Меблева Справа Передплата 2022
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Обладнання Felder Group – гарантія преміум якості вашої продукції

05.11.2021

Обладнання Felder Group – гарантія преміум якості вашої продукції Обладнання Felder Group – гарантія преміум якості вашої продукції Обладнання Felder Group – гарантія преміум якості вашої продукції

Що перше спадає вам на думку, коли ви чуєте словосполучення «німецька якість»? Напевно, більшість подумає про автівки. «Швейцарська якість» зазвичай асоціюється з годинниками. Що ж до «австрійської якості»? Спробуємо з’ясувати.
 

Від автомобілів Porshe до сонат Моцарта, від пістолетів Glock до Віденського вальсу, від наукових робіт Фрейда до яблучного штруделя – ці відомі на увесь світ символи зайвий раз свідчать, що «made in Austria» – це завжди надійно, культурно, престижно, прогресивно, смачно і, звичайно ж, якісно.
 

Для кожного, хто прямо чи опосередковано пов'язаний з меблевою промисловістю або столярною справою, без сумніву, знайомі такі бренди, як Egger, Kronospan, Blum, Wintersteiger і Kaindl. Кожен з них вже давно довів свій статус і зайняв почесне місце на світовому ринку.
 

Тож чи можемо ми стверджувати, що «австрійська якість» заслуговує на право бути маркером для позначення високої якості у деревообробній галузі? Без вагань!
 

Верстати Felder Group – продукт сучасного та потужного заводу, розташованого в самому серці Австрійських Альп, у місті Галль-ін-Тіроль. Сучасні технології в поєднанні з винятковою якістю продукції в найкращих традиціях австрійського виробника – ось чому Felder Group вже понад 60 років впевнено займає лідерські позиції серед постачальників обладнання для деревообробки та виробництва меблів в усьому світі.
 

На підґрунті спільних цінностей 8 років тому розпочалася співпраця між компаніями «Фельдер Україна» і «Будівельна Зірка».
 

Купуючи продукцію компанії, яка робить ставку на високоякісні матеріали австрійського виробництва Fundermax і застосовує для їх обробки австрійське обладнання преміум-класу Felder Group, можна відкинути всі сумніви щодо обраного товару, адже мова йде про австрійську якість у квадраті.
 

Ми в «Фельдер Україна» пишаємося тим, що представляємо на нашому ринку саме австрійський продукт, і запрошуємо всіх бажаючих відвідати завод в Галль-ін-Тіроль і на власні очі побачити, де і як народжуються наші верстати.

 

Felder Group 

Київ

вул. Плещеєва, 10

(044) 201 0675

https://www.felder-group.com


 

Статтю опубліковано у журналі "Меблева справа" №3/2021 

http://meblevasprava.com.ua