Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

CHILDREN'S FASHION FAIR — опорна точка вашого бізнесу!

05.10.2018

CHILDREN'S FASHION FAIR — опорна точка вашого бізнесу! CHILDREN'S FASHION FAIR — опорна точка вашого бізнесу! CHILDREN'S FASHION FAIR — опорна точка вашого бізнесу!

11 вересня в Києві відбулася 24-та міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2018 (CFF).
 

Таку назву після ребрендингу отримала добре відома виставка дитячого одягу та взуття Baby Fashion, яка проводилася компанією «АККО Інтернешнл» вже понад 20 років. Сьогодні це найбільший і, мабуть, єдиний в Україні спеціалізований захід, присвячений дитячій моді, що працює у форматі «бізнес-для-бізнесу». Виставка стала подією, яку відвідують представники різних форм роздрібної торгівлі — великих мереж та маленьких крамничок.
 

Зміна назви виставки свідчить про її «дорослішання». Асортимент сучасної виставки Children’s Fashion Fair 2018 включає широкий спектр дитячого одягу, взуття та аксесуарів для дітей від народження до підліткового віку — верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо. Також представлені тканини, прикладні матеріали та фурнітура для виготовлення одягу та взуття.
 

Майже 150 учасників пропонували продукцію вітчизняного та іноземного виробництва. В рамках виставки відбулися чисельні презентації як світових брендів — Minoti, Mayoral, Reima, Lassie, Gusti, Kivat, Kuoma, Huppa, так і відомих українських виробників — Bembi, Няня, Viani, Sasha, Piccolo L, Gabbi, Лютик, Модний Карапуз та багатьох інших.
 

Виставка дає можливість не лише обрати товари, але й ознайомитися з сучасними трендами та стилями дитячої моди. Саме це демонстрували учасники Fashion Show — модних показів на подіумі. Цього разу в них взяли участь провідні українські торгові марки: CVETKOV, MARIONS, VIANI, LITTLE BABY, ARTI-MIX STYLE, Діброва, MARGO MAGNIFIQUE та іноземні: REIMA, LASSIE, GUSTI, FLASH. Маленькі моделі та їх образи зачарували всіх присутніх!
 

Children’s Fashion Fair — це передусім бізнесовий захід. Організатори ставлять перед собою мету — сприяти розвитку бізнесу учасників та відвідувачів.
 

Програма цьогорічної виставки включала цілу низку унікальних заходів для ділової аудиторії, і майже всі — безкоштовні. Дві ТОП події для власників магазинів — Тренінг по роботі з персоналом від найкращого експерта з цих питань Геннадія Ткаченка та майстер-клас «Вибір концепції магазину» від генія мерчендайзингу Віталія Степаненка. Майстер-клас із переговорів з постачальниками, який уперше на виставці провів Олександр Вієцький — тренер із власним 15-річним досвідом у сфері закупівель.
 

Серед учасників та гостей виставки багато національних виробників, продукція яких може мати успіх і на зовнішніх ринках. Спеціально для них вперше в рамках виставки відбувся практичний семінар від експерта із зовнішньоекономічної діяльності Михайла Лесняка — «Старт експортних продажів дитячого одягу».
 

Ну і як же без інтернет-маркетингу! До програми увійшли практичні семінари з інтернет-маркетингу від постійних партнерів виставки:

«Як організувати процес просування у мережі» — розповів Вадим Дикань, сертифікований спеціаліст Google Analytics, Google AdWords компанії Netpeak;

«Як перевершити очікування клієнтів» — сучасними трендами email-маркетингу поділилася Яна Ільяшенко, PR manager компанії YUDJES GROUP;

«Що краще — власний сайт чи маркетплейс? Де більше продажів?» — на ці питання відповів керівник компанії «Хорошоп» Ігор Стольницький.

Виставка CFF передусім розрахована на гуртових покупців і представників бізнесу. Однак, і кінцевий споживач знайшов для себе чимало цікавого; до того ж, на відкритій площі працював Торговий майданчик, де можна було придбати речі для дітей.

 

CHILDREN'S FASHION FAIR 2018 — це ідеальне поєднання ділової та невимушеної дружньої атмосфери, що сприяє конструктивному діалогу та налагодженню взаємовигідної співпраці.
 

До зустрічі з 26 по 29 березня на виставці CHILDRENS FASHION FAIR 2019!