Меблева Справа Передплата 2022
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Корпусні меблі ViANT – стильно та функціонально не означає дорого

13.09.2021

Корпусні меблі ViANT – стильно та функціонально не означає дорого Корпусні меблі ViANT – стильно та функціонально не означає дорого Корпусні меблі ViANT – стильно та функціонально не означає дорого

Меблева фабрика ViANT була створена не так давно – у 2017 році. До цього власники компанії, подружжя Антон і Валентина Перваченко, вже декілька років займались оптовою торгівлею меблями. Рішення відкрити власне виробництво стало для них наступним кроком розвитку бізнеса.

За чотири роки ViANT став вже досить відомим підприємством у середовищі меблевого бізнесу. Фабрика займається виробництвом сучасних та функціональних корпусних меблів. Продукція підприємства відповідає актуальним трендам та вимогам ринку, але в той же час компанія ViANT виробила власну стратегію, яка не залишає без уваги індивідуальні побажання клієнтів.

Фабрика ViANT пропонує взаємовигідну співпрацю оптовим торговим компаніям, інтернет та офлайн меблевим магазинам, будівельним бригадам. Працюючи з ViANT, ви отримаєте надійного партнера не тільки з виготовлення кухонь, шаф-купе, меблів для гардеробних кімнат під замовлення, але також і стабільного постачальника серійних корпусних меблів.

 

Оптимальний вибір корпусних меблів під замовлення

В процесі своєї діяльності ViANT постійно нарощує та модернізує свої виробничі потужності, вивчає потреби ринку та новинки в сфері матеріалів та фурнітури, що дозволяє по-максимуму задовольняти вимоги замовників. Також в своїй роботі фабрика використовує принцип: «стильно та функціонально не означає дорого». Тобто, використовуючи широкий асортимент сировини, матеріалів та фурнітури, продукція фабрики стає доступною для представників різних цільових груп та цінових сегментів.

Сьогодні, обираючи меблі для дому, для клієнта важливими моментами є функціональність, стиль та ціна. Робота дизайнерів меблів та конструкторів фабрики зосереджена на тому, щоб ефективно поєднати стильний дизайн з функціональністю виробу. Це можливо за умови використання найновіших матеріалів та сучасної фурнітури. До того ж клієнт має змогу комбінувати кольори та текстури, вказувати необхідні розміри виробу, що дозволить підкреслити індивідуальність кожного замовлення. Кожному клієнту фабрика надає можливість оцінити майбутній проект, візуалізуючи кожне із замовлень в дизайнерській програмі.

 

Новий каталог шаф-купе NEO

Принципи індивідуального підходу та гармонійного поєднання стилю та функціональності використані під час оформлення та випуску нового каталогу шаф-купе NEO фабрики ViANT. Над розробкою каталогу працювала команда спеціалістів: дизайнер меблів, технолог-конструктор та менеджер із закупок. В новому каталозі були поєднані різні стилі інтер’єру, щоб кожний клієнт мав змогу підібрати меблі на свій лад. Даний підхід допоміг спроектувати меблі таким чином, щоб візуально розширити простір помешкань клієнтів. Виходячи з цього, нові моделі шаф-купе мають такі характеристики:

  • лаконічність;
  • мінімалістичний декор;
  • природню кольорову гамму + невелику кількість яскравих відтінків.

«Тахо», «антрацит», «білий», «бетон» – ось основа кольорової гами новинок з каталогу. Кольори в цій гамі чудово поєднуються з металевими елементами фурнітури та предметів інтер’єру.

Меблі в даному стилі стануть прекрасним доповненням інтер’єру як житлових приміщень, так і офісних, забезпечуючи при цьому достатній рівень функціональності.

 

Вихід на ринок Європи – амбітна мета фабрики ViANT

Займаючи стабільну позицію на ринку корпусних меблів України, фабрика ставить собі за мету вихід на європейський ринок. Для цього ViANT має всі можливості:

  • сучасне обладнання та технології виробництва;
  • ефективна система менеджменту;
  • команда прогресивних спеціалістів;
  • арсенал нових ідей щодо майбутнього розвитку.

Поєднуючи всі ці можливості з ефективною системою прогнозування потреб ринку, команда фабрики впевнена, що якісні українські меблі ViANT займуть свою нішу на ринку Європи.

 

ViANT

Київ, Кільцева дорога, 102 Б

+38 (067) 506-5060

ViANTmebel@gmail.com

https://ViANTmebel.com


Стаття опублікована в журналі "Меблева справа" №3/2021