Мобільна версія Паріматч

Додаток

Компанія піклується про створення комфортних умов для гравців, тому пропонує завантажити офіційну програму з сайту. Це дасть змогу робити ставки незалежно від місцезнаходження, і отримувати доступ до функціональності. Система автоматично проведе установку, після чого можна зайти в ЛК. Софт для Андроїд має такі характеристики:

  • Розмір 126 Мб
  • Версія 4.06.01

Для встановлення та оперативної роботи, потрібно, щоб операційна система була вищою за 4.0. Програма пропонує інтерфейс різною мовою, і радує безкоштовним використанням. Для тих, у кого смартфон iOS, провести завантаження файлу можна з магазину. Основними системними вимогами у софта будуть:

  • Розмір 103.6 Мб
  • Пристрій повинен мати ПЗ не менше 12.0

За зручністю, мобільний застосунок нічим не відрізняється від сайту, оскільки геймер отримує в розпорядження всі ті ж функції.

Мобільна версія

Букмекерська контора "Паріматч" пропонує користувачам різні способи використання платформи. Зробити ставку можна на головній сторінці або на такому ж офіційному сайті, але розміщеному на іншому доменному імені. Платформа автоматично адаптується під дисплей пристрою, що забезпечує просту навігацію. Функціональність не змінюється, так само, як і розташування категорій. Мобільну версію зручно використовувати, оскільки не потрібна прив'язка до ПК, і можна зробити ставку в будь-який час.