Мебельное дело 1_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

18-та Міжнародна виставка машин і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH

26.09.2019

18-та Міжнародна виставка машин і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH

З 24 по 27 вересня у Києві буде проходити 18-та Міжнародна виставка LISDEREVMASH. Вона збере учасників з 16 країн світу – виробників і постачальників верстатів, інструментів і матеріалів для повного циклу деревообробки.
 

Вже традиційно наприкінці вересня у Міжнародному виставковому центрі в Києві виставка LISDEREVMASH збиратиме широке коло фахівців, які працюють в лісовій, меблевій і деревообробній галузях. Цього разу експозиція представить стенди понад 130 компаній із 16 країн світу, які разом демонструватимуть понад 220 торгівельних марок обладнання, інструментів і матеріалів. Серед країн, які найбільш цікавляться вітчизняним ринком цього року, будуть Австрія, Італія, Латвія, Німеччина, Польща, Словенія, Туреччина й Фінляндія. Вперше відкриватимуть для себе виставку, а дехто й Україну в цілому, близько 15% компаній – учасниць.
 

Традиційно виставки LISDEREVMASH слугують місцем демонстрації обладнання як від найвідоміших світових брендів, так і від українського виробника. Зокрема, цього року, у виставці братимуть участь компанії AKEMSAN, BECKER POLSKA, FOREZIENNE MFLS, IMAC, IMAL, ITA TOOLS, LEDINEK, MÜHLBÖCK, PAUL, POLYTECHNIK , RMP, SECAL, SERRA, STIHL, VECOPLAN, WEINIG, WINTERSTEIGER, WRAVOR, АРПАЛ, АТОН СЕРВІС, Д ЛАЙТ, ДОЛІНЬО, КЕМІКАЛ УКРАЇНА, КМА-ЮКРЕЙН, ЛЕЙТЦ ІНСТРУМЕНТИ УКРАЇНА, ЛІСОВА ТЕХНІКА, ЛОЙКО УКРАЇНА, МАКСИМЕР, МВМ-КИЇВ, СТАНКОДНІПРО, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, ХОУФЕК та багато інших. Вперше на виставці будуть представлені компанії FIREFLY, INEGÖL FORM MAKINA, HEKOTEK, IMEAS, LIGNUM AĞAÇ MAKINELERI, METABO, QCM, RASMEDIS, ЕНО МЕБЛІ, ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ, Ф-З УКРАЇНА, ФОР-САЖ, ХСМ – ЛІСОВІ МАШИНИ та інші.
 

Головна концепція LISDEREVMASH як виставки – демонструвати повний спектр технологій для роботи з деревом в рамках однієї експозиції. Зокрема, тут представлені машині для лісозаготівлі, пилорами та верстати для первинної обробки, обладнання для виготовлення продукції із цільної деревини, верстати для розкроювання й виробництва деревних плит, інструменти й комплектуючі для меблів, шпони, деревинні плити, лакофарбова продукція і клеї, технології подрібнення відходів деревообробки, виготовлення пелет і котельне обладнання. Всі ці категорії обладнання логічно укладаються в чотири тематичних секції: WoodMachinery, FurniTech, WoodProduct і WoodEnergy.
 

Поруч із широким спектром технологій, на виставку приваблює відвідувачів і можливість познайомитись з новинками у галузі.
 

Вперше в експозиції на цьогорічному LISDEREVMASH буде присутня експозиція із найвідоміших українських виробників плитних матеріалів. На стенді галузевої асоціації «Меблідеревпром» презентуватимуть себе компанії «КРОНОСПАН УА» – виробник деревостружкових плит, постформінгу, постачальник ламінованої підлоги, стінових панелей, плит OSB, HDF; «СВІСПАН Лімітед» – виробник деревостружкових плит; «ОДЕК Україна» – виробник великоформатної фанери клеєної; «УКРШПОН» – виробник струганого шпону; «УНІПЛИТ» – виробник деревоволокнистих плит, фанери клеєної.
 

Світовий лідер у сегменті рішень для виготовлення ДСП, МДФ та OSB, компанія IMAL-PAL, представить Україні модульну систему для виробництва теплоізоляційних плит з деревного волокна, в тому числі, вторинної сировини, продуктивністю від 100 до 1000 м3 / день з різними розмірами і товщиною. Плита «деревне волокно» ідеально підходить для застосування в будівництві, меблевій промисловості й виробництві дверей.
 

Новачок виставки, шведська компанія FIREFLY представить власні високотехнологічні системи для захисту від пожеж і пилових вибухів для деревообробних підприємств, плитних виробництв, заводів з випуску біопалива. Компанія має понад 40 патентів, які формують унікальний набір інноваційних продуктів і системних рішень.
 

ITA TOOLS УКРАЇНА презентує серію професійного інструменту DTM, спеціально розробленого для нестингу. Це фрези із багатогранною конструкцією, де три леза розташовані на шести спіралях з формою, що полегшує вивід стружки. Фрези серії DTM можуть мати корпус зі сталі або сплаву DENSIMET з алмазними торцевими лезами.
 

Компанія «СТАНКОМПЛЕКТ» представить лінійку обладнання WDMAX Machinery, зокрема, крайколичкувальний верстат WDX-468JSGA з прифугуванням, двома клейовими ваннами й автоматичним переналаштуванням на різну товщину крайки, свердлильно-присадний центр з ЧПУ DN-612S з трьома свердлильними групами і можливістю обробляти 2 панелі одночасно з шести сторін, пильний центр з ЧПУ WDX-832E – найдоступніший пильний центр з можливістю різання плит товщиною до 76 мм, оброблювальний центр з ЧПУ DN-2710 в складі нестингової лінії для обробки меблевих фасадів.
 

Компанія «ЛІСОВА ТЕХНІКА» представить зручне рішення для лісових господарств, а саме  трелювальний трактор LKT з двигуном JCB та причепом з маніпулятором. Трактор в тандемі з причепом працюють як форвардер, а окремо – скідер LKT проводить трелювальні роботи, причіп використовують зі звичайним трактором для вивезення круглого лісу.

«БАЙКАЛ – ШПОН В УКРАЇНІ» представить широкий вибір шпону, в тому натуральний український струганий, або ж екзотичний шпон, шпон пиляний,  шпон коріння та капа. В асортименті постачальника є також столярна плита, шпоновані плити МДФ/ДСП, гнучка фанера Сейба, гнучка плита МДФ з прорізами та багато іншого.
 

В конференц-залах виставки проходитимуть заходи для різних вікових і професійних аудиторій. 25 вересня Національне представництво FSC в Україні розповідатиме про можливості сертифікації системи ведення лісового господарства в Україні. В перший та другий день виставки багато уваги приділятимуть і молоді – для них заплановані одразу два заходи, де студенти зможуть послухати перших осіб провідних компаній галузі і побачити для себе реальні перспективи у професії.
 

Поруч із бурхливим спілкуванням з ділових питань, на LISDEREVMASH знайдеться місце й для розваг – щодня на виставці буде проходити вже традиційний розіграш призів.
 

Виставка LISDEREVMASH проходить уже в 18-й раз і залишається головною подією деревообробної галузі України. Це єдиний фаховий захід, сертифікований за стандартами UFI. Як захід національного і міжнародного значення, LISDEREVMASH проходить за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства лісівників України, галузевих асоціацій УАДО та Меблідеревпром, а також федерації Eumabois.

 
Мебельное дело Подписка 2020 Все для произв-ва мебели Читать online Меблі України Читать online Мебельное дело Читать online LISDEREVMASH 2020
СКОРО
15 - 18 сентября 2020,
Найбільший у Центральній і Східній Європі ярмарок машин для меблевої і деревообробної промисловості «DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща»
22 - 25 сентября 2020, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине Международная выставка «LISDEREVMASH 2020: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»