Ассортимент_1/2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Розширення можливостей Вашої вишивальної машини RICOMA

04.04.2019

Розширення можливостей Вашої вишивальної машини RICOMA Розширення можливостей Вашої вишивальної машини RICOMA Розширення можливостей Вашої вишивальної машини RICOMA
Текст: Василь Алєксєєв, співробітник офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні

Обираючи додаткові аксесуари, у першу чергу слід звернути увагу на те, що усі аксесуари RiCOMA поділяються на дві важливі групи. До першої групи належать ті, які можна придбати і встановити на машину окремо, одразу або в будь-який час після купівлі машини. Друга група – це обладнання, яке неможливо встановити на раніше придбану вишивальну машину. Таке обладнання встановлюється виключно виробником на заводі. Пов’язано це із тим, що деякі прилади потребують встановлення в середину машини додаткових компонентів, таких, як
електронні плати, кабелі і т.і.

До одноголових промислових вишивальних машин RiCOMA виробляє комплекти для  збільшення поля вишивки RiCOMA EW-4820 і EW-4814, які клієнти можуть встановлювати в тому числі самостійно, збільшивши таким чином поле вишивки максимально до 120*50 см. Також до першої групи відносяться такі аксесуари для одноголових і багатоголових вишивальних машин: комплект для вишивки на бейсболках RICOMA CAP ATTACHMENTS,  ристосування для вишивки на стрічках і ременях RICOMA BELT HOOP, пристрій для  рорізування тканини RICOMA BORING DEVICE, комплект тримачів і рамок для вишивки у важкодоступних місцях RiCOMA 8 in 1 HOOP SET, пристосування для вишивки на взутті та у важкодоступних місцях RICOMA ROBOT FRAME.
 
Багатоголові промислові вишивальні машини RICOMA з відмінним від стандартного полем вишивки виготовляються заводом на замовлення. Також на заводі встановлюються додаткові  вишивальні голови для виконання вишивки так званою тамбурною строчкою або CHENILLE. За допомогою останніх виконуються роботи ланцюжковим (тамбурним) стібком і махровою строчкою. До другої групи аксесуарів RICOMA відносяться також добре відомий пристрій для пришивання шнура RICOMA CORDING DEVICE і пристрій для пришивання блискіток RICOMA SEQUIN DEVICE. Окремо у цій групі хочеться відмітити відносно новий комплект обладнання для вирізання на тканини RICOMA LASER CUTTING DEVICE. Дане лазерне обладнання ідеально підходить для виготовлення аплікацій, у тому числі багатошарових. Ви можете різати матеріали на чітко задану глибину, прорізаючи при цьому, як приклад, лише один з двох матеріалів, другий при цьому залишається неушкодженим.
 
Про усі вище згадані машини та аксесуари детальну інформацію можна знайти на сайті  редставництва ricoma.com.ua. Навчання роботі на вишивальних машинах RiCOMA і їх обслуговування безкоштовне.