Меблева Справа 3_2021
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Меблевий ярмарок MEBLE POLSKA 2021 - станом на 3 травня Онлайн платформа відкрита для учасників

13.05.2021

Меблевий ярмарок MEBLE POLSKA 2021 - станом на 3 травня Онлайн платформа відкрита для учасників Меблевий ярмарок MEBLE POLSKA 2021 - станом на 3 травня Онлайн платформа відкрита для учасників Меблевий ярмарок MEBLE POLSKA 2021 - станом на 3 травня Онлайн платформа відкрита для учасників

VIP учасники можуть переглядати профілі експонентів меблевого ярмарку MEBLE POLSKA 2021 (Онлайн формат)  та домовлятися з ними про зустрічі з 3 травня. Станом на цей день Інтернет-платформа, що використовується Grupa MTP для організації ділових зустрічей фахівців меблевої індустрії та дизайну інтер’єрів,  доступна для VIP-учасників.

 

Підготовка до події

24 травня відбудеться офіційне відкриття спеціального Онлайн випуску MEBLE POLSKA, який триватиме до 28 травня. Саме в цей період відбуватимуться всі заплановані зустрічі та лекції. "Однак покупці меблів матимуть доступ до платформи раніше. VIP учасники зможуть користуватися нею з 3 травня, а інші продавці - з 10 травня. Це дозволить усім добре підготуватися до заходу, щоб використовувати його ефективно. Зокрема, я маю на увазі заповнення власного профілю компанії, пошук інформації про експонентів та їх продукцію з використанням рекомендацій, автоматично підготовлених системою на основі торгових преференцій, і, як результат, вибір партнерів для зустрічей та організація їх у зручну для вас  дату», - пояснює Юзеф Шишка, директор MEBLE POLSKA.

Експоненти створюють свої профілі на Онлайн платформі з квітня. Серед них такі відомі бренди меблевого ринку, як Meble Wójcik, Gala Colllezione, Befame, Taranko, Calitan, FDM, Halmar, MC Akcent та Grupa Poldem. Окрім польських виробників, свої пропозиції також представлять компанії з Білорусі, Румунії, України та Туреччини. Ashley Wayfair або XXXLutz вже підтвердили свою участь у заході. Окрім виробників меблів, у виставці також візьмуть участь компанії, що пропонують декор для дому, освітлення та меблеві тканини. “Щодня до лав експонентів приєднуються нові компанії. Оскільки ми продовжуємо продавати пакети для експонентів, заповнювнення профілей нових експонентів триватиме до 23 травня. Це можливо, оскільки на відміну від традиційних ярмарків, зустрічі онлайн не вимагають монтажу трудомістких конструкцій стендів у виставкових залах. Однак ми закликаємо всі компанії, які бажають взяти участь, прийняти рішення якомога раніше, оскільки доступ до платформи до початку самого заходу має великий вплив на кінцеві результати », - говорить Юзеф Шишка.

 

Учасники з усього світу

Через специфіку Онлайн формату заходу, більшість учасників виставки вважають пошук нових ділових партнерів основною метою своєї участі. Ось чому ми запропонували глобальну рекламну кампанію, спрямовану на звернення до нових покупців, які раніш не відвідували Познанський ярмарок меблів, з інформацією про спеціальний Онлайн випуск MEBLE POLSKA. Ті, хто d;t придбав квитки або зареєструвався, є переважно іноземними покупцями (на даний час вони становлять понад 90 відсотків усіх учасників!). Серед них торгові компанії з таких країн, як: Бразилія, Болгарія, Фінляндія, Індія, Ірландія, Канада, Казахстан, Мексика, Німеччина, Росія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Великобританія та Об'єднані Арабські Емірати.

 

Спеціальний випуск MEBLE POLSKA

Ярмарок меблів MEBLE POLSKA Special Edition, онлайн-ділова зустріч для секторів меблів та дизайну інтер’єру, що відбудеться з 24 по 28 травня, є альтернативним рішенням для традиційних виставок, що не можуть бути проведені в першій половині року через пандемію.Онлайн-захід, організований Grupa MTP, дозволить представникам секторів меблів та дизайну інтер’єру з усього світу зустрітися та проводити ділові переговори без ризику, пов'язаного з безпосередніми контактами та подорожами. Участь у спеціальному випуску MEBLE POLSKA також стане можливістю розширити знання щодо окремих експортних ринків під час серії цікавих лекцій та вебінарів. Захід буде організований з використанням інтуїтивно зрозумілої онлайн-платформи, яка базується на штучному інтелекті для пошуку потенціальних бізнес-партнерів. Однією з її переваг є можливість пошуку клієнтів відповідно до ділових інтересів та проведення необмеженої кількості відеодзвінків та чатів. Система автоматично рекомендуватиме партнерів для зустрічей, зацікавлених у ваших послугах, зберігатиме заплановані зустрічі в календарі, синхронізованому з Outlook та Google, та заздалегідь повідомлятиме про майбутню зустріч.

Для отримання додаткової інформації та придбання квитків відвідайте сайт www.meblepolska.pl