Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

NEW zippers від «Молнія» - для найвибагливіших виробників

22.09.2021

NEW zippers від «Молнія» - для найвибагливіших виробників NEW zippers від «Молнія» - для найвибагливіших виробників NEW zippers від «Молнія» - для найвибагливіших виробників

45 років досвіду виготовлення застібки-блискавки
 

«Молнія» — не просто завод з виготовлення застібки-блискавки, це команда людей, які «горять» своєю справою та створюють по-справжньому якісний продукт.
 

У власній випробувальній лабораторії ми перевіряємо застібки на фізико-хімічні показники та кожну партію на якість і відповідність вимогам замовника. Кожен клієнт для нас унікальний, як і його побажання до продукту, тому команда ПрАТ «Молнія» з відповідальністю відноситься до кожного замовлення. Цьому доказ наші постійні клієнти, серед яких провідні вітчизняні компанії та великі заводи і фабрики з країн Європи та СНД.
 

Щоб задовольнити найвибагливіших виробників швейного бізнесу, наше підприємство постійно слідкує за світовими тенденціями, модернізується виробництво, а продукція зазнає змін відповідно до трендів сьогодення. Тому хочемо презентувати вам нові позиції та унікальні опції, серед яких:
 

  • Трендові блискавки з вітро- та вологозахисними властивостями. Даний тип по прогнозам експертів буде одним з найбільш затребуваних в найближчі роки. Якщо ваші вироби перебувають на свіжому повітрі, в екстремальних умовах або контактують з водою, тоді варто зупинити свій вибір на цих позиціях. Пропонуємо в двох варіантах:

Прогумована блискавка, новинка цього року. Вона покривається спеціальною поліуретановою плівкою, чим забезпечує вказані властивості. Має приємну на дотик матову поверхню, тому вироби з такою блискавкою будуть виглядати більш модно і сучасно. Реалізуємо на застібці Т6 реверсна, чорного кольору.
 

 Водовідштовхуюча, додаткова опція до блискавок Т4, Т6 звичайна та реверсна, Т8. Має ефект водовідштовхування, коли краплі води не залишаються на застібці, а просто «зісковзують» з неї. Тасьма та спіраль в ній покриваються спеціальною гідрофобною обробкою, а процес термофіксації забезпечує довгостроковий водовідштовхуючий ефект. Її неможливо відрізнити від звичайної. Рекомендуємо замовляти з ущільненою стрічкою.
 

  • Унікальні додаткові опції, що спростять роботу ваших швейних майстрів:

Блискавка з лінією вшивання для виробників взуття. Застібка призначена для більш коректного позиціонування застібки при вшиванні її у виріб. Відтепер тканина не потраплятиме в замок при застібанні та розстібанні і кожна застібка буде правильно функціонувати. Застосовується на застібках Т6 та Т6 реверсна.
 

Маркування для виробників матраців, наматрацників, чохлів, м'яких меблів. На такій застібці позначаються кути та позиції виробу для точної фіксації під час пошиття. Виконується на застібках Т6 та Т6 реверсна.
 

  • Світловідбиваюча блискавка з властивостями відбивання променів світла в темряві — новинка 2021 року. Це ще один тренд останніх років. Світловідбиваючі елементи використовують не тільки для захисного одягу, але і повсякденного. Рекомендуємо для дитячого одягу та взуття, різноманітних аксесуарів (сумок, спортивних та дитячих рюкзаків, валіз), туристичного спорядження та одягу, верхнього одягу для дорослих (куртки, плащі, вітровки, жилети). Реалізуємо на застібці Т6.

     
  • Нестандартні кольорові рішення меланж або контраст — опція для тих, хто хоче надати своїм виробам унікальності та «родзинки». Двокольорові блискавки дозволяють підкреслити основний колір виробу та зробити на ньому акцент.
     

Всі позиції доступні для замовлення. Більш детально ознайомитись з продукцією можна за посиланням: www.molniya.com.ua або у спеціалістів «Молнія» за контактами на сайті.

«Молнія» — прогресивне підприємство, яке активно розвивається, має статус вірного, надійного партнера та з кожним новим замовленням підтверджує позицію лідера галузі на ринку України.

 

Контакти

ПрАТ «Молнія»

07501, Україна, Київська обл., смт Баришівка, вул. Торфяна, 26

+380 (45) 765 1994; +380 (45) 765 1141; +380 (50) 412 8354; +380 (67) 226 8407

sales@molniya.com.ua

www.molniya.com.ua

www.facebook.com/molniya.com.ua

www.linkedin.com/company/molniya-pjsc