Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Атон Сервіс: від продажу обладнання до власного виробництва

21.12.2021

Атон Сервіс: від продажу обладнання до власного виробництва Атон Сервіс: від продажу обладнання до власного виробництва Атон Сервіс: від продажу обладнання до власного виробництва

Текст Едуард Лебедев, Сергій Єфіменко, засновники ТОВ «Атон Сервіс»


Компанія Атон Сервіс український розробник і виробник систем аспірації ─ відомий бренд на меблевому ринку. Кілька сотень меблевиків разом з Атон Сервіс успішно реалізували свої проєкти. Цьогоріч компанії виповнилося п'ятнадцять років.

 

Точка відліку завжди важлива. У 2004 році ми відвідали меблеву фабрику в Києві. Побачили величезну кількість пилу в цехах, втрати тепла і викиди шкідливих речовин в навколишнє середовище. 95% меблевих підприємств України використовували старі технології. Нашою метою стало розробити рішення для очищення повітря, повернення тепла до приміщення й економії енергоресурсів.

Ми поєднали досвід розрахунку, проєктування та виробництва систем вентиляції, управління процесами на виробництві і знайшли партнерів в Західній Європі для спільного запуску продажів аспіраційного обладнання в Україні.

 

Перші проєкти

Перший масштабний проєкт з аспірації у 2005 році ми втілили разом із харківським підприємством МОДЕРН XXI  ─ лідером серед виробників віконних конструкцій та вікон. Продуктивність з очищення повітря становила 75000 м3/ч. У 2006 році встановлено аспіраційне обладнання в компанії «Новий стиль» ─ бренду з випуску меблів для сидіння у країнах СНД та Східній Європі. Продуктивність з очищення повітря становила 140 000 м3/год. У 2008 році нашими партнерами стали виробники упаковок ─ компанії Tetra Pak й ЕЛОПАК-ФАСТІВ та тютюнових виробів ─ Philip Morris International, British American Tobacco, Прилуцька тютюнова фабрика.

 

Ключові етапи розвитку Атон Сервіс

Кожен рік для нас ─ історія. У 2010 році укладено перший контракт з експорту аспіраційного обладнання до Ліберії, створено інженерний департамент для розробки індивідуальних проєктів систем аспірації. У 2011 році компанія запустила виробництво та продаж дуттьових вентиляторів. Їхні покупці – наші нинішні партнери. У 2013 році ми почали випуск аспіраційного обладнання, яке імпортували з Європи, в Україні. З’явився Київський завод аспіраційного обладнання. У 2014 році створено конструкторський департамент. Ми розпочали розробку обладнання. Сьогодні у нас понад 8 патентів. .  За дев’ять місяців 2021 року випущено понад 600 одиниць обладнання. Підтвердження професіоналізму компанії, високого рівня якості обладнання та послуг ─ отримання сертифікату ISO 9001.

Атон Сервіс сьогодні ─ це професійна команда з 15-річним досвідом. Сучасне виробництво з новітніми технологіями і європейськими комплектуючими. Енергозаощаджувальне аспіраційне обладнання. 11 країн світу на карті розвитку. Повний цикл виробництва вентиляторів, включаючи крильчатки. 1500 м3 виробничої площі.

 

Чому обирають компанію Атон Сервіс?

Ми пропонуємо стандартне аспіраційне обладнання та розробку індивідуальних систем. Співпраця з клієнтом починається з аналізу виробництва та підбору оптимального рішення. Ми розробляємо та впроваджуємо індивідуальні проєкти з урахуванням потреб підприємств. Монтаж та запуск відбувається на території замовника. Наш сервісний відділ оперативно реагує на звернення клієнтів, необхідні комплектуючі у наявності на власному складі. Гнучкий підхід, креативність розробки проєктів, підтримка клієнта на всіх етапах співробітництва відрізняють нас від конкурентів.

Наша команда успішно долає виклики завдяки згуртованості та амбіціям, довірі клієнтів та партнерів. Ми щодня дбаємо про екологію та здоров'я людей. На лічильнику Атон Сервіс – 58 млн куб м. очищеного повітря. Адже «Чисте майбутнє в чистому сьогоденні».

 

ТОВ «Атон Сервіс»

м. Бровари, бул. Незалежності, 53

 тел.+38 (044) 586 5986, (044) 592 1070

info@aton-service.com.ua

www.aton-service.com.ua

 

 Статтю опубліковано в журналі "Меблева Справа" №4/2021 (листопад)