Мебельное дело 2_19
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Київський Меблевий Саміт відбувся в травні у Київі в рамках ініціативи EU4Business

30.05.2018

Київський Меблевий Саміт відбувся в травні у Київі в рамках ініціативи EU4Business Київський Меблевий Саміт відбувся в травні у Київі в рамках ініціативи EU4Business

23 травня у Києві, у Конгресно-виставковому центрі «Парковий», відбувся Київський Меблевий Саміт. Захід пройшов в рамках ініціативи EU4Business, що впроваджується в Україні Європейським банком реконструкції та розвитку.
 

На Саміті була представлена «Дорожня карта розвитку українського меблевого сектору» – план дій з розвитку конкурентоспроможної та сталої меблевої галузі України. Розробку Дорожньої карти український офіс ЄБРР доручив Центру з індустріальних досліджень «C.S.I.L.», який проводив аналіз та формулював висновки із залученням та в активній співпраці з вітчизняними підприємствами і галузевими асоціаціями.
 

Для участі Київському Меблевому Саміті зареєструвалось 340 вітчизняних меблевих компаній, на заході були присутні біля 300 власників і топ-менеджерів підприємств з виробництва меблів, дверей. На саміт були запрошені міжнародні та українські фахівці меблевої галузі. Перед учасниками заходу виступили Ольга Iванченко, куратор меблевого сектору у групі з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР в Україні, Alesandra Tracogna з Центру індустріальних досліджень «C.S.I.L» Мілан, Італія, Raik Hebes, власник компанії Baltic Export Service з Німеччини, міжнародний бізнес консультант Андрiй Мельников та інші міжнародні та українські експерти у сфері меблевого бізнесу.
 

Журнал «Мебельное дело» планує опублікувати «Дорожню карту розвитку українського меблевого сектору» у серпневому номері журналу.

 

 
LISDEREVMASH 2019 Все для произв-ва мебели Читать online Мебельное дело Читать online Мебельное дело Подписка 2019
СКОРО
8 - 11 сентября 2019,
Шанхайская международная выставка мебельного и деревообрабатывающего оборудования «Shanghai International Furniture Machinery & Woodworking Machinery Fair 2019»
24 - 27 сентября 2019, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине 14-я Международная выставка «LISDEREVMASH 2019: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»