Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

церемонія нагородження технічного конкурсу InterAGRO Innovation Award 2018 відбудеться 30 жовтня на ІнтерАГРО 2018

29.10.2018

30 жовтня в рамках міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018» відбудеться церемонія нагородження міжнародного технічного конкурсу, що визначає найкращі рішення у виробництві сільськогосподарської техніки та обладнання «InterAGRO Innovation Award 2018».

 

У 2018 році у конкурсі беруть участь 19 світових брендів, які представили 35 новинок у 8 номінаціях.

 

Короткий анонс конкурсу:

  • У номінації «Трактори різного призначення» була представлена новітня система повного приводу FENDT VarioDrive від компанії AGCO.
  • Компанія New Holland в номінації «Самохідні збиральні машини» презентувала систему IntelliSense, що на 10% збільшує продуктивність комбайну. А компанія CLAAS - систему безперервного налаштування параметрів тангенціальної системи обмолоту клавішних та гібридних комбайнів
  •  8 новинок представили компанії AGCO, LemkenMASCHIO GASPARDO, KUHN, Vӓderstad, HORSCH, «Технополь», Veles Agro у номінації  «Машини для обробітку ґрунту та сівби».
  • У номінації «Техніка та обладнання для заготівлі та приготування кормів» були представлені: рулонний прес від компанії PÖTTINGER, нова лінійка одношнекових причіпних кормозмішувачів Profile від компанії KUHN, а також технологія NIR Technology від New Holland, що дозволяє вкрай точно виміряти вологість  та аналізує такі властивості, як  вміст сухої речовини, сирого білку і крохмалю.
  • Італійський лідер аграрного машинобудування Maschio Gaspardo представив нову технологію швидкісного висіву в номінації «Вузли та агрегати для сільськогосподарської техніки», а німецька компанія CLAAS - нову систему контролю тиску в шинах.
  • У номінації «Машини та устаткування для внесення добрив»  чеська компанія Bednar, німецька AMAZONE та український виробник «Технополь».
  • Інноваційні розробки в номінації «Устаткування і програмне забезпечення точного землеробства» презентують компанії Amazone та Raven.
  • Номінація «Техніка та обладнання для захисту рослин» представлена обприскувачами Laser  компанії TECNOMA та самохідним обприскувачем  Stronger HD компанії KUHN.
  • Номінація «Іригаційна техніка та обладнання» буде  представлено GPS-додаток SmartRain від компанії BAUER GROUP.

 

До складу конкурсної комісії увійшли вітчизняні експерти, фахівці в сфері сільськогосподарської техніки та обладнання, видатні вчені, професіонали-практики, керівники великих аграрних підприємств України.

Переможців буде оголошено на виставці «ІнтерАГРО 2018» 30 жовтня о 16:30  в 14 конференц-залі, пав. 3, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15.

 

БУДЬТЕ У ТРЕНДІ АГРОІННОВАЦІЙ РАЗОМ З «ІНТЕРАГРО 2018»

Акредитація на захід за телефоном: 050 310 8102 або e-mail: adv@kmkya.kiev.ua