Мебельное дело 1_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Buy Poland – новий інтернет-сервіс, який допоможе знайти постачальників меблів та столярних виробів у Польщі

23.04.2020

Buy Poland – новий інтернет-сервіс, який допоможе знайти постачальників меблів та столярних виробів у Польщі Buy Poland – новий інтернет-сервіс, який допоможе знайти постачальників меблів та столярних виробів у Польщі

Buy Poland – новий інтернет-сервіс, який допоможе знайти постачальників меблів та столярних виробів у Польщі.


Grupa MTP - організатор найбільшої меблевої контрактової виставки у Центральній та Східній Європі MEBLE POLSKA - запустила Інтернет-платформу «Buy Poland». Вона має допомогти іноземним замовникам у пошуку постачальників у Польщі. Послуга проводиться під патронатом Польської Торгово-промислової палати виробників меблів.

 

На даний момент Польща є другим за обсягом експортером меблів у світі. Каталог «Buy Poland» містить інформацію про великих польських виробників, що працюють протягом багатьох років на міжнародних ринках. Вони мають багатий досвід у постачанні продукції під власною торговою маркою, а також роботи по субпідрядам. На платформі представлені як великі компанії, що володіють операційними можливостями для виконання великих замовлень, так і невеликі підприємства, що успішні у ніші своєї спеціаліалізації.

 

На додаток до детальної інформації про компанії, включаючи опис їх діяльності, інформацію про новітні товари та корисні контакти, сторінки Buy Poland також служать для публікації найновішої інформації та звітів про польську меблеву промисловість.

 

Виробництво меблів у Польщі зросло вдвічі

Польська меблева промисловість справді є глобальним гравцем на світовому ринку. За останні десять років виробництво меблів у Польщі подвоїлося, а експорт збільшився на 116%. У 2019 році обсяги продажів продукції меблевої промисловості досягли майже 12 млрд євро та зросли на 5% у річному обчисленні. Польща значиться шостим найбільшим виробником меблів у світі (після Китаю, США, Німеччини, Італії та Індії). Польські виробники демонструють хороші результати як у галузі меблів з ДСП, так і з масиву дерева. Польські м'які меблі здобули міжнародну популярність, склавши найбільшу експортну групу з часткою 26% (2,9 млрд євро). Польща також є світовим лідером у виробництві та експорті матраців. Протягом останнього року найвищий темп зростання зафіксовано у секторі кухонних меблів.
 


Дивіться Каталог польських експортних галузей: www.buypoland.pl

 
Мебельное дело Подписка 2020 Все для произв-ва мебели Читать online Меблі України Читать online Мебельное дело Читать online LISDEREVMASH 2020
СКОРО
15 - 18 сентября 2020,
Найбільший у Центральній і Східній Європі ярмарок машин для меблевої і деревообробної промисловості «DREMA 2020 - виставка машин, інструментів та комплектуючих для деревообробної та меблевої промисловості, Познань, Польща»
22 - 25 сентября 2020, Киев
Ведущее выставочное мероприятие отрасли деревообработки в Украине Международная выставка «LISDEREVMASH 2020: выставка машин и оборудования для деревообработки, лесной и мебельной промышленности»