Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Захист зовнішніх дерев’яних поверхонь засобами на водній основі AQUAVITA від KANSAI HELIOS

21.12.2021

Захист зовнішніх дерев’яних поверхонь засобами на водній основі AQUAVITA від KANSAI HELIOS Захист зовнішніх дерев’яних поверхонь засобами на водній основі AQUAVITA від KANSAI HELIOS Захист зовнішніх дерев’яних поверхонь засобами на водній основі AQUAVITA від KANSAI HELIOS

Якісний лісоматеріал, ретельно виготовлені дерев’яні елементи та правильний вибір системи покриття є ключовими для досягнення ефективного захисту деревини. Регулярне обслуговування та догляд за дерев’яними поверхнями гарантуватиме, що вікна, двері та інші дерев’яні елементи в будинку та навколо нього залишаться неушкодженими протягом довгих років.
 

Бренд AQUAVITA, розроблений KANSAI HELIOS, представляє групу продуктів на водній основі, призначених для професійного захисту деревини. Усі покриття складаються з сучасних компонентів, стійких до УФ-променів та дії інших погодних умов. Покриття AQUAVITA збагачують деревину та роблять її більш елегантною, одночасно забезпечуючи профілактичний захист від шкідників деревини (грибків, комах) та атмосферних впливів. Широкий асортимент продукції доступний у прозорих або непрозорих версіях і може бути поділений на дві категорії:

•  Захист столярних виробів (вікна та вхідні двері): ці вироби можна наносити зануренням, методом обливання, методом безповітряного нанесення, вручну або за допомогою робота.

•  Захист іншої деревини, що знаходиться в будинку та навколо нього: стіни, огорожі, садові будиночки, обладнання для дитячих майданчиків тощо. Вони можуть бути нанесені зануренням, методом обливання, щіткою, валиком, пневматичним пістолетом, за допомогою автоматизованих дозаторів або роботів.


 

ПЕРЕВАГИ ПОКРИТТІВ AQUAVITA

 

• довготерміновий захист деревини;

• легко наноситься;

• не має різкого запаху та швидко сохне;

• забезпечує здорове робоче середовище;

• не завдає шкоди навколишньому середовищу.


 

РЕГУЛЯРНА ПЕРЕВІРКА ТА МОНІТОРИНГ НАДІЙНИХ РІШЕНЬ
 

Усі аспекти покриттів AQUAVITA, від виробництва до кінцевого споживача, контролюються командами експертів R&D KANSAI HELIOS. Наш великий досвід досліджень, розробок та виробництва дозволяє нам виробляти надійну та ефективну продукцію. Крім того, розробники та фахівці технічної підтримки активно беруть участь у складних проектах, де потрібні нестандартні рішення.

Усі покриття AQUAVITA відповідають вимогам сучасних клієнтів, оскільки вони тестуються професійними користувачами, а якість регулярно контролюється як у вітчизняних, так і зарубіжних інститутах.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З СИСТЕМ ПОКРИТТІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІКОН І ДВЕРЕЙ ЗОВНІ ПРИМІЩЕННЯ:
 

Система

Продукт

Метод нанесення

Товщина вологої плівки

Двошарова система

Aquavita impregnant dip&brush

 

 

Aquavita top coat spray

занурення, метод обливання, щітка

 

метод безповітряного розпилення

120 – 180 г/м2

 

 

260 – 300 μm

Чотиришарова система

Aquavita impregnant extra

 

 

Aquavita intermediate E

 

 

Aquavita intermediate spray H

 

 

Aquavita top coat spray

занурення,метод  обливання, щітка

 

занурення, метод обливання

 

метод безповітряного розпилення

 

метод безповітряного розпилення

120 – 180 г/м2

 

 

80 - 120 г/м2

 

 

120 - 150 μm

 

 

260 – 300 μm

Пігментована система

Aquavita impregnant dip&brush

 

 

Aquavita primer spray&brush

 

 

 

Aquavita email spray

занурення, метод обливання, щітка

 

метод

безповітряного розпилення, щітка

 

 

метод безповітряного розпилення

120 – 180 г/м2

 

 

100 – 200 μm

 

 

 

 

260 – 300 μm

 

Час висихання:

Просочення 3-4 години

Проміжні продукти 4-6 годин

Фінішні покриття та емаль 24 години

 

Обслуговування:

Періодичність повторної обробки деревини засобами захисту становить у середньому п'ять років, і це залежить від наступного:

• рівень впливу погодних умов;

• колір;

• регулярний догляд за виробом

 

Стійкість систем покриттів AQUAVITA також може бути продовжена за допомогою молочка по догляду за деревиною AQUAVITA. Наносити його рекомендується раз або двічі на рік на дерев’яні елементи за допомогою тканини. Засіб утворює на поверхні тонку, прозору захисну оболонку.

 

СИСТЕМА ТОНУВАННЯ AQUAVITA

Система тонування складається з тонуючого блоку, дозатора, основ і барвників. Це забезпечує швидку підготовку, точність та повторюваність колірних відтінків. Клієнти можуть вибирати з широкого асортименту прозорих та непрозорих кольорів. Крім того, індивідуальні відтінки також можуть бути підготовлені відповідно до побажань замовника.

 

ТОВ «Хеліос Україна»

тел: +380 472712881

e-mail: wood@helios.ck.ua

Member of HELIOS. Part of KANSAI PAINT.

www.helios.ck.ua

 

Статтю опубліковано у журналі "Меблева справа" №4/2021

http://meblevasprava.com.ua