Мебельное дело 1_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Запрошуємо на ювелірну виставку Ювелір Експо Україна 23-26 травня 2019 року

08.05.2019

Запрошуємо на ювелірну виставку Ювелір Експо Україна 23-26 травня 2019 року

Долучайтеся до найграндіознішої події весни – ювелірної виставки Ювелір Експо Україна!

 

23-26 травня 2019 року

Місце проведення – Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15
 

                «Ювелір Експо Україна» – провідна міжнародна виставка ювелірних прикрас, центральна соціальна подія для всіх представників ювелірного ринку з усіх регіонів України та зарубіжжя. Саме «Ювелір Експо Україна» є законодавцем ювелірної моди України, завжди представляє неповторні прикраси для справжніх поціновувачів ювелірних виробів.
 

                Щорічно «Ювелір Експо Україна» дивує фахівців індустрії своїми масштабами, презентацією нових колекцій, інноваційних рішень й насиченою програмою заходів. Учасники виставки знаходять тут нові ділові знайомства та отримують можливості для розвитку свого бізнесу.

 

Чому варто відвідати «Ювелір Експо Україна»?

• тільки на «Ювелір Експо Україна» можливо ознайомитися з останніми тенденціями розвитку ювелірного мистецтва;

• лише на «Ювелір Експо Україна» понад 200 брендів представлять найбільший в Україні вибір прикрас з дорогоцінних металів, виробів з діамантами та натуральним камінням, ексклюзивних авторських робіт з дорогоцінним камінням, які представлені відомими компаніями та приватними майстрами-ювелірами;

• ви матимете унікальну можливість взяти участь у розіграшах ювелірних прикрас від провідних ювелірних компаній та скористатися найкращими акційними пропозиціями від відомих брендів;

• на вас чекають цікаві заходи – в рамках проекту проводяться бізнес-форуми та конференції з актуальних питань розвитку ювелірної галузі; презентації, конкурси, майстер-класи та інші тематичні заходи;

• «Ювелір Експо Україна» готує безліч сюрпризів, які вас приємно здивують.


У програмі виставки «Ювелір Експо Україна» 2018:

XVI Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн. Конкурс ескізів – це, перш за все, презентація оригінальних, ексклюзивних і неперевершених ювелірних дизайнів. А також це прекрасна можливість заявити про себе та свій талант. Підсумки конкурсу відбудуться на виставці «Ювелір Експо Україна» 25 травня 2019 року о 12.00.

VIP ZONE – це особлива експозиція виставки, де представлені тільки ексклюзивні вироби класу «люкс», кожен з яких представляє оригінальний витвір мистецтва, створений в єдиному екземплярі.

 

                Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

                За участі Асоціації ювелірів України.

                Діамантовий партнер: компанія Алмаз-Діамант Ю.

                Слідкуйте за новинами виставки «Ювелір Експо Україна» на:

                • FB сторінці: www.facebook.com/jewellerexpo

                • Офіційному сайті: www.jewellerexpo.kiev.ua

 

 
Мебельное дело Подписка 2020 Меблі України Читать online Мебельное дело Читать online
СКОРО
15 - 18 сентября 2020,
Найбільший у Центральній і Східній Європі ярмарок машин для меблевої і деревообробної промисловості «DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща»
22 - 25 сентября 2020, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине Международная выставка «LISDEREVMASH 2020: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»