Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Свою участь у MEBLE POLSKA 2022 підтвердили відвідувачі з 50 країн

18.01.2022

Свою участь у MEBLE POLSKA 2022 підтвердили відвідувачі з 50 країн Свою участь у MEBLE POLSKA 2022 підтвердили відвідувачі з 50 країн Свою участь у MEBLE POLSKA 2022 підтвердили відвідувачі з 50 країн

Підготовка до найбільшої меблевої виставки східної Європи Meble Polska 2022 набирає обертів: на сьогодні фахівці меблевого бізнесу з 50-ти країн вже зареєструвалися на сайті виставки та отримали безкоштовну карту байера.
 

Серед зареєстрованих відвідувачів із-за кордону найбільша кількість приїде з Німеччини, Великобританії, Чехії, Франції, Румунії, Литви, Бельгії, України, Угорщини, Латвії, Нідерландів та Словаччини. Покупці з таких далеких країн, як Австралія, Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати, Індія, Ізраїль, Йорданія та Монголія також пsдтвердили про свою участь у заході. Частка іноземних відвідувачів у загальній кількості зареєстрованих на даний момент становить 47%.

Виставка Meble Polska 2022, що є найбільшою у світі презентацією пропозицій польських виробників меблів, відбудеться 22-25 лютого 2022 у Познані, Польща, після річної перерви. На даний момент на виставці Meble Polska 2022 стенди забронювали всі найбільші експоненти, а також багато компаній, що вирішили вперше представити свої пропозиції в Познані. Експозицію виробників меблів доповнить виставка дизайну інтер’єру для бізнесу HOME DECOR, де учасники представлять новітні тенденції в оздобленні, тканинах, освітленні та обладнанні для кухні та ванної кімнати.


Безпечний бізнес

Компанія MTP Group, організатор виставки MEBLE POLSKA, вжила всі види запобіжних заходів відповідно до рекомендацій Головної санітарної інспекції, таких, як дотримання обмеження кількості людей на квадратний метр виставкової площі, контроль дотримання маскового режиму, регулярна дезінфекція поверхонь, розширення проходів та збільшення вентиляції у виставкових залах. Але це ще не все.
 

Відповідно до правил безпеки через пандемію, введено обмеження доступу на територію виставки MEBLE POLSKA 2022 – у виставкові зали будуть допускатися виключно вакциновані та ті, хто одужав чи мають негативний тест.
 

Під час виставки MEBLE POLSKA приймаються всі вакцини проти COVID, схвалені в Європейському Союзі, а саме: Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson&Johnson. Вакцинація вважається дійсною, коли вона завершена (тобто 2 дози для Pfizer, Moderna та AstraZeneca та 1 доза для Johnson&Johnson) та коли пройшло щонайменше 14 днів з моменту останньої дози. Учасники виставки також можуть провести платний тест на антиген на території MTP Poznań Expo.
 

Такі рішення щодо безпеки було успішно впроваджено в інших державах Європи, включаючи Німеччину, Італію і Францію.
Інші можливі зміни щодо регулювання заходів безпеки будуть залежати від розвитку ситуації з пандемією COVID.

Торгуєте меблями?
Зареєструйтесь на сайті https://www.meblepolska.pl/en та отримайте VIP карту байера безкоштовно.