Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Детально про механізми трансформації диванів від ГК ТМ «Меблевий Майстер»

21.12.2021

Детально про механізми трансформації диванів від ГК ТМ «Меблевий Майстер» Детально про механізми трансформації диванів від ГК ТМ «Меблевий Майстер» Детально про механізми трансформації диванів від ГК ТМ «Меблевий Майстер»

Протягом багатьох років група компаній ТМ «Меблевий Майстер» сприяє розвитку виробничої культури меблевої промисловості України і успіху своїх партнерів, постачаючи сучасні матеріали, інструменти та передовий досвід. Головною метою є дотримання європейських стандартів взаємовідносин з партнерами. Ці стандарти спрямовані на детальне вивчення потреб клієнтів, прогнозування їх запитів, найвищу якість фурнітури і комплектуючих від кращих виробників, ретельне виконання зобов’язань перед партнерами. Ми пропонуємо широкий асортимент комплектуючих від лідерів українського і європейського ринку і не зупиняємось на досягнутому, вивчаємо тенденції меблевого ринку, щоб клієнти отримали найкраще з того, що випускають провідні виробники. Одним із наших надійних партнерів, якість продукції якого перевірена часом і професійним підходом, є ТМ «Серце Дивана». Вже понад 17 років ГК ТМ «Меблевий Майстер» є представником ТМ «Серце Дивана». В нашому асортименті представлено багато зручних систем трансформації диванів, різних вітчизняних і іноземних виробників, які відрізняються якістю матеріалу, принципами розкладання, декоративним покриттям. Вони можуть бути для постійного користування, або виключно гостьовим варіантом. Найпопулярніші механізми трансформації, які користуються попитом і є постійно в наявності це «Пума» та «Конрад».

 

Пума – сучасний механізм для щоденного використання

 Надійний, зручний в експлуатації, простий в установці. При розкладанні друга частина спального місця піднімається знизу. Має синхронізуючий пристрій для легкої трансформації. Застосовується в диванах кутового, прямого і модульного типу. Завдяки застосуванню пружинного блока для обох м’яких елементів отримується повноцінне спальне місце для щоденного сну, переміщується здійснюючи поступальний рух-крок у просторі. ТМ «Серце Дивана» виробляє «Пуму» в декількох варіантах: «Пума з ухилом» (створює ефект більш глибокого «приземлення» на диван); «Пума з відкидною опорою» (дозволяє встановити хромовані ніжки і створити видимість легкої конструкції). Переваги вибору цього механізму: легкість трансформації; не ушкоджує підлогу; повноцінне спальне місце; не потребує прибирати подушки при розкладанні.

 

Конрад – ідеальний механізм для прямих та кутових диванів

«Конрад» - механізм трансформації з високою посадкою і великім спальним місцем. Складається з трьох частин, які витягуються з корпусу дивана по черзі. Це ціла жорстка конструкція, яка представляє собою половину дивану, і бере на себе навантаження самого дивана. Застосовується в прямих диванах з розкладкою вперед. «Конрад» - ідеальний механізм для виробників і споживачів меблів, тому що, незважаючи на складну конструкцію він зручний та надійний в експлуатації. Металевий каркас гарантує дотримання його геометрії на весь термін експлуатації механізму. Ще одна деталь - є можливість замовити  цей механізм із різною шириною і проектувати  різні моделі прямокутних диванів.

Переваги механізмів ТМ «Серце дивана»: якісна сталь, антикорозійне цинкове покриття всіх внутрішніх частин, декоративне порошкове покриття видимих частин, прорезинена роликова опора, експлуатаційний ресурс 10 років, гарантія - 3 роки!

Для полегшення створення нових моделей ГК ТМ «Меблевий Майстер» пропонує для клієнтів навчальні каркаси – це унікальне компактне презентаційне обладнання, яке демонструє принцип роботи механізмів трансформації. Вам не потрібно самостійно проектувати конструкцію каркасу і розміщення в ній механізму – досить зняти мірки з каркаса-шаблона. Спеціалісти ГК ТМ «Меблевий Майстер» нададуть професійну консультацію з питань принципів роботи механізмів трансформації, а також  можна отримати підтримку технічних фахівців ТМ «Серце Дивана» щодо особливостей монтажу систем трансформації.


 

ГК ТМ «Меблевий Майстер»
Черкаси
вул. Смілянська, 140
тел. +38 (095) 007 0403
+38 (073) 007 0403
+38 (097) 007 0403
e-mail: sale@mm.ck.ua
www.mm.ck.ua