Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

В травні у Києві відбувся щорічний професійний дегустаційний конкурс напоїв BEST DRINK 2018

06.06.2018

В травні у Києві відбувся щорічний професійний дегустаційний конкурс напоїв BEST DRINK 2018 В травні у Києві відбувся щорічний професійний дегустаційний конкурс напоїв BEST DRINK 2018

17 травня 2018 року в Києві відбувся щорічний професійний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2018».
 

Учасники подали на конкурс 51 зразок вітчизняних напоїв — мінеральні води, пиво, слабоалкогольні напої, горілки, настоянки, вина, коньяки та шампанське. «BEST DRINK» проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, що свідчить про важливе значення цього заходу для розвитку промисловості та формування споживчого попиту.
 

Конкурс проводиться за всіма групами напоїв: «Горілки та горілки особливі»; «Лікеро-горілчані вироби»; «Вина та коньяки»; «Пиво та слабоалкогольні напої»; «Мінеральні води»; «Безалкогольні напої та соки». Зразки оцінювалися за європейською системою за 100-бальною шкалою методом «сліпої» дегустації за органолептичними показниками: смак, колір, аромат і прозорість напою.
 

На конкурс «BEST DRINK 2018» Лікеро-горілчаний завод Prime представив на конкурс свою новаторську лінійку горілок ТМ Др. Житник. Голова комісії В. Н. Попова зазначила: «Це унікальний випадок, коли вся лінійка напоїв, яка щойно вийшла на ринок, отримала найвищі оцінки дегустаторів.» Варто окремо згадати горілку особливу «Др. Житник Крафтова», скупажовану з ароматними спиртами білої акації та пшеничних висівок, яка очолила номінацію «Відкриття року», і настоянку «Др. Житник Калганова з медом», яка очолила номінацію «Інноваційний напій року».
 

Ще один учасник конкурсу — Збаразький горілчаний завод — після тривалого простою представив на «BEST DRINK 2018» свою нову продукцію ТМ Калганоф: горілки «Калганоф Класичний» і «Калганоф Люкс», настоянки «Калганоф Медова з коньяком» і «Калганоф з перцем». Горілка «Калганоф Люкс» отримала найвищу нагороду Гран-прі в категорії горілок. Також Гран-прі здобула настоянка «Калганоф з перцем», яка виробляється з використанням індійського стручкового перцю чилі та спиртових настоянок кореня калгану, мускатного горіха, коріандру та імбиру. Необхідно відзначити, що Збаразький горілчаний завод почав свою діяльність ще 1946 року та виробляв виноградні, ягідні вина, соки, морси і лікеро-горілчані напої. Але 2000 року завод припинив діяльність і тільки з 2007 року почав відроджуватися. На заводі поставили найновіше італійське обладнання, запровадили систему управління якістю, а в листопаді 2017 року розпочали виробництво продукції під ТМ Калганоф.
 

Другий рік поспіль на конкурс подається продукція в категорії «Дистилят». Цього року найвищу нагороду Гран-прі в цій категорії здобув «Полугар цукровий бочковий» виробництва ФОП Новіков. Напій має цікавий своєрідний смак завдяки витримці в спеціальних дубових бочках.
 

Компанія «Беверідж Трейдінг Компані» — один із найбільших вітчизняних виробників алкоголю — привезла на конкурс широкий асортимент своєї продукції, в тому числі нову горілку Medoff New-York, шампанське та коньяки ТМ Коктебель, вина. Дегустатори гідно оцінили всі напої. Гран-прі присуджено: коньяку «Коктебель Пʼять зірочок», вину ординарному столовому напівсолодкому червоному «Бастардо Коктебель» і шампанському «Коктебель» брют біле.
 

Крім того, «Беверідж Трейдінг Компані» подала на конкурс вина нової торгової марки FELICITAS. Лінійка містить 5 оригінальних смаків, які є новинкою для українського ринку. Для їх створення були використані сорти винограду Viorica, Feteasca Neagra, Feteasca Regala. Неординарним є і дизайн етикеток з перевернутими догори зображеннями щасливих облич, який було розроблено на основі нейромаркетингових досліджень, щоб заохотити до придбання цього вина. Вино FELICITAS напівсолодке червоне Feteasca Neagra стало відкриттям року.
 

Також на конкурс було подано пиво, слабоалкогольні, безалкогольні напої, соки та мінеральні води.
 

Варто відзначити пивні новинки від фірми «Полтавпиво». В основі рецептури продукції ТМ Gaiser, яка виробляється на полтавському пивзаводі, — природний спосіб бродіння, використання якісних натуральних інгредієнтів і місцевої артезіанської води. На конкурс було подано спеціальне нефільтроване освітлене пиво зі смаком грейпфруту «Gaiser Grapefruit» (Гран-прі) та зі смаком лимону «Gaiser Lemon» (Перше місце), а також фільтроване пиво «Gaiser Kriek MAX» (Гран-прі).
 

В категорії мінеральних вод свою продукцію представили постійні учасники конкурсу: «Маргіт» — вода мінеральна «Лужанська-7» (Гран-прі) та «Тирлич» — мінеральна природна столова вода сильногазована «Пістинська джерельна» (Гран-прі). Мінеральна природна лікувально-столова вода сильногазована «Крайна» від нового конкурсанта «А.В.М. – Карпати» також здобула Гран-прі.
 

Підтвердили високу якість своєї торгової марки соки «Пан Еко» — томатний і березовий.
 

«BEST DRINK» — це щорічний огляд новинок, представлених на українському ринку. Конкурс став ефективним помічником у конкурентній боротьбі за споживача і стартом для виходу вітчизняної продукції на внутрішній і зовнішній ринки. Це унікальна можливість отримати об’єктивну оцінку авторитетних експертів, що має велике значення для подальшої діяльності, просування продукту та здобуття довіри покупців.
 

Докладніше про підсумки конкурсу