Все для агропром.комплексу 1/2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Welcome на Agro-party!

02.10.2019

Welcome на Agro-party!

Welcome на Agro-party!
 

30 жовтня в рамках AgroComplex 2019  відбудеться агро-party з нагоди завершення аграрного сезону. Захід пройде за участі керівників національних машинобудівних, хімічних та інших ресурсних компаній, а також керівників аграрних підприємств. Саме тут відбудеться нагородження компаній виробників сільськогосподарської техніки у номінації “Легенда вітчизняного машинобудування”. Команда AgroComplex 2019 розіграє спеціальні сертифікати зі знижкою на флагманські розробки національних виробників техніки.  А справжнім сюрпризом вечора стане виступ зіркового гостя - переможця шоу Голос країни 2017, Олександра Клименка.
 

Крім того, Agro-party – це ще корисний нетворкінг- майданчик для налагодження бізнес-зв’язків, підвищення пізнаваності бренду, стимулювання продажів. Вже 30 жовтня, на вечірці можна зустріти майбутніх партнерів, зробити комерційну пропозицію, обмінятися корисним професійним бекграундом. А також, це чудова нагода поспілкуватися з однодумцями та колегами у неформальній обстановці.
 

Запрошуємо всіх, кому небайдуже майбутнє агробізнесу 29-31 жовтня у Міжнародний Виставковий Центр! Найкращі фахівці ринку, найкращі кейси, нові тренди – цьогоріч міжнародна виставка для агробізнесу AgroComplex 2019 буде вражати своїм масштабом та кількістю представлених заходів. Що стосується Agro-party – то це must visit для аграріїв. Що там казати, це місце,  де консолідується вся агроеліта.
 

Думаєте Ви вже бачили все, і на кінець агросезону нічому дивуватися? Welcome на AgroComplex 2019 – це  унікальна можливість відкрити для себе новинки, інсайти, розробки, рішення, свіжі кейси та тренди від провідних аграрних компаній.
 

А також не проґавте найгарячішу подію агросезону  - Agro-party 2019! Буде круто!

 

 
Все для агропром.комплексу Читать online
Проходящие сейчас в Украине выставки
19 - 22 ноября 2019, Киев
Найбільша промислова виставка в Україні «Міжнародний промисловий форум 2019»


СКОРО
3 - 5 декабря 2019, Киев
Провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва «Fresh Business Expo 2019 – міжнародна виставка для галузі плодоовочівництва України та країн СНД»
18 - 20 февраля 2020, Киев
Крупнейший агропромышленный форум «Зерновые технологии 2020: выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве»