Меблева Справа 3_2021
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

AQUAVITA – покриття для зовнішнього захисту деревини

13.01.2021

AQUAVITA – покриття для зовнішнього захисту деревини AQUAVITA – покриття для зовнішнього захисту деревини

Якісна деревина, належним чином зібрані дерев'яні елементи та правильний вибір системи покриттів – ключові фактори для досягнення ефективного захисту деревини. Регулярне обслуговування та догляд за дерев’яними поверхнями забезпечать цілісність вікон, дверей та інших дерев’яних елементів в будинку та зовні протягом десяти і більше років.
 

Компанії, що входять до групи Helios, мають великий досвід у розробці, виробництві та реалізації матеріалів для захисту столярних виробів та інших дерев'яних поверхонь всередині та зовні приміщень.

AQUAVITA – це група матеріалів, призначених для професійного захисту деревини.

Усі матеріали – на водній основі, виготовлені із сучасної сировини, стійкі до ультрафіолетових променів та інших атмосферних впливів. Покриття AQUAVITA облагороджують деревину та роблять її більш елегантною, одночасно забезпечуючи профілактичний захист від шкідників деревини (грибків, комах) та атмосферних впливів. Широкий асортимент продукції доступний у прозорих або непрозорих варіантах, що захищають усі породи деревини.

Ми відстежуємо усі аспекти покриттів AQUAVITA, від виробництва до кінцевого споживача, щоб надати матеріали для подальшого повторного покриття або модернізації. Наші розробники та спеціалісти технічної підтримки беруть активну участь у складних проектах та у вирішенні складних питань.
 

Покриття AQUAVITA складаються з двох груп товарів. Перша група призначена для захисту столярних виробів (вікна та вхідні двері). Їх можна наносити методом занурення, обливання, за допомогою розпилювального обладнання високого тиску, вручну або за допомогою робота. Друга група товарів призначена для захисту дерев’яних виробів всередині та зовні будинку: стін, карнизів, огорож, садових будиночків, обладнання дитячих майданчиків тощо. Ці покриття можна наносити методом занурення, обливання, пензлем, валиком, пневматичним розпилювачем або за допомогою автоматизованих дозуючих пристроїв чи роботів.

Усі матеріали та системи відповідають стандартам SIST EN 335-2, SIST EN 599-2, DIN 68800-2, ÖNORM B 3803 та іншим стандартам, що регламентують вимоги щодо якості та характеристик матеріалів для захисту деревини.

 

Переваги покриттів AQUAVITA:

• довготривалий захист деревини,

• легке нанесення,

• відсутність запаху та швидке висихання,

• безпечні для здоров’я умови роботи,

• безпечні для навколишнього середовища.

 

Лінійка AQUAVITA складається з наступних матеріалів:

• Просочувачі з інсектицидними та фунгіцидними властивостями, доступні у різних відтінках кольору. Продукція відповідає останнім директивам ЄС і зареєстрована відповідно до нормативних актів. Продукти наносяться пензликом, методом занурення або обливання.

• Проміжні покриття для різних порід деревини та різного призначення. Вони здебільшого безбарвні, запобігають проникненню у деревину водорозчинних речовин, закривають пори та забезпечують високоякісний захист деревини.

• Грунтовки для різних порід деревини та різного призначення. Вони переважно білого кольору, запобігають проникненню у деревину водорозчинних речовин, закривають пори та забезпечують високоякісний захист деревини.

• Товстошарові морилки зберігають природну структуру деревини та захищають деревину від УФ променів, вологи та впливу навколишнього середовища.

• Фінішні покриття захищають деревину від шкідливих впливів. Пофарбована ними деревина може використовуватись у сучасних дизайнерських рішеннях. Доступні у кольорах RAL та NCS, доступні спеціальні ефекти, наприклад, ефекти «металік».

• Масла для захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь.

• Наповнювач для кутових з'єднань, покриття для захисту дерев’яних панелей.

• Набір для догляду, що складається з очищувача та молочка. Молочко - це безбарвна емульсія, призначена для догляду за поверхнями, пофарбованими акриловими фарбами. Особливо рекомендується для догляду за столярними виробами (вікна, вхідні двері), які були повністю оброблені захисними покриттями під час виробництва. Молочко рекомендується наносити 1-2 рази на рік. Наноситься на чисту поверхню за допомогою серветки з тканини.

 

ТОВ »Хеліос Україна»
Member of HELIOS. Part of KANSAI PAINT
тел: +380 472712881
E-mail: wood@aurora.ck.ua
www.helios.ck.ua


Стаття опублікована у журналі "Мебельное дело" (www.facebook.com/mebelnoedelo) №4/2020