Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

39-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion Осінь 2020 пройде в форматі 3-х днів з дотриманням необхідних карантинних вимог

03.09.2020

39-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion Осінь 2020 пройде в форматі 3-х днів з дотриманням необхідних карантинних вимог

Дати проведення: 8 - 10 вересня 2020 року.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15, метро Лівобережна.

Тематика: одяг, білизна, текстиль, аксесуари, фурнітура, обладнання для легкої промисловості, комплектуючі, інструмент.

Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 

З огляду на епідеміологічну ситуацію, що склалась навколо захворюваності на COVID-19, повідомляємо, що під час підготовки та проведення фестивалю враховано всі рекомендації МОЗ та UFI, щодо забезпечення безпеки відвідувачів та експонентів.

 

Kyiv Fashion, як і раніше, залишається місцем зустрічі виробників, баєрів та фахівців модної галузі та відображає актуальні тенденції розвитку галузі.
 

Фестиваль Kyiv Fashion в Києві – це найбільша модна українська та міжнародна В2В-платформа, де не тільки можна дізнатись про останні модні тенденції сезону, але і познайомитись із новинками обладнання, фурнітури, тканини, знайти партнерів та постачальників, дилерів та дистриб'юторів.
 

Kyiv Fashion – це єдиний професійний форум модної індустрії, що включає в себе наступні тематичні розділи: Kyiv Fashion, Lingerie&SwimWear, Kyiv Fashion Fabrics, Kyiv Fashion Kids, Kyiv Fashion Equipment.

Kyiv Fashion постійно розвивається та працює над тим, щоб кожен фестиваль приносив вам продуктивніший результат! Звісно, цьогоріч перед нами стоять серйозні виклики, але спільно з вами ми готові до будь-яких випробувань.

 

Що очікувати від Kyiv Fashion 2020 (осінь):

 • У фестивалі моди Kyiv Fashion 2020 (осінь) беруть участь 153 експоненти, які представляють українські та зарубіжні підприємства різних форм;
 • Україна представлена 15 областями: Дніпропетровською, Хмельницькою,  Харківською, Одеською, Черкаською, Львівською, Миколаївською, Волинською, Київською, Чернігівською, Житомирською, Рівненською, Вінницькою, Полтавською, Сумською та містом Києвом;
 • Загальна площа 39-го міжнародного фестивалю Kyiv Fashion 2020 (осінь) складає близько 8 тис. кв. м;
 • Експозиція фестивалю збирає провідні підприємства, фірми й організації з України та зарубіжних країн, що займаються виробництвом та реалізацією продукції легкої промисловості;
 • Ефективність фестивалю Kyiv Fashion наочно ілюструє постійна участь основних лідерів ринку легкої промисловості;
 • На фестивалі присутній лише цільовий попит, адже тут сконцентровані найбільш трендові та актуальні пропозиції;
 • Ділова програма фестивалю, спрямована на встановлення контактів, обмін думками і підвищення професійного рівня фахівців.

 

Що варто відвідати на Kyiv Fashion 2020:

 

Ми зберегли оффлайн-формат заходів ділової програми фестивалю Kyiv Fashion, забудувавши спеціальний лекторій для виступів та забезпечивши необхідні заходи безпеки. Ми підготували лише актуальні теми від провідних лідерів галузі, які стануть дієвим інструментом підтримки бізнесу в нелегкі часи.

 

 • Брифінг від Асоціації УКРЛЕГПРОМ – яка в період карантину опинилась на вістрі боротьби за виживання легкої промисловості в Україні. Колеги поділяться досвідом ефективної взаємодії із урядом та кейсами успішної трансформації українських компаній, які в умовах карантину переорієнтувались на виробництво СІЗ. Організатори: Асоціація «Укрлегпром», компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 8 вересня, 13:00- 14:00, лекторій KYIV FASHION, вхід 1С, 1 пав.
 • Як PRAVDA заробити на бренді одягу? Мрієте запустити свою власну марку одягу?А може, переформатувати вже давно існуючий бренд? Давно задаєте собі питання – що робить фешн-бізнес успішним та прибутковим? На авторському майстер-класі Олени Хізуненко ви отримаєте відповіді на найважливіші питання: як заробити на одязі, як перетворити хоббі в успішний бізнес, як розвиватись та зростати, якщо ти дизайнер чи виробник одягу? На майстер-класі ви дізнаєтесь про: 3 кроки побудови успішного бренду одягу; Які інструменти просування по-справжньому працюють?; Як зрозуміти, в чому унікальність вашого бренду?; Де гроші в fashion? Кому буде корисним майстер-клас?: Всім, хто шукає своє місце у світі моди; Всім, хто хоче запустити та розкрутити свій бренд одягу; Всім, у кого застій у бізнесі й потрібні свіжі ідеї; Всім, хто хоче заробити, створюючи одяг. Спікер: Олена Хізуненко – універсальний солдат у світі моди, засновниця бренду PRAVDA label, більше 18 років у сфері моди та модного ритейлу. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 8 вересня, 14:00- 15:30, лекторій KYIV FASHION, вхід 1С, 1 пав.
 • Новий підхід до продажу. Як привабити перебірливого покупця в конкурентному середовищі? Презентація нового концепт-бутіку О2 Fashion Space. Спікери: Ольга Родіонова – співзасновниця проекту О2 Fashion Space, засновниця і дизайнер бренду MZ by Markiza; Ольга Жук – співзасновниця O2 Fashion Space, засновниця та дизайнер Sweety. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 9 вересня, 12:00- 12:30, лекторій KYIV FASHION, вхід 1С, 1 пав.
 • Етапи еволюції бізнесу чи точки зростання компанії. Спікер: Ольга Сорока – співвласник бренду жіночого одягу PetroSoroka, засновниця онлайн-академії Soroka F.E.S, підприємець із 30-річним досвідом, експерт №1 в СНД з антикризового управління швейним підприємством, автор запатентованої системи матричного планування М7D. Пройшла 4 кризи та 2 банкрутства. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 9 вересня, 16:00- 17:00, лекторій KYIV FASHION, вхід 1С, 1 пав.
 • Сучасні тренди та технології в моді. Спікер: Юлія Циганенко – стиліст, експерт зі створення іміджу для особистого бренду, амбасадор українських брендів. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Місце та час проведення: 10 вересня, 12:00- 12:30, лекторій KYIV FASHION, вхід 1С, 1 пав.

 

Фестиваль «Kyiv Fashion» продовжує успішно розвиватися і демонструє позитивні тенденції розвитку ринку товарів легкої  промисловості.
 

Відвідайте Kyiv Fashion,  дізнайтеся про новини та можливості галузі, ознайомитеся з тим, що було напрацьовано фахівцями до цього сезону та зарядіться натхненням.
 

Будьте успішні разом з Kyiv Fashion!
 

 

     Режим роботи фестивалю:

8 - 9 вересня 10:00 – 18:00 (вхід до 17:30)

10 вересня 10:00 – 16:00 (вхід до 15:30)

 

Отримати акредитаційну форму, прес-релізи, програму заходів та додаткову інформацію ви зможете в дирекції реклами та PR за тел. (+38 044) 461 93 44)        

e-mail: alyona@kmkya.kiev.ua. Контактна особа: Олена Марчук.


Слідкуйте за новинами Kyiv Fashion на:


 Виконання рекомендацій МОЗ та UFI убезпечує учасників та відвідувачів від захворювання та підвищує ефективність роботи