Мебельное дело 1_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Вишивка на шкірі як спосіб декору меблів

23.10.2019

Вишивка на шкірі як спосіб декору меблів Вишивка на шкірі як спосіб декору меблів

Машинна комп'ютерна вишивка – практичний і привабливий спосіб декору м'яких меблів. Вишивка по індивідуальному ескізу може перетворити звичайний диван чи крісло на дизайнерську знахідку – унікальний об’єкт, що відтворює особистість замовника, його стиль і смак.

Вишивку можливо робити на деталях крою для меблів, на меблевих чохлах з логотипом, на тканині для оббивки і навіть на меблевій шкірі. Саме такі унікальні рішення з вишивки на шкірі, що можна використовувати у декоруванні м’яких меблів, пропонує відомий виробник вишивального обладнання німецька компанія ZSK.

Вишивальні машини ZSK відомі на протязі десятиліть як потужні та точні під час вишивки на важких матеріалах. Шкіра – це матеріал, який може мати різноманітну товщину й щільність, що робить його більш складним для вишивки. Фірма ZSK доклала багато зусиль за останні три роки, щоб підвищити свої технічні можливості в сфері оздоблення шкіри. Оздоблену шкіру можна побачити в оформленні салонів авто, у виробництві меблів, взуття, виготовленні шкіряних виробів та фурнітури, а також в модних ательє. Можливості вишивального обладнання ZSK крім значної переваги – вишивки на важких матеріалах, включають в себе також створення різноманітних дизайнів з паєтками, шнурами і стрічками. Далі ми розповімо, як реалізується техніка машинної вишивки на шкірі у технології ZSK.
 

Перфорація та техніка квілінгу (стібання)

При використанні швейних машин ви обмежені лише одним кольором і товщиною нитки. Також неможливим є поєднання техніки квілінгу з делікатними та вишуканими дизайнами. Однак технології ZSK дозволяють комбінувати квілінг (шиття стібками) та вишивку на кожній вишивальній голівці з використанням різноманітних кольорів та різних розмірів голок.

Машини ZSK можуть вишивати такою швейною ниткою, як AMANN Serafil #10,15 і 20 без усіляких проблем. Дизайнерам особливо подобаються ці можливості, адже різноманітність кольорів швейної нитки може бути об’єднана з виготовленням логотипів в одному процесі.

Найбільш складна задача – це ідеальне поєднання шиття, вишивки та перфорації. Останнім часом спостерігається зростаючий попит на перфорацію у галузі виготовлення сидінь, і не лише через дизайнерський інтерес, а й через технічні фактори, такі, наприклад, як створення повітряного потоку.

Додаткова система  «ZSK Vision System» є рішенням цієї проблеми. Вона може розпізнавати відмінності в перфорації, формах і кольорах. ЕPCwin Digitizing System використовується для створення файлу вишивки та файлу автоматизації (ZEPL), що дає можливість системі ZSK Vision порівнювати розміщення перфораційних отворів зі створеним файлом вишивки. Вишивальна машина може розміщувати вишивку на матеріалі в правильному положенні та в межах допустимих відхилень. Також система здатна розтягувати та стягувати дизайн, щоб компенсувати збігання та витягування шкіри, наприклад, після процесу ламінування.

Важливо зазначити, що система не може компенсувати нелінійні зміни протягом процесів перфорації чи ламінації. Якщо зміни є лінійними або компоненти дизайну не перетинають його повністю, розміщення все ще може дозволити успішне створення дизайну.

 

Вибір устаткування

ZSK пропонує широкий спектр можливостей в плані вибору обладнання. Дизайни, які вимагають використання системи ZSK Vision, працюють лише з одноголовими машинами, так як вважається, що кожен елемент є унікальним і поводить себе по-різному. В інших випадках допустима модернізація будь-якої кількості вишивальних головок, щоб впоратися з вишивкою товстою швейною ниткою як зверху, так і нижньою ниткою в шпульці.

Особливістю ZSK є вишивальна голівка з 18 і 24 голками/кольорами. Вона дозволяє поєднання найрізноманітніших кольорів та розмірів ниток в одному дизайні. Машини з однією вишивальною голівкою пропонуються з полями вишивки 500х500 мм, 700х700 мм, 1.100х700 мм або 1.300х1.500 мм. Для спеціальних аплікацій ZSK може запропонувати глибину поля вишивки до 2.000 мм і 2.500 мм. Клієнт завжди може обговорити з ZSK свої вимоги і в деяких випадках може з’явитись необхідність розробки нової моделі машини з метою виконання поставленої клієнтом мети.

Окрім стандартних вишивальних машин, ZSK пропонує комбіновані машини з використанням W-голівки (вишивка шнуром, стрічкою та технікою обмотування по колу) і K-голівкою (вишивка махрою та тамбурним стібком), яку можна використовувати для вишивання шкіряних шнурів, наприклад, для меблевої промисловості або фешн-індустрії.

 

Дизайн

Можливість вибору до 24 кольорів на одну вишивальну голівку робить ZSK лідером з точки зору дизайнерських можливостей.

Можна обрати:

• кольори ниток

• номери ниток по товщині (від тонких до товстих)

• типи ниток (вишивальна нитка, швейна нитка, модна на даний час нитка)

• можливість оздоблення шнуром

• можливість оздоблення стрічкою

• можливість оздоблення паєтками (блискітками)

• можливість оздоблення бісером.

У поєднанні з електропровідною пряжею, вишиті шкіряні речі можуть вражати не лише візуально, але й мати смарт-функціональність. У 2018 році ZSK представив шкіряну приладну панель, яка керується повністю вишитими сенсорними датчиками.

 

Підлаштування під потреби клієнта

У багатьох проектах вишивальна машина є лише одним із аспектів загального проекту. Адже вимоги клієнта щодо охорони здоров'я та безпеки, стеження за виробництвом або за навколишнім середовищем також можуть мати велике значення.

Відділ науково-дослідної роботи ZSK пропонує рішення, які виходять далеко за межі простого продавця. Індивідуальні рішення можуть містити світлові заслінки, спеціальний дизайн столу вишивальної машини (наприклад, отвори в столі для доступу), захист від удару голки, захист від шуму, паролі доступу до керування машиною, датчики для контролю середовища на робочому місці (вологість, температура тощо), стеження за оператором, аналіз виробничого процесу (My.ZSK) та багато інших особливостей.

Перевага ZSK в тому, що ми аналізуємо специфічні та унікальні вимоги замовника та знаходимо рішення для їх виконання.

 

Система автоматичної заміни шпульки нижньої нитки (Auto Select Bobbin Changer)

У 2017 році ZSK представив Auto Select Bobbin Changer (автоматична заміна шпульок нижньої нитки до 8 штук). До цих пір потрібно було вручну заміняти почергово одну шпульку за іншою, однак тепер це може робити Автоматичний Змінник Шпульки, який з’єднує номер шпульки з відповідним номером голки.

Це дає можливість відповідності кольору та товщини верхньої нитки з кольором та товщиною нижньої нитки на шпульці. Крім використання ниток різної товщини, шпульки також можуть мати різний рівень натягу, що є необхідним при роботі з товстою і тонкою ниткою.

Рівень натягу шпульки, яка утримує товсту нитку, зазвичай вищий в порівнянні з натягом шпульки, яка утримує звичайну нитку для вишивання.

ZSK пропонує різноманітні ковпачки для шпульок з різними налаштуваннями натягу. Правильний вибір ковпачка шпульки є важливим для забезпечення високої якості вишивки.

 

Правильний вибір голки

ZSK рекомендує голки Groz-Beckert при роботі зі шкірою. ZSK пропонує номер голок 90 й 110 DH для вишивальних машин. Саме ці голки є частиною секрету прямих ліній. Ця голка дозволяє вишивати швейною ниткою в усіх напрямках прямими лініями. Іноді вимоги дизайну такі, що звичайні голки вишивальної машини не можуть досягти виконання даного дизайну. У цих випадках ZSK може запропонувати голкові тримачі, які можуть утримувати голки для швейних машин.

У випадку запитань  завжди варто звернутися до  партнера ZSK  в Україні   Науково  виробничого підприємства «ЕПСІМА».

 

Епсіма, НВП ТОВ
10009, Житомир, 1-й Проїзд Польового майдану, 3
тел. (0412) 41 8888, (0412) 41 8921, (067) 412 5242
E-mail: contact@epsima.com
http://epsima.com
 
Мебельное дело Подписка 2020 Все для произв-ва мебели Читать online Меблі України Читать online Мебельное дело Читать online LISDEREVMASH 2020
СКОРО
15 - 18 сентября 2020,
Найбільший у Центральній і Східній Європі ярмарок машин для меблевої і деревообробної промисловості «DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща»
22 - 25 сентября 2020, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине Международная выставка «LISDEREVMASH 2020: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»