Например: упаковочное оборудование
Добавить компанию Вход
 
 

Робота у сфері ресторанного бізнесу – Актуальні вакансії на ринку

07.07.2022

Робота у сфері ресторанного бізнесу – Актуальні вакансії на ринку

Кафе, ресторани та бари зараз потребують на роботу адміністраторів, офіціантів, барменів, кухарів та інших фахівців. Розповідаємо про особливості працевлаштування у сфері

 

 

Як знайти роботу у сфері ресторанної справи?
 

Готельно-ресторанний бізнес майже перший відновив свою роботу після початку війни в Україні. Найбільше пропозицій з працевлаштування у закладах харчування зараз можна знайти у Києві, Дніпрі, Львові, Тернополі, Одесі, Вінниці та Івано-Франківську. На роботу запрошуються адміністратори, офіціанти, бармени, кухарі, прибиральниці та інші фахівці. Власники ресторанів пропонують працівникам заробітну плату в межах 9000-12000 гривень, позмінний графік із повною або частковою зайнятістю.


 

Які фахівці зараз потрібні на роботу?

За даними агрегатора вакансій Jooble, найактуальнішою у ресторанному бізнесі є професія кухаря. Спеціалісти отримують в місяць близько 10000-15000 гривень (у  столиці цей показник вищий), також можуть бути чайові. Працівник зобов’язаний знати меню закладу, готувати страви відповідно до технологічних карт, забезпечувати необхідну форму подачі, підтримувати чистоту робочого місця та слідкувати за зберіганням кухонного приладдя у гарному технічному стані відповідно до санітарних вимог. Шеф-кухарі також розробляють страви для нового меню, навчають персонал, контролюють роботу підлеглих.

 

На роботу до закладів харчування також шукають фахівців інших категорій:
 

  • Бармени. В обов’язки спеціаліста входять доскональне знання рецептів та приготування алкогольних, безалкогольних коктейлів, консультація клієнтів, зберігання стійки у чистоті. В середньому по країні, робота барменом передбачає місячну ставку 7000-10000 грн + чайові.
  • Офіціанти. Працівників запрошують у кафе, ресторани, бари, фудкорти. Спеціаліст повинен не тільки здійснювати подачу їжі, але й консультувати гостей з приводу наявних страв, їхніх смакових властивостей, способу приготування. Важливими навичками для офіціанта є комунікативність та почуття гумору. Середня зарплата – 7000-11000 гривень, проте не забувайте про роль чайових.
  • Адміністратори. Спеціалісти здійснюють контроль роботи офіціантів, ранерів, барменів, хостес, прибиральників, спілкуються з гостями, приймають їхні скарги та намагаються усунути дрібні конфлікти та незручності. Нерідко роботодавці віддають перевагу кандидатам, які знають англійську мову. Також важливими для роботи адміністратором є лідерські та організаційні здібності. Фахівцям пропонується зарплата 10000-20000 грн.
  • Клінери. У закладах харчування потрібні прибиральниці та посудомийниці, які протягом дня підтримують чистоту у залах та на кухні. Середня заробітна плата 6500-8000 гривень.
     

Деякі заклади зараз шукають таргетологів та SMM-менеджерів налаштування реклами та ведення сторінок у соціальних мережах. Роботодавці хочуть, щоб у спеціаліста був досвід роботи не менше одного року та кейси. Заробітна плата зазвичай договірна, її середній поріг – 10000 гривень.

 

 

Як влаштуватися на роботу у ресторанний бізнес?
 

За інформацією заступника голови НБУ Сергія Ніколайчука оборот ресторанного бізнесу складає 65–70% від довоєнного періоду. У зв’язку з цим сфера обслуговування має найбільшу кількість робочих місць сьогодні. Роботодавці при пошуці офіціантів, барменів, клінерів не звертають уваги на резюме та досвід, тому для отримання місця достатньо пройти співбесіду. Адміністраторам і кухарям бажано скласти резюме, у якому повинні бути описані освіта, навички, попередні місця роботи та обов’язки.

 

Експерти рекомендують завжди обирати офіційне працевлаштування. Перед початком виконання обов’язків зі спеціалістом буде укладений контракт, у якому будуть зазначені умови роботи, графік, вихідні, сума заробітної плати. Таким чином з боку власника закладу встановлюються гарантії щодо матеріальної відповідальності та трудової дисципліни.