Мебельное дело 2_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Компанія Ferwood UA пропонує унікальні рішення з відновлення б/в деревообробного обладнання

15.01.2020

Компанія Ferwood UA пропонує унікальні рішення з відновлення б/в деревообробного обладнання Компанія Ferwood UA пропонує унікальні рішення з відновлення б/в деревообробного обладнання Компанія Ferwood UA пропонує унікальні рішення з відновлення б/в деревообробного обладнання

Ви – виробник меблів, ваша компанія розвивається, приходять нові клієнти, обсяг замовлень зростає, потрібні додаткові виробничі потужності. Замовити і чекати нове обладнання просто немає часу. Що робити?
 

У пошуках вирішення цієї задачі багато виробників меблів звертаються в компанію Ferwood до фахівців із вживаного обладнання – тут представлено в тому числі і устаткування великих виробників з Італії, Німеччини, Польщі, Великобританії, Білорусі, Литви.
 

Завдяки досвідченій команді менеджерів, кваліфікованим інженерам, постійній наявності близько 200-300 верстатів і власному виробництву по відновленню обладнання, Ferwood завжди може запропонувати надійне і своєчасне рішення, в той час коли постачальники нового обладнання не мають можливості вкластися у визначені терміни або вписатися в обмежений бюджет.
 

«Ми не говоримо, ми слухаємо», – пояснює Павло Бобух, директор з розвитку Ferwood UA. – Немає двох однакових компаній, як і двох однакових людей. Нам важливо почути, що хочуть наші клієнти, бо без цього неможливо зрозуміти їх потреби і вирішити існуючі проблеми. Наше завдання – почути вимоги наших клієнтів, зрозуміти їхні проблеми і запропонувати просте рішення для їх бізнесу».
 

Ferwood відбирає і ремонтує техніку провідних виробників обладнання, таких як IMA Schelling, Homag, Biesse, SCM, Cefla і ін. І навіть якщо ви шукаєте щось конкретне, широка мережа дочірніх компаній і постійних партнерів по всьому світу робить можливим для Ferwood знайти машину – або навіть повну виробничу лінію – яка відповідає всім вимогам.
 

Павло пояснює: «Завдяки нашим кваліфікованим інженерам ми успішно здійснюємо модернізацію більшості машин, які у нас є в наявності, робимо їх більш сучасними.

Наприклад, ми спостерігаємо постійну тенденцію до використання ПУР-клеїв і технології Hot Air на крайколичкувальних верстатах. Ця можливість не завжди доступна на машинах старше певного віку, але ми легко можемо вирішити цю проблему, запропонував варіант дооснащення цієї технології склеювання на наших відновлених машинах. Це дозволяє нашим клієнтам отримати новітні технології за невелику частку вартості нового верстата.

Це стосується будь-якого обладнання – від пильних і обробних центрів із ЧПК до комплексних виробничих ліній з повною автоматизацією. Наші інженери відповідно до конкретних вимог клієнта дооснастять, модернізують і зв'яжуть обладнання в одну лінію, в т.ч. і від різних виробників. Таке рішення, безумовно, буде готове набагато раніше і коштуватиме дешевше, ніж нове».
 

Павло додає: «У нас є перевага: ми не обмежені одним брендом, для наших клієнтів ми вибираємо найбільш вдалі рішення від кращих виробників у світі.

Найчастіше рішення не завжди прості, але ми впевнені, що завдяки нашому досвіду і нашому великому асортименту ми разом з вами знайдемо відповідне обладнання для вашого бізнесу».

 

«FerWood Гарантує»

У чому різниця між вживаною і відновленою Ferwood машиною?

На перший погляд може здатися, що це одне і теж, але для фахівців Ferwood строгі вимоги і контроль на всіх етапах, пильна увага до деталей перетворюють відновлене обладнання у свій власний клас «FerWood Гарантує».
 

Часто кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Тому всіх наших клієнтів ми активно запрошуємо відвідати нашу штаб-квартиру у Полленца, Італія, де можна на власні очі побачити всі етапи відновлення обладнання і зрозуміти, що насправді означає купити машину, схвалену Ferwood.
 

Разом з вражаючим виставковим залом, в якому розміщені готові верстати, були розроблені окремі спеціалізовані ділянки для очищення, розбирання, фарбування, ремонту вузлів і агрегатів, тестування електроніки.

Кожний етап відіграє життєво важливу роль в процесі відновлення, що гарантує для кожної машини обслуговування на однаково високому рівні, незалежно від її марки або моделі.
 

Грунтуючись на більш ніж 30-ти річному досвіді роботи з устаткуванням, Ferwood виділив 10 етапів, через які проходить все обладнання на шляху відновлення свого ресурсу, простіше кажучи – до нового життя.
 

Все починається з оцінки технічних і виробничих вимог замовника.

Павло Бобух пояснює: «Для нас це означає, що ми використовуємо наші технічні знання і галузеві ноу-хау, щоб знайти найкраще можливе рішення для наших клієнтів».

Крок другий – обладнання повністю розбирається, очищується і фарбується.

Далі йдуть кроки третій і четвертий: інженери замінюють всі зношені деталі і перевіряють всі механічні, електричні, електронні та пневматичні компоненти.

П'ятий етап передбачає ретельний огляд і модернізацію. Потім, на шостому етапі, виконуються оновлення програмного забезпечення і технічні зміни, необхідні клієнту.
 

«На сьомому етапі ми просимо нашого клієнта надати зразки для проведення пробного запуску, – пояснює Павло. – Це найкращий спосіб показати нашим клієнтам саме те, що вони очікують отримати. Використовуючи їх власні матеріали і компоненти, ми можемо створити точну копію їхнього продукту в режимі реального часу».

Крок восьмий – це доставка клієнту, крок дев'ятий – перевірка, щоб переконатися, що машина забезпечена відповідним програмним забезпеченням, інструментами та посібниками.

Але щоб техніка отримала фірмовий знак «FerWood Гарантує», передбачений ще один останній крок. Після доставки та установки машини технічними фахівцями Ferwood на вашому виробництві проводиться остаточна перевірка – тільки це дає на 100% гарантію безперебійної роботи всього обладнання в нових умовах. Фінальний тест-запуск, де використовуються матеріали клієнта, і навчання співробітників завершують 10-ти етапний процес.
 

Цей суворий покроковий план доводить, що «FerWood Гарантує» пропонує вам набагато більше, ніж просто чистка ганчіркою і фарбування – те, чого ви ніколи не очікували від вживаного обладнання.
 

«Ми цілком впевнені в наших машинах, 6-ти місячна гарантія на абсолютно все відновлене обладнання Ferwood – краще тому підтвердження. Кожне регіональне представництво Ferwood має в штаті технічних фахівців, що забезпечує високий рівень гарантійного обслуговування в найкоротші терміни. Наші клієнти можуть бути впевнені – вони не залишаться зі своїми проблемами наодинці. Ми прагнемо поставляти високоякісне відремонтоване обладнання, що розраховане на тривалий термін експлуатації», – підкреслює Павло Бобух.

 

Ferwood UA

тел:+38 094 711 2550

моб:+38 066 264 6263

e-mail: sales.ua@ferwoodgroup.com

www.ferwoodgroup.com

 

 
Спільнота Меблева справа у Вайбер Мебельное дело Подписка 2021 Все для произв-ва мебели Читать online Меблі України Читать online Мебельное дело Читать online
СКОРО
28 - 30 октября 2020, Киев
Международная выставка материалов для производства, декора и отделки мебели, фурнитуры, механизмов и комплектующих «МТКТ 2020: Мебельные Технологии, комплектующие, текстиль»
28 - 30 октября 2020, Киев
Крупнейшая в Украине выставка новейших тенденций в интерьере, представляющая мебель, свет, декор, домашний текстиль, декор окна «Design Living Tendency 2020 - выставка новейших тенденций в интерьере: мебель, свет, декор, домашний текстиль»