Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Безкоштовні квитки на меблеву виставку MEBLE POLSKA 2022 доступні тільки онлайн

26.04.2022

Безкоштовні квитки на меблеву виставку MEBLE POLSKA 2022 доступні тільки онлайн Безкоштовні квитки на меблеву виставку MEBLE POLSKA 2022 доступні тільки онлайн Безкоштовні квитки на меблеву виставку MEBLE POLSKA 2022 доступні тільки онлайн

Менше місяця залишається до старту найбільшої меблевої виставки східної Європи Meble Polska 2022. Захід відбудеться 16-19 травня 2022 у місті Познань, Польща. Виставку планувалося провести у лютому 2022, та організатор заходу, компанія MTP Group, вимушена була змінити дати через невизначену ситуацію з пандемією коронавірусу.

 

У топі світових виставкових заходів

Меблева виставка MEBLE POLSKA 2022 є одним з найефективніших інструментів для просування експорту польських меблів і входить у перелік найважливіших виставкових заходів меблевої промисловості у світі. У попередній виставці, що відбулася в лютому 2020 року перед спалахом пандемії, взяли участь понад 22000 осіб із 69 країн. 38 відсотків відвідувачів були покупцями меблів з-за кордону. Окрім великої групи трейдерів, що представляють польську роздрібну мережу, Познанський ярмарок відвідують представники більшості великих європейських закупівельних груп і меблевих мереж, а також багато оптових дистриб’юторів меблів та онлайн-трейдерів з інших континентів.

 

Найбільша виставка польських меблів

MEBLE POLSKA 2022 – це найбільша у світі виставка пропозицій меблевої промисловості Польщі. Як завжди, її супроводжує інтер’єрна виставка HOME DECOR.

Очікується, що виставка 2022 року буде надзвичайно цікавою. Більшість провідних польських виробників меблів, які зацікавлені у збільшенні експорту, заявили про свою присутність у Познані. Окрім доступних меблів із меблевого щита, на ярмарку також будуть представлені вироби з масиву дерева та інші меблі преміум класу. Привабливо виглядає і експозиція м’яких меблів та матраців, у виробництві яких Польща є світовим лідером. За прикладом інших меблевих ярмарків по всьому світу, частина виставки, що пропонується виключно ключовим покупцям з найбільшим бюджетом покупки, буде представлена в закритих просторах (так званих секретних кімнатах). Перевірте перелік компаній-експонентів тут: https://www.meblepolska.pl/en/news/last-stands-in-pavilions-available/Безкоштовний квиток тільки онлайн

Реєстрація покупців меблів, які бажають відвідати меблеву виставку MEBLE POLSKA 2022, вже доступна в Інтернеті. На сайті заходу вже зареєструвалися відвідувачі з понад 40 країн.

Чому є сенс реєструватися онлайн? Безкоштовний вхідний квиток на виставку можуть отримати лише онлайн зареєстровані представники меблевої промисловості. Попередня реєстрація в Інтернеті дозволяє не тільки уникнути черг на вході на виставку, а й заощадити. На відміну від електронного квитка, який є безкоштовним при реєстрації до 15 травня, за паперовий квиток, отриманий на касі біля входу на виставку, треба буде заплатити 50 злотих.

Покупці меблів з найбільшим торговим потенціалом традиційно зможуть скористатися спеціальним сервісом та, окрім безкоштовного входу на виставку, отримати допомогу в організації заїзду, проживання та запрошення на вечірку учасників заходу.

 

Онлайн реєстрація на меблеву виставку MEBLE POLSKA 2022 >>> https://www.meblepolska.pl/en/for-visitors/important-information/tickets-and-additional-information/