Меблева Справа 3_2021
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

ОТК-Сервіс – розширюємо можливості вашого виробництва

20.05.2021

ОТК-Сервіс – розширюємо можливості вашого виробництва ОТК-Сервіс – розширюємо можливості вашого виробництва ОТК-Сервіс – розширюємо можливості вашого виробництва

Текст Федір Тарасов, комерційний директор ТОВ «ОТК-Сервіс»

 

Удосконалення парку обладнання суттєво впливає на виготовлення конкурентоспроможних виробів. Устаткування, яке пропонує ТОВ «ОТК-Сервіс», дозволяє не лише автоматизувати виробництво шляхом зменшення трудомісткості або просто підвищуючи продуктивність, але також дає можливість втілити найсміливіші дизайнерські задуми та створити унікальний продукт, робить прозорими технологічні процеси, дозволяючи контролювати норми витрат сировини і час, витрачений на виконання технологічної операції, спрощує облік на підприємстві та легко інтегрується з CRM системами.

Миттєво реагуючи на вимоги сучасного ринку, виробники промислового устаткування пропонують для підприємств різної потужності і ступеня технологічного розвитку передові види обладнання.

Думаю, це легко буде продемонструвати на прикладі огляду наших пропозицій для виробників пружинних блоків, м'яких меблів, текстильних предметів інтер'єру.

«Людина, що не має матраца, жалюгідна» –  це відома цитата з роману Ільфа і Петрова, тільки наразі матрац з предмета розкоші став конче необхідною річчю. Виробникам матраців і пружинних блоків фірма ОТК-сервіс пропонує різні види обладнання.

 

Верстати і лінії по виготовленню незалежних пружинних блоків Pocket Spring

На обладнанні, яке ми пропонуємо, в залежності від комплектації можна виготовляти циліндричні або бочкоподібні пружини. Кількість голів навивального верстату впливає на можливість виготовлення зональних пружинних блоків. Також є опція вибору ступеня автоматизації управління устаткуванням –  автоматичне чи напівавтоматичне.

Найкращим варіантом, на наш погляд, є автоматичні лінії з виготовлення пружинних блоків, до складу яких входить вузол навивання і термообробки, вузол пакування пружин в нетканий матеріал, пристрій для різання, транспортер, збирач. Крім цього, ми пропонуємо обладнання для упаковки пружинних блоків і упаковки готових матраців.

 

Обладнання для виготовлення пружинних блоків типу Bonnel

Виробники м'яких меблів можуть придбати у нас пружинно-намотувальні машини та машини автоматичного складання пружинних блоків – і як окремий вид обладнання, так і в складі виробничої лінії для виготовлення пружинних блоків типу Bonnel.

Нескінченний пружинний блок Continuous Spring – це відносно нова технологія, головною перевагою якої є зменшення витрат дроту (до 30%), що знижує собівартість виробу. Автомати по навиванню і збиранню цього виду пружин викликають жвавий інтерес у профільних підприємств.

Маючи за плечима практичний досвід по запуску ліній з виробництва пружинних блоків та встановлення всього супутнього обладнання і спираючись на високий рівень кваліфікації наших інженерів, ми підходимо до кожного виробництва індивідуально і підбираємо максимально раціональний комплект обладнання.

 

Стьобальні машини

Але на виготовленні пружинних блоків виробництво матраців не закінчується, потрібно ще встановити наповнювачі та зробити привабливий зносостійкий чохол.

Тут виробників може зацікавити таке обладнання: широкий ряд стьобальних машин, машин для окантування матраців, машин для нарізання панелей.

Стьобальні машини для виробників м'яких меблів – один з найнеобхідніших видів обладнання. Стьобання є найпростішим способом надати оригінальну фактуру оббивній поверхні вироба. Тут, в залежності від спеціалізації підприємства, ми пропонуємо стьобальні машини з такими характеристиками:

  • з нитковим з'єднанням або безнитковим (ультразвук);
  • з однією головою та багатоголкові;
  • стібок ланцюговий або човниковий;
  • з різним способом подачі матеріалу: конвеєрний (подача з рулону), кріплення в рами, вистьобування за шаблоном.

 

Автомати циклічного шиття

Такий вид обладнання, як автомати циклічного шиття 3 в 1 і 2 в 1, особливо цікаві представникам компаній, що надають послуги з обшивання салонів автомобілів. Досить поверхневого огляду ринку подібних послуг, щоб зрозуміти, наскільки конкурентоспроможним стає ваше тюнінг ательє з подібним видом обладнання. Ви зможете виготовляти оббивні матеріали і з перфорацією, і з вишивкою – і все це за вашим власним оригінальним дизайном або за запитом самого вимогливого клієнта.

 

Фірма ОТК-сервіс поставляє комерційне та промислове обладнання вже на протязі 19 років, і ми з впевненістю можемо сказати про низку своїх конкурентних переваг. Наша співпраця не закінчується на моменті вивантаження устаткування на території замовника. Ми не просто чергові постачальники обладнання. Ми допомагаємо нашим клієнтам змінити підхід до свого виробництва, зробити його ефективним і сучасним. Виявляємо вузькі місця на виробництві, коригуємо розстановку процесів, підбираємо необхідне обладнання, вираховуємо ефективність його застосування, встановлюємо, запускаємо і навчаємо персонал. Звертайтеся – ми допоможемо і вам.

 

ТОВ «ОТК-СЕРВІС»

Одеса, вул. Чорноморського казацтва, 115

тел. +38 (048) 777-89-63, (067) 518-35-40,  (0482) 377-223, (0482) 358-102 

e-mail: info@otk-service.com.ua

www.otk-service.com.ua