Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Мішкозашивне обладнання Union Special: американська якість, німецька надійність

05.08.2020

Мішкозашивне обладнання Union Special: американська якість, німецька надійність Мішкозашивне обладнання Union Special: американська якість, німецька надійність Мішкозашивне обладнання Union Special: американська якість, німецька надійність

Ви спеціаліст по вирощуванню зернових культур або починаючий фермер. Можливо, ви виробник борошна чи комбікормів.
 

Ви плануєте реалізацію свого продукту не тільки в Україні, а і у Європі. Ви замислились над автоматизацією процесу фасування - вам потрібно фасувати продукцію регулярно, швидко та дотримуючись європейських норм та стандартів.
 

Ми пропонуємо вам вигідний контракт. Наша компанія є офіційним представником американської компанії Union Special.
 

Чому саме Union Special? Адже це далеко не бюджетний варіант техніки. Тому, що надійність, витривалість та довговічність техніки цього бренду підтверджена багатьма нашими клієнтами та партнерами у всьому світі.

 

ПЕРЕВАГИ швейних машин Union Special:

• Низькі експлуатаційні витрати

• Мінімальний знос

• Мале споживання нитки

• Висока швейна ємність

• Висока швидкість шиття

• Міцний шов

• Простота у використанні

• Можливість працювати в умовах відсутності електрики (окремі машини 2200GMR)

• Довговічність
 

Ми впевнені, що ви далекоглядний бізнесмен. Навіщо займатись ремонтом китайських мішкозашивочних машин кожні 2-3 місяці? Купуючи спеціальну техніку сумнівної якості та низької вартості, ви тим самим ризикуєте, адже техніка може зламатися в найнесподіваніший виробничий момент. До того ж зазвичай запчастини до таких машин треба замовляти заздалегідь, а у деяких виробників їх взагалі немає в наявності. Все це гальмує робочий процес і несе за собою великі збитки для вашого виробництва.
 

Тож достатньо вибрати машини Union Special, адже ми пропонуємо не тільки мобільні та стаціонарні станки та лінії, а й деталі та комплектуючі. При цьому надаємо гарантійне та пост-гарантійне сервісне обслуговування. Ми завжди негайно реагуємо на запити наших клієнтів, враховуючи їх індивідуальні потреби задля збільшення ефективності виробництва.
 

Для Вас назавжди піде проблема зупинки фасувального процесу, але залишаться  якісні стійкі шви, не розірвуться нитки, не розсиплеться в дорозі вміст мішку.
 

UNION SPECIAL – єдина компанія з майже 140-ка річною історією, яка є лідером у виробництві міцного та довговічного швейного обладнання для виготовлення біг-бегів, а також машин для зашивання мішків.
 

Багаторічний досвід та наполеглива праця  створили машини, які відповідають світовим стандартам якості та продуктивності. Ідеальні довговічні машини. Можна сказати без перебільшення - ЕТАЛОН в своїй сфері.
 

Ви пам’ятаєте Singer? По сьогодні ця компанія вважається лідером у виробництві швейних машин. Так само як і Union Special у своєму сегменті. Саме Union Special створили першу в світі машину з пошиву мішків на базі двониткового ланцюгового стібка.
 

Компанія АЛЬТІКА СПЕКТР - офіційний представник Union Special на території України. Ми постачаємо найкраще обладнання для виробництва БІГ-БЕГІВ та машини для зашивання мішків. 

 

Для отримання консультації 

звертайтесь за телефонами:

+38 (044) 206 2737, +38 (044) 206 2738

або пишіть на електронну адресу: 

us@altikaspectr.net.ua

https://www.unionspecial.com.ua/