Мебельное дело 3_19_Передплата 2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Філософія роботи розкрійного відділу від Bullmer

26.11.2019

Філософія роботи розкрійного відділу від Bullmer Філософія роботи розкрійного відділу від Bullmer Філософія роботи розкрійного відділу від Bullmer

Успішна компанія Bullmer GmbH, історія якої розпочалась 80 років тому, сьогодні є лідером на міжнародному ринку. Компанія займає провідні позиції в області цифрового розкрійного устаткування, і її плоттери є надійною інвестицією для будь-якого потенційного користувача. Колектив Bullmer, що складається з більш ніж 400 співробітників, виробляє продукцію для Німеччини, Європи, Азії, Північної та Центральної Америки.

 

Розумний і ефективний

Будь то дивани, автокрісла, одяг, взуття, аероструктури, банери або багато іншого, Bullmer GmbH гарантує правильний розкорій.

 

Системи розкрою «Made in Germany»

Вже майже ціле століття компанія встановлює основні етапи розвитку систем розкрою. Основою завжди є інноваційна і ефективна технологія, яка розробляється і впроваджується в Німеччині.

 

Кожен виклик потребує рішення

З нашим широким асортиментом ми пропонуємо переконливу відповідь кожній галузі по багатьох питаннях. Ефективність і продуктивність наших машин в обробці текстилю, шкіри, плівок, вуглецевого волокна, акрилу або картону – наш головний пріоритет.

 

Індивідуальний підхід для кожного клієнта

Bullmer в змозі розробити машину потрібного розміру для необхідної точності обробки матеріалу бажаної товщини і довжини. Маючи професійний і добре розвинений сервіс з коротким часом відгуку, Bullmer разом з Текско Юкрейн, дилером на території України, пропонує всі необхідні рішення, запасні деталі та сервіс, що надається нашою технічною командою, яка регулярно проходить тренінги в Німеччині.

 

Комплексний, професійний і загальнодоступний сервіс на території України

Текско Юкрейн доповнює спектр послуг цієї швабської компанії. Для Текско Юкрейн якість сервісу і компетентність є предметом повсякденного життя фахівців, які цінують свою роботу, мають необхідні технічні знання і раді бути точкою контакту для своїх клієнтів. Все це робить Bullmer кращим постачальником розкрійного устаткування, яке користується великим попитом у всьому світі.

 

Компанія Bullmer та Текско Юкрейн фокусуються на якості та ефективності роботи вашого виробництва. Саме тому ми завжди залишаємось до ваших послуг у будь який час!

 

ТЕХСО UKRAINE LTD

Вул. Короленка 39-0, 13312 Бердичів, Житомирська область, Україна

тел.: +38 (04143) 4 2595; моб.: +38 (067) 412 0914

е-mail: office@texco.com.ua

web: www.texco.ro; www.texco.com.ua