Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019

23.08.2019

25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019

Подія: 25-та Міжнародна виставка дитячої моди

Дати: 10–12 вересня 2019

Місце проведення: Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Організатор: Виставкова компанія «АККО Інтернешнл»

 

10 вересня розпочне роботу 25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 (CFF). Children’s Fashion Fair — виставка для тих, чий бізнес пов’язаний з дитячим одягом та взуттям.
 

Виставка проводиться двічі на рік, і стала подією, яку відвідують представники різних форм роздрібної торгівлі — великих мереж та маленьких крамничок. Цього року виставка Children’s Fashion Fair 2019 відбудеться в новому павільйоні №4 Міжнародного виставкового центру.
 

Понад 100 провідних постачальників та виробників з України, Туреччини, Польщі, Італії та інших країн запропонують одяг та взуття для дітей від народження до підліткового віку. Саме тут можна буде ознайомитися з трендами дитячої моди, новими торговельними марками та колекціями.
 

Асортимент сучасної виставки Children’s Fashion Fair 2019 включає широкий спектр дитячого одягу, взуття та аксесуарів — верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо. Також представлені тканини, прикладні матеріали та фурнітура для виготовлення одягу та взуття.
 

До того ж, нові колекції можна буде побачити не тільки на стендах, а й на подіумі. Модні покази Fashion Show — найяскравіша і найемоційніша подія виставки. Юні моделі представлять колекції українських та зарубіжних брендів, а також авторські колекції. Демонстраційні покази — це можливість об’єктивно оцінити моделі та отримати море позитиву!
 

Виставка Children’s Fashion Fair передусім розрахована на гуртових покупців і представників бізнесу. Однак, і кінцевий споживач знайде для себе чимало цікавого.
 

Ділова невимушена атмосфера Children’s Fashion Fair сприятиме конструктивному діалогу та налагодженню взаємовигідної співпраці. Відвідайте головну виставку дитячої фешн-індустрії України та оновіть асортимент вашого магазину.
 

Оновлюйтеся з нами!


https://baby-fashion.ua

 

 
Ассортимент Читать online Все для легкой промышленности Читать online Childrens fashion 2020
Проходящие сейчас в Украине выставки
21 - 24 января 2020, Киев
Международная специализированная выставка обуви, кожи и меха «Leather and Shoes 2020/1: выставка обуви, кожи и меха»


СКОРО
5 - 7 февраля 2020, Киев
Kyiv Fashion - это единственный в Украине профессиональный форум модной индустрии «Фестиваль моды Kyiv Fashion 2020 февраль - форум модной индустрии»
4 - 7 марта 2020, Киев
Международная текстильная выставка «ALLTEX - весь мир текстиля 2020»