октября 2018, Киев
Крупнейшая в Украине выставка новейших тенденций в интерьере, представляющая мебель, свет, декор, домашний текстиль, декор окна «Design Living Tendency 2018 - выставка новейших тенденций в интерьере: мебель, свет, декор, домашний текстиль»


СКОРО
23 - 26 октября 2018,
Азербайджан, Баку: «Мебель, Интерьер и Дизайн - Каспийская Международная Выставка»
25 - 28 октября 2018, Львов
Меблева виставка України «Львівський меблевий форум STILviv Інтер’єр 2018»