Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

«АгроВесна 2021»: підготовка до нового агросезону успішно стартувала!

26.03.2021

«АгроВесна 2021»: підготовка до нового агросезону успішно стартувала! «АгроВесна 2021»: підготовка до нового агросезону успішно стартувала! «АгроВесна 2021»: підготовка до нового агросезону успішно стартувала!

16 – 18 лютого у Києві відбулась довгоочікувана подія для аграріїв «АгроВесна 2021».
 

Вже четвертий рік поспіль «АгроВесна» - узагальнююча назва для 3 міжнародних виставок: «Зернові технології», Agro Animal Show  та «Фрукти. Овочі. Логістика», які символізують початок аграрного сезону  та збирають у 3 павільйонах Міжнародного виставкового центру аграріїв з усієї України.
 

Факты «АгроВесна 2021»:

Площа: близько 16000 кв.м.

Кількість учасників: 282 компаній

Кількість країн: 11 (Австрія, Білорусь, Данія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція).

Кількість Національних експозицій: 5 (Австрія, Данія, Нідерланди, Німеччина, Франція).

Кількість відвідувачів: 11 291.

Кількість заходів ділової програми: 10.

 

Оффлайн заходам бути!

Справжній аграрний ажіотаж зібрала «АгроВесна 2021». За 3 дні виставки відвідали більше  11000  аграріїв з України та інших країн.

Бізнес-життя країни поступово відновлюється, про це свідчить активна робота на стендах учасників та високий інтерес до заходів ділової програми. А разом із цим загориться зелене світло аграрним виставковим заходам, форумам, конференціям. Адже вони у всі часи залишаються інноваційним драйвером як для агробізнесу, так і економіки в цілому.
 

Детально про бізнес-програму.

 

  • Знаковою подією для тваринників вже вдруге став Agro Animal IT Forum 2021. Організаторами заходу виступили Ассоціація тваринників України та компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок. Партнер проекту - AVA Group.

 

Форум проходив 16 та 17 лютого та зібрав понад 100 спеціалістів.

Топ-темою цього року стала інтелектуальна годівля у свинарстві та ВРХ.

 

«Сьогодні кожен другий фермер в Європі годує своїх тварин за допомогою цифрових систем, - відзначив Віктор Нечмілов, к.с.-г.н, експерт IT-рішень Асоціації тваринників України, який розпочав форум із доповіддю «Світові діджитал-тренди у свинарстві на 2021-2022 рр. - На даний час сільське господарство стикається з величезними проблемами: високим ціновим тиском, жорсткою міжнародною конкуренцією, глобальними економічними обмеженнями та зростаючими вимогами до якості продуктів харчування і захисту навколишнього середовища. Тому питання ефективного і ресурсозбережувального управління зараз особливо важливе. І тут допомагають цифрові технології».

Спікер акцентував, що діджиталізація вже торкнулася близько 52% європейських ферм. І залишатиметься ключовим трендом на найближче десятиріччя у всьому світі.  СЕО компанії AVA Group Максим Шевчук виступив із доповіддю «Інтелектуальна годівля як ефективне рішення для сучасної ферми».

Експерт презентував рішення компанії intelligent feeding (інтелектуальна годівля): напряму, який сьогодні є ключовим вектором діяльності компанії, і головним трендом у розвитку ефективного тваринництва.

Максим Шевчук представив систему Profeed, що дає можливість керувати кормовиробництвом повністю в автоматичному режимі з гаджету та IT-рішення для аналізу ефективності на свинокомплексах .

Детальніше про вищезгадані IT-рішення для свинарства і ВРХ розповіли інші спікери форуму - Олександр Гирін, експерт з діджиталізації проектів AVA Group, а також Сергій Рижков, директор компанії Profeed Technology.

Низка доповідей на Agro Animal IT Forum була присвячена й інноваціям у годівлі.

Із доповіддю «Економіка циклу виробництва свинини: особливості годівлі на різних етапах вирощування» виступив Костянтин Махно, кандидат с/г наук, головний технолог ТОВ «Тернопільський бекон», який розповів про застосування сучасних годівельних технологій та цифрових рішень у себе в господарстві, акцентувавши на методах збільшення ваги поросят на відлученні та скороченні непродуктивних днів свиноматок.

Юрій Позняковський, продакт-менеджер з ВРХ AVA Group, виступив із доповіддю «Тренди в інтелектуальній годівлі телят», в якій зосередився на годівлі у стартовий період та важливості випоювання телят якісним молозивом, і розповів про методи, як цього досягти.

Завершив форум виступ Михайла Корилкевича, засновника проекту Сімейні Молочні Ферми, який розповів про свій інвестиційний проєкт та його роль у розвитку молочної індустрії України.

«Форум продемонстрував, що саме діджитал-рішення допоможуть сьогоднішньому твариннику, який опинився у складній ситуації через постійне здорожчання собівартості виробництва, не просто вижити, але й підвищити ефективність і прибутковість. Сподіваємося, що ті кейси, які отримали учасники Agro Animal IT Forum 2021, вже зовсім скоро упроваджуватимуться на українських господарствах» - підсумував експерт Асоціації тваринників України Віктор Нечмілов.

 

  • Агрохімічний форум 2021.

 

17 лютого в рамках «АгроВесна 2021» відбувся «Агрохімічний форум». Організатор: інформаційне агентство «Інфіндустрія». Форум розпочався з доповіді власника ТОВ «Артіль Агро» Вадима Мереженюка на тему «Часниківництво як бізнес. Франшиза як спосіб входження в ринок», де були розглянуті основні проблеми часниківництва в Україні. Учасники форуму отримали відповіді на питання, що впливає на низьку якість часнику, низьку якість насіння, про відсутність маркетингових та управлінських стандартів. Цікавим та інформативно наповненим був виступ експерта з агротехнологічних питань, кандидата біологічних наук, Олексія Сергієнко «Рідкі комплексні добрива – мейнстрім, чи ваш гарантований вклад в прибуток на полі». Переваги рідких комплексних добрив над сухими: вищий коефіцієнт засвоєння, нейтральна реакція розчину, рівномірне розподілення, можливість вносити в міжряддя в період активної вегетації, зручні в зберіганні, універсальність і висока екологічність.

Продакт-менеджер компанії УТК ХимАльянс, Єлизавета Ладанова поділилась основними перевагами рідких комплексних добрим марки BlauPhos: не потребують розчинення, не посилюють дефіцит вологи у грунті, містять оптимальний баланс ортофосфатів, мають високий потенціал міграції фосфатів в грунтах, можуть бути внесені на різних етапах онтогенезу.

Сергій Полянчиков, директор з розвитку НВК «Квадрат» наголосив на важливості фосфору та калію в складі рідких добрив.

Андрій Кашперук презентував сильні мінерали від компанії K+S inerals and Agriculture GmbH. Руслан Кубашок розповів про THIO ATS – ефективне підживлення для досягнення найкращих результатів. Збільшує доступність фосфору і мікроелементів в грунті та сприяє їх засвоєнню.

Агрохімічний форум 2021 викликав великий ажіотаж серед аграріїв та отримав гарні відгуки від його учасників.

 

 

  • Міжнародна платформа «Інновації. Технології. Фінанси»

     

Про заходи, які допомагають розвитку сталого аграрного бізнесу, про успішне використання фінансових можливостей, нішеві культури, розвиток агросистеми говорили на Міжнародній платформі «Інновації. Технології. Фінанси», що була організована постійним партнером виставки – агромедіа агенцією Sapienza.

 На чотиригодинній аншлаговій конференції йшла мова про інноваційні біопрепарати, про стародавні традиції коноплярства у сучасному агробізнесі, про можливості та важливість використання у сільському господарстві дронів, про виклики та перспективи сільського господарства в умовах Європейського зеленого курсу, про міжнародні і українські тренди в умовах COVID-19 та багато іншого. У конференції також взяла участь Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України (2019р.) яка наголосила, що «Агротехнології в Україні розвиваються досить швидко. Але проникнення їх в Україні невелике». На її думку потрібно підвищувати обізнаність аграріїв. Держава має звернути увагу на це питання на місцевих рівнях та в регіонах, а також на базі університетів. «Ми маємо відходити від розуміння традиційного сільського господарства, а розглядати його в комплексі з екологічністю та, в цілому, з економікою України. Зелений курс України вже має бути. Агрополітика в усьому світі стає екологічною та економічною політикою».

 

  • "Стратегія розвитку аграрного сектору до 2030 року"

 

Національна експозиція Німеччини цього року представила 21 компанію-учасницю. Окрім масштабної експозиції, учасники долучилися і до ділової програми виставок. Так, 17 лютого відбувся гібридний інформаційний захід: "Стратегія розвитку аграрного сектору до 2030 року". Організатори: Проєкт «Німецько-український агрополітичний діалог»,

IFWexpo Heidelberg GmbH. Захід був проведений у гібридному форматі з залученням онлайн-спікерів для обговорення стратегічних цілей сталого розвитку аграрного сектору в Україні з міжнародними експонентами виставки Agro Animal Show 2021, представниками українського аграрного бізнесу, регіональних органів управління та аграрної науки. Спікерами заходу виступили: Уве Фaйлер, Парламентський державний секретар Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Франк Мюллер, аграрний аташе Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Фолькер Зассе, керівник АПД.

У заході взяли участь представники владних структур України та Німеччини. Через карантинні обмеження не всі спікери мали змогу бути присутніми у залі, тому взяли участь у конференції через zoom-зв'язок.

 

Також в рамках «АгроВесна 2021» відбулись:

  • Семінар: «Що робити, якщо ціна на метал перевищує 26 000 грн/тонну? Композитна альтернатива».
  • Майстер-клас «Бізнес в умовах Covid-19» (з досвіду молочних ферм «Промінь» і «Кищенці».
  • Семінар «Ефективне свинарство. Біобезпека, або як вберегти стадо».
  • Семінар «Особливості розвитку безпечного кормовиробицтва в Україні відповідно до вимог міжнародного стандарту GMP+».

 

 Підсумки

 

«АгроВесна 2021» сміливо підтвердила, що офлайн заходи вкрай потрібні аграріям.  Про це свідчить велика кількість відвідувачів заходу та відгуки учасників, які за 3 дні виставки працювали у режимі нон-стоп.

На початку аграрного сезону виставки гідно представили новинки та бестселери вітчизняних та іноземних  брендів.

Попри напружену ситуацію у світі через пандемію, попри погодні виклики, нам з вами вдалося створити масштабний та цікавий проект.

 

Працюємо далі!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Якщо у вас не було можливості відвідати «АгроВесна 2021» з 16 по 18 лютого у Міжнародному виставковому центрі або ви були на виставці, але є потреба дізнатися більше про учасників, вихід є!  Для вас ми створили онлайн-платформу «АгроВесна 2021»: www.agrospring.kiev.ua