Мебельное дело 4_2020
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Верстати б/в – швидкий старт у виробництві меблів та деревообробці

13.05.2020

Верстати б/в – швидкий старт у виробництві меблів та деревообробці Верстати б/в – швидкий старт у виробництві меблів та деревообробці Верстати б/в – швидкий старт у виробництві меблів та деревообробці

Придбання обладнання, що було у використанні – це шлях, що дає можливість швидко і за помірні кошти вирішити питання з розширення виробничих потужностей підприємства. Фахівці компанії «Станкосфера» допоможуть меблевим і деревообробним підприємствам з різним бюджетом оперативно поповнити парк виробничого обладнання.

 

Б/в обладнання

«Станкосфера» працює на українському ринку деревообробки і виробництва меблів з 2009 року. Компанія зарекомендувала себе надійним постачальником вживаного обладнання для виготовлення меблів та столярної продукції з широким спектром пропозицій по агрегатній комплектації і вартості.

Фахівці компанії «Станкосфера» допоможуть вам підібрати необхідне устаткування для виробництва меблів та деревообробні верстати б/в будь-якої цінової категорії і призначення:

- форматно-розкрійні верстати Altendorf, Griggio, Felder, Martin, SCM;

- пильні центри з ЧПУ Holzma, Selco, SCM;

- крайколичкувальні верстати Cehisa, Holz Her, Homag, Hebrock, Felder, SCM;

- свердлильно-присадні верстати Grass, Griggio, Felder, Homag, Maggi, Weeke, Vitap;

- обробні центри та фрезерні верстати по дереву з ЧПУ Weeke, SCM, Biesse Rover, Holz Her, Format4;

- мембранно-вакуумні преси Buerkle, Orma;

- калібрувально-шліфувальні верстати Buetfering, Houfek, RWT, SCM, Viet;

- вусозарізні верстати;

- фрезерні, стрічкопильні, рейсмусові, чотиристоронні, фуговальні, свердлильно-пазовальні, циркулярні, калібрувальні, шліфувальні верстати;

- гідравлічні преси;

- багатопили;

- допоміжне обладнання (аспіраційні установки, компресори, рольганги та інше);

- автоподатчики для стругальних, фуговальних, круглопилкових, фрезерних та інших деревообробних верстатів.

База пропозицій компанії «Станкосфера» щодо продажу б/в верстатів оновлюється щодня. Завдяки цьому ви зможете легко укомплектувати своє меблеве або столярне виробництво.

Фахівці «Станкосфери» також допоможуть виробничим підприємствам у продажі вживаного меблевого та деревообробного обладнання.

 

Ручний і електроінструмент Virutex

Компанія «Станкосфера» також представляє на українському ринку новий професійний ручний і електроінструмент Virutex (Іспанія), що призначений для виконання спеціальних операцій у виготовленні меблів і дерев'яних виробів, безшовних мийок і стільниць зі штучного каменю, вікон, дверних полотен,  коробок та інших завдань, які доводиться вирішувати меблевикам і столярам.

Постійно в наявності інструмент Virutex для личкування крайок, ручні підрізувачі і фрезери для крайки, меблеві кондуктори, інструмент для фрезерування штучного каменю, столярних виробів, встановлення дверей; фрезери та ножі для підрізки крайки ПВХ, крайколичкувальні пристрої, пилки, шаблони та інші пристосування.

Ви завжди можете знайти актуальні пропозиції з продажу вживаного меблевого і деревообробного обладнання, нового інструменту Virutex на сайті нашої компанії. Щоб стежити за появою нових одиниць устаткування, підписуйтесь на сторінки компанії «Станкосфера» у соцмережах.

 

Київ, вул. Оксамитова, 11

тел. +38 (063) 129 5414, (098) 697 9001

stankosfera.com.ua

www.facebook.com/stankosfera.com.ua

www.instagram.com/stankosfera