Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

37-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion пройде 10 - 12 вересня у Києві

04.09.2019

37-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion пройде 10 - 12 вересня у Києві

37-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

Дати проведення: 10 - 12 вересня 2019 року.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15, метро Лівобережна.

Тематика: одяг, білизна, текстиль, аксесуари, фурнітура, швейне обладнання, комплектуючі, інструмент.

Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 

Kyiv Fashion протягом 20 років є місцем зустрічі виробників, баєрів та фахівців модної галузі та відображає актуальні тенденції розвитку галузі.

Фестиваль Kyiv Fashion в Києві – найбільший в Україні, престижний та високопрофесійний b-2-b захід модної індустрії України.

На Kyiv Fashion в широкому асортименті представлені жіночий, чоловічий та дитячий одяг, аксесуари, шкіряні та хутряні вироби, спідня білизна, купальні костюми та панчішно-шкарпеткові вироби, експозиція тканин, фурнітури, швейне обладнання, комплектуючі, інструмент та багато іншого.

Kyiv Fashion – це єдиний професійний форум модної індустрії, що включає в себе наступні тематичні розділи: Kyiv Fashion, Lingerie&SwimWear, Kyiv Fashion Furs, Kyiv Fashion Fabrics, Kyiv Fashion Kids, Kyiv Fashion Equipment.

               Участь у фестивалі дозволяє українським компаніям не тільки представити свою продукцію, а й розширити ринок збуту та знайти нових партнерів, а зарубіжним компаніям – знайти партнерів і розширити експортні можливості.

 

Чим здивує Kyiv Fashion 2019:

 • На фестивалі буде представлено понад 330 компаній з більшості регіонів України та зарубіжних країн;
 • У 2019 у фестивалі беруть участь компанії з 11 країн – Білорусії, Естонії, Іспанії, Італії, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини, України та Франції.
 • Туреччина, Франція та Китай представлені національними експозиціями.
 • Експозиція фестивалю збирає провідні підприємства, фірми й організації з України та зарубіжних країн, що займаються виробництвом та реалізацією продукції легкої промисловості.
 • Щорічно фестиваль відвідує понад 9 000 професіоналів, більшість з яких є керівниками і провідними менеджерами компаній у галузі легкої промисловості;
 • Kyiv Fashion 2019 проводиться у двох павільйонах Міжнародного виставкового центру (1-му та 2 –му).
 • Ефективність фестивалю Kyiv Fashion наочно ілюструє постійна участь основних лідерів ринку легкої промисловості.
 • Насичена ділова програма фестивалю, спрямована на встановлення контактів, обмін думками і підвищення професійного рівня фахівців.

 

Що варто відвідати на Kyiv Fashion 2019:

 

 • UKRLEGPROM BUSINESS FORUM 2019. Fashion&production: Україна у світовому вимірі. Організатори: Асоціація «Укрлегпром», компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 10 вересня, конф.-зал 2, пав. 1.
 • Цикл лекцій «Відповідальне споживання – відповідальне виробництво» Спікер: Ольга Калашнікова – доцент кафедри дизайну костюму СПГХПА ім. О.Л. Штигліца та куратор програми MBA Fashion Industries & Luxury Goods французького інституту Mod'Art International у Санкт-Петербурзі. Місце та час проведення: 10-11 вересня, конф.-зал 2, пав. 1.
 • Семінар «Pinterest. Основи просування та продаж одягу за кордон» Спікер: Світлана Прохорівська – бізнес-консультант, копірайтер, автор проекту SVP Business Consulting. Місце та час проведення: 10 вересня, конф.-зал 3, пав. 1.
 • Лекція «Креативне мислення – мистецтво мислити непересічно» Спікер: Олена Мураховська – фахівець з креативного інтелекту, доктор філософії, фотограф, засновниця освітньої платформи з розвитку креативного мислення Murakhovska Creative Thinking. Місце та час проведення: 10 вересня, конф.-зал 3, пав. 1.
 • Майстер-клас «Функціональний брафітінг – кращий спосіб залучити й утримати клієнтів у роздрібному білизняному бізнесі». Спікер: Антоніна Мозгова – сертифікований брафітер (Англія), практик, співавтор методики «функціональний брафітінг», засновниця мережі нижньої білизни та жіночого клубу «Sharm Lingerie». Місце та час проведення: 10 вересня, конф.-зал 3, пав. 1.
 • Семінар «Стратегія розвитку бренду. Нульовий запуск» Спікер: Вікторія Усенко – засновниця Open Fashion Studio. Місце та час проведення: 10 вересня, конф.-зал 3, пав. 1.
 • Бізнес-зустріч «Україна – Китай: взаємовигідне співробітництво у легкій промисловості». Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Національне галузеве партнерство у легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine»». Місце та час проведення: 12 вересня, конф.-зал 2, пав. 1.
 • Панельна дискусія «Можливості експортної платформи українського фешн FGU: досвід професіоналів, поради експертів і потенціал експортування продукції українських виробників одягу». Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Національне галузеве партнерство у легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine». Місце та час проведення: 11 вересня, конф.-зал 2, пав. 1.
 • Презентація «Ідеальна етикетка. Чи існує вона?». Спікер: директор з розвитку компанії ТОВ «Ярлики та етикетки». Місце та час проведення: 11 вересня, конф.-зал 3, пав. 1.
 • Семінар «Новий принтер для друку на футболках і не тільки Polyprint TexJet Echo». Спікер: Юрій Козаков – провідний менеджер текстильного напрямку компанії ТОВ «Медіапринт Україна». Місце та час проведення: 11 вересня, конф.-зал 3, пав. 1.
 • Конкурс модного одягу «Автограф». Це професійний конкурс і, разом з тим, барвисте видовище на виставці. Він проводиться за різними номінаціями, участь у ньому беруть як молоді дизайнери, так і досвідчені. Демонстрація на виставці prêt-a-porte свіжих дизайнерських рішень дозволяє досягти максимально плідної співпраці між виробниками та дизайнерами. Підведення підсумків конкурсу і нагородження його переможців відбудеться 12 вересня на подіумі фестивалю. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 12 вересня, подіум, пав. 2.
 • Шоу стилістів: робота з образами, поради та рекомендації щодо формування гардеробу, підбір одягу та аксесуарів Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Showroom Fashion Club. Місце та час проведення: 10-12 вересня: подіум, пав. 2.
 • FASHION SHOW – покази торгових марок, які представляють різні види білизни, одягу та аксесуарів. Місце та час проведення: 10-11 вересня, подіум, пав. 2.
 • Textile Expert Trend Zone – зона модних тканин сезону весна/літо 2020: трендові кольори, актуальні принти, класика та джинс, а також інноваційні зразки ниток і фурнітури. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 10-12 вересня: подіум, пав. 2.

 

            Kyiv Fashion не перестає дивувати своїх гостей і учасників, постійно розвиваючи якісні характеристики і відкриваючи нові можливості. Двічі на рік провідні українські підприємці та зарубіжні компанії збираються на одному майданчику, щоб продемонструвати кращі зразки та нові колекції одягу, тканин, швейні та трикотажні вироби, головні убори, текстиль, білизну, фурнітуру, швейні машини та обладнання. Тож долучайтеся до міжнародного фестивалю та будьте успішні разом з Kyiv Fashion!

 

     Режим роботи фестивалю:

10 - 11 вересня 10:00 – 18:00 (вхід до 17:30)

12 вересня 10:00 – 16:00 (вхід до 15:30)

Офіційне відкриття Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion 2019 відбудеться 10 вересня, 11:00, пав.2.

 

Слідкуйте за новинами Kyiv Fashion на:

Facebook-сторінці: www.facebook.com/KyivFashion

Офіційному сайті: www.kyivfashion.kiev.ua.