Паріматч: вхід та реєстрація

Вхід в ЛК Parimatch

Для відкриття особистого кабінету, потрібно пройти реєстрацію. Увійти в нього можна як з головної сторінки, так і через додаток (всі дії користувача будуть синхронізовані). Гравцеві потрібно виконати всього кілька кроків:

 • Клікнути кнопку "Вхід", розташовану у верхній частині сторінки
 • Заповнити форму, що відкрилася, вказавши логін і пароль. Як перший може використовуватися: номер депозиту, адреса пошти

Якщо ви втратили дані для входу, то немає необхідності в створенні нового профілю, оскільки їх можна відновити. Для цього потрібно клікнути "Забули пароль?", ввести електронну пошту або телефон, і виконувати подальші інструкції.

Реєстрація

Проходження реєстрації в

букмекерській конторі "Паріматч" потрібне для отримання доступу до основних функцій платформи. Для цього потрібно:

 • Перейти на головну сторінку, клікнути "Реєстрація"
 • У вікні, що з'явилося, вказати дані: дату народження, номер, електронну пошту
 • Ввести пароль з комбінації цифр і букв
 • Погодитися з правилами компанії, і дати згоду на обробку даних
 • Перевірити актуальність введеної інформації, і завершити процес, натиснувши на відповідну кнопку

Створення облікового запису з додатка або мобільної версії, нічим не відрізнятиметься від тієї ж процедури на повноцінній сторінці. Якщо виникнуть складнощі, можна скористатися консультацією служби підтримки.

Огляд особистого кабінету

Відкриваючи ЛК, користувач отримує доступ до всієї функціональності:

 • Персональні дані - у них відображається особиста інформація: ПІБ, номер, електронна пошта, депозит
 • Грошові операції - тут можна ознайомитися з фінансовими переказами
 • Мої ставки - відображаються відкриті ставки та розраховані парі
 • Персональне промо - у цьому розділі можна ознайомитися з діючими акціями та особистими пропозиціями
 • Налаштування
 • "Допомоги та інформація" - можливість скористатися допомогою служби підтримки
 • Страхування ставки. Потрібно пройти реєстрацію, підтвердити особистість і поповнити депозит. Сума страховки від 20 до 2000 рублів. Вона діє на ставки з коефіцієнтом понад 1,7. Використовувати бонус можна протягом 45 днів, за умови того, що ставка не просто зроблена, а розрахована
 • Бонус до 10000 рублів за перше поповнення рахунку. Щоб скористатися цією пропозицією, потрібно створити обліковий запис і перейти в категорію "Акції". Внесіть від 100 рублів, і на рахунок повернеться 100% бонусу. Його нарахування відбувається протягом декількох днів. Використовувати заохочення можна для будь-яких ставок, без обмеження за коефіцієнтами. Для відіграшу привітального призу потрібно зробити ставки на суму, в 15 разів більшу за розмір винагороди.
 • Фрібет 1000 рублів для нових користувачів. Для отримання бонусу потрібно перейти на платформу в категорії "Акції", і пройти реєстрацію. Після проходження верифікації та поповнення депозиту від 500 рублів (упродовж 14 днів після створення акаунта). Фрібет можна поставити цілком, а ось розбити суму на дві-три ставки не вийде. Приз не потрібно відігравати, оскільки його потрібно використовувати, укладаючи парі. При виграші, сума прибутку з вирахуванням 1000 рублів може бути отримана

Букмекерська контора "Паріматч" регулярно радує користувачів заохочувальними призами та бонусами. Отримати їх можуть новачки та професіонали, виконавши умови акції.

Податок на виведення грошей

Виграш у розмірі до 15000 рублів не піддається оподаткуванню. Для виведення великої суми, компанія може провести списання податку в розмірі 13%, але повідомивши про це користувача. У більшості ситуацій, ця сума повертається на депозит, як частина програми лояльності. На окрему увагу заслуговує партнерська програма: співпраця з БК може проводитися у двох форматах. У першому випадку, партнери отримують 50% доходу за кожного залученого гравця.

Компанія дає посилання для реєстрації, за яким потрібно перейти. Партнерство за типом СРА пропонує застосування різних маркетингових дій для залучення користувачів. Дохід залежатиме від масштабів рекламної компанії.