Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Виставки MEBLE POLSKA 2021 і HOME DECOR переносяться на травень 2021 року

23.11.2020

Виставки MEBLE POLSKA 2021 і HOME DECOR переносяться на травень 2021 року

Важлива інформація для фахівців меблевої галузі!
 

Через поточну епідемічну ситуацію та прогнози щодо перебігу пандемії на найближчі місяці, організатор виставки MEBLE POLSKA компанія MTP Grupa вирішила відкласти більшість заходів, запланованих на базі MTP Poznan Expo, у першій половині 2021 року. Ця зміна також стосується виставок MEBLE POLSKA і HOME DECOR 2021: виставка переноситься з лютого на 25-28 травня 2021 року: www.meblepolska.pl
 

Зміни мають надати учасникам максимально можливу вигоду від участі у ярмарку. Існував значний ризик того, що велика група іноземних покупців не зможе приїхати до Познані у лютому через різні обмеження. Порадившись із групою найбільших експонентів та представниками вибраних груп покупців, керівництво MTP Grupa вирішило, що оптимальною датою проведення ярмарку буде травень. Це тимчасове повернення до старої дати: раніше ярмарок меблів проводився у Познані у травні. «Однак ми сподіваємось, що наступні ярмарки можна буде проводити знову на початку року», - каже Юзеф Шишка, директор виставки MEBLE POLSKA. «Ми отримали сигнали, що травень також є корисним для індустрії дизайну інтер’єрів», - додає Кінга Добровольська-Бачкун, директор виставки HOME DECOR.
 

До кінця жовтня зацікавленість у участі у ярмарку наступного року висловлювала переважна більшість попередніх експонентів MEBLE POLSKA. Участь у заході наступного року також підтвердила велика група учасників виставки HOME DECOR. Наступна виставка ARENA DESIGN через характер заходу та його цільову спрямованість, серед іншого, на такі групи відвідувачів, як студенти, любителі дизайну та широка громадськість, відбудеться лише у 2022 році.