Меблева Справа Передплата 2022
Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Відновлюваність і захист деревини з системою LAZURIND від Helios – виходимо назовні!

05.11.2021

Відновлюваність і захист деревини з системою LAZURIND від Helios – виходимо назовні! Відновлюваність і захист деревини з системою LAZURIND від Helios – виходимо назовні! Відновлюваність і захист деревини з системою LAZURIND від Helios – виходимо назовні!

Довговічність покриття, основною функцією якого є захист деревини від атмосферних проявів, залежить від ряду факторів. Саме на довговічність та потребу в обслуговуванні впливає як якість покриття та виконання робіт, так і його товщина, тип та якість деревини та її поверхні. Розташування дерев’яних елементів відносно сторін горизонту також має істотний вплив. Так елементи, розташовані з південного чи західного боку, будуть менш захищені від опадів; чим горизонтальніше розташована поверхня деревини, тим більше вона зазнаватиме руйнувань.  Тому в такому випадку покриття прослужить менше, воно швидше стане тоншим і потребуватиме частішого оновлення.
 

Кращим вибором для забезпечення тривалого використання та легкого обслуговування дерев’яних поверхонь зовні будівель є система Lazurind. Лінійка Lazurind – це повна система покриттів на основі органічних розчинників. Вона складається з:

  • LAZURIND base – просочувальний засіб, що забезпечує захист від грибків та комах
  • LAZURIND – тонкошарове покриття
  • LAZURIND top – товстошарове покриття

 

Додаємо кольору та захищаємо поверхню

Продукція призначена для захисту деревини, яка зазнає впливу атмосферних явищ. Lazurind та Lazurind top забезпечують захист від води і одночасно зберігають привабливу поверхню. Застосовуючи барвники (жовтий, червоний, чорний, бордо), можна використовувати Lazurind та Lazurind top будь-якого кольорового відтінку. Відповідний кольоровий відтінок забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання, що запобігає вицвітанню та посивінню поверхні деревини. Дуже світлі кольорові відтінки та прозорі покриття не рекомендовано для застосування на відкритому повітрі.
 

Захист поверхні – це протидія погодним та механічним впливам. Окрім емалей та лаків, засоби захисту поверхні містять лазурові покриття, які захищають деревину від атмосферних та механічних впливів, а також пропонують декоративні рішення для оздоблення деревини. Лазур зберігає природний вигляд деревини, одночасно захищаючи її від вологи та ультрафіолетового опромінення. Паропроникність та легке відновлення – також є важливими властивостями лазуру.
 

Якщо дерев’яний елемент, який ми хочемо захистити, не буде піддаватися впливу вологи та атмосферних явищ, лазур можна наносити безпосередньо на деревину. Всю деревину, яка зазнаватиме атмосферних впливів або дії вологи, потрібно спочатку добре просочити (основа LAZURIND 465006) і лише потім захистити її поверхню. Залежно від типу дерев’яного елемента, впливу на нього деревних комах та атмосферних явищ, ми пропонуємо оптимальну систему захисту. Для покриття нестійких до деформації та напівстійких порід деревини (що використовуються в зовнішніх частинах даху, фасадному облицюванні, огорожах, гаражах, коморах тощо), ми рекомендуємо використовувати тонкошарові лазурі (LAZURIND 417170). Для захисту стійких порід деревини (вікна та двері), яка використовується в суворих кліматичних умовах, ми рекомендуємо використовувати товстошарові лазурі (LAZURIND top 417290).
 

Відновити лазурові покриття легко. Стара поверхня просто очищується від пилу і частинок бруду за допомогою щітки, виготовленої з твердої щетини. Після цього деревина готова до нового нанесення оновлюючого покриття. Якщо зробити відновлення вчасно (коли покриття ще не зіпсувалось до деревини), то достатньо одного нанесення. Нанесіть два відновлювальні шари, лише якщо ви пропустили потрібний час і покриття вже зазнало занадто великих пошкоджень. Однак, якщо під час підготовки поверхні виявлено, що деревина була пошкоджена деревними комахами, спочатку видаліть старе покриття, обробіть поверхню засобом, що знищує комах, а потім нанесіть 2-3 шару лазуру.

 

ТОВ «Хеліос Україна»

тел: +380 472712881

e-mail: wood@helios.ck.ua

Member of HELIOS. Part of KANSAI PAINT.

www.helios.ck.ua

 

Статтю опубліковано у журналі "Меблева справа" №3/2021 

http://meblevasprava.com.ua